Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Neveikia LoL'as


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, 

Persirašiau Windowsus ir nebeveikia lolas (sąlyginai), įjungus Lolą atsiranda baltas mažas stačiakampis ir lolo meniu garsai, važinėjant tiesiog ant tuščio ekrano prie to stačiakampio galima girdėt lol garsus, kažką atidaryt ir t.t, bet nieko nerodo, kaip sutvarkyti? Youtube žiūrėta, redditas skaitytas, niekas nepadėjo :D
Gal kas susidūręs su tai?

 

Screenshot 2022-03-11 142305.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebus pas tave loptopas su intel ir nvidia kartu? Man taip buvo, padėjo intel ir nvidia driverių atnaujinimas (nvidia - geforce app, intel automatinis nepadėjo, teko susirast .zip failą ir per device managerį instaliuoti).

Dar gali bandyti nustatyti tiek vieną, tiek kitą vaizdo plokštę lolui, su kažkuria galimai susitvarkys (bent jau aš naudoju nvidia control panel)

Redaguota , nario Ridas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

7 minutes prieš, Ridas parašė:

Nebus pas tave loptopas su intel ir nvidia kartu? Man taip buvo, padėjo intel ir nvidia driverių atnaujinimas (nvidia - geforce app, intel automatinis nepadėjo, teko susirast .zip failą ir per device managerį instaliuoti).

Dar gali bandyti nustatyti tiek vieną, tiek kitą vaizdo plokštę lolui, su kažkuria galimai susitvarkys (bent jau aš naudoju nvidia control panel)

Taip, loptopas su Nvidia ir Intel, ačiū labai padėjai, pakeičiau lol'ui vaizdo plokštę iškart viskas susitvarkė. ;)
+REP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2022-03-11 18:41, Svarčikss parašė:

Prie to pačio jei nepyksi, man tokia bėda jog po kiekvieno matcho man pasibugina lolas ir niekas jame nereguoja, reikia palaukt kokias kelias min ir vėl atsigauna, nu arba restartint patį lola, tai gal kas žino kaip sutvarkyt?

Netekę susidurti, ieškok Youtubei tikrai iš draugų buvo tokia bėda, youtube padėjo. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 775 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...