Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Helysio Studios © Minecraft〡Discord Paslaugos


7olotov

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 849 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

helysio.png

>> Sveiki, esame naujai įsikūrusi "Discord" grupė, pavadinimu, kurį matote temos pavadinime, ir mes teikiame paslaugas:

  • Discord〡Minecraft serverių konsultacijos, ties jų kūrimu NEMOKAMAI
  • Pilno Minecraft serverio sukūrimas MOKAMAI (1-31d)
  • Pilno Discord serverio sukūrimas MOKAMAI (1-24h)
  • Minecraft serverio konfigūracijų kūrimas MOKAMAI (1-3d)
  • Xenforo temų kūrimas MOKAMAI (1-7d)
  • Minecraft skin kūrimas MOKAMAI (1-3d)

 

>> Svarbi Informacija:

  • Atsiskaitymas: Paypal
  • Mes nesame nusistatę kainų, už mūsų teikiamas paslaugas. Jūs paremiate mūsų projektą - savo norima suma.
  • Serveris yra angliško tipo, todėl, nes norime siekti aukščiau, ne tik lietuviškoje rinkoje :) 
  • Jeigu paslauga yra mokama, jūs sumokate, tik pilnai apžiūrėję projektą, ir pasakę jo trūkumus, niekada neprašome jokio avanso, ar pilnos sumos, prieš pradedant paslaugos procesą.
    • Iššimtys taikomos, kuriant pilną "Minecraft" serverį, galime prašyti avanso.

>>  Susisiekimai:

 

Mieli, SuperGames nariai, kadangi mes dar neturime jokių pavyzdžių, mes teikiame nuolaidą! Pirmiems 3-iems nariams, kurie prisijungs į mūsų discord serverį, ir atidarys ticket, sukursime po  "Discord" serverį, su visais reikiamais priedais.

 

Redaguota , nario Doxony
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • 7olotov pakeitė pavadinimą į Helysio Studios © Minecraft〡Discord Paslaugos

Šiaip visada, kai kuriate naują projektą/verslą ir siekiate iš jo uždirbti, idėkite daugiau į jo reprezentaciją darbo. Man asmeniškai, manau ir kitiems tas pats, jog neužtenka tik to ką siūlai, reikia ir apie pačius, kokią patirtį jūs turit, tada jau galima spręsti ir į vizualą idėt daug daug darbo, ypač jei į užsienio rinką norit varyt. Šiaip šaunuoliai, keep it up.

UPDATE: Btw nu nebūkit iš kažkur iškritę, nenaudokit kažkokio prancūzų serverio vizualo, nekokybiška.

 

Redaguota , nario MeloIng
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, MeloIng parašė:

Šiaip visada, kai kuriate naują projektą/verslą ir siekiate iš jo uždirbti, idėkite daugiau į jo reprezentaciją darbo. Man asmeniškai, manau ir kitiems tas pats, jog neužtenka tik to ką siūlai, reikia ir apie pačius, kokią patirtį jūs turit, tada jau galima spręsti ir į vizualą idėt daug daug darbo, ypač jei į užsienio rinką norit varyt. Šiaip šaunuoliai, keep it up.

UPDATE: Btw nu nebūkit iš kažkur iškritę, nenaudokit kažkokio prancūzų serverio vizualo, nekokybiška.

 

Ačiū už kritiką/pasiūlymus. Dėl prancūzų serverio vizualo > Aš turiu full teisę naudot visus logo, ar kitus banner, dėl to nes helysio.fr domenas yra mano rankose, ir buvo tiesiai pirktas iš paskutinio savininko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 14 valandas(-ų), Doxony parašė:

Ačiū už kritiką/pasiūlymus. Dėl prancūzų serverio vizualo > Aš turiu full teisę naudot visus logo, ar kitus banner, dėl to nes helysio.fr domenas yra mano rankose, ir buvo tiesiai pirktas iš paskutinio savininko.

Turiu Colos buteliuką. Dabar turiu teisę naudot jų TM savo brandui? Įdomios tos tavo full teisės. Tiesiog nekokybiškai atrodot, kai teikiat tokias paslaugas ir užsiklojat po svetimu ženklu. Tuo labiau, kad domenas nuo pavadinimo ir wordmarko skiriasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Kvizas parašė:

Turiu Colos buteliuką. Dabar turiu teisę naudot jų TM savo brandui? Įdomios tos tavo full teisės. Tiesiog nekokybiškai atrodot, kai teikiat tokias paslaugas ir užsiklojat po svetimu ženklu. Tuo labiau, kad domenas nuo pavadinimo ir wordmarko skiriasi.

nespėjau pataisyt tarp descriptiono apie web :D Koks skirtumas, koks tas logo. Atsinaujinsim, jei reiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), Doxony parašė:

Ačiū už kritiką/pasiūlymus. Dėl prancūzų serverio vizualo > Aš turiu full teisę naudot visus logo, ar kitus banner, dėl to nes helysio.fr domenas yra mano rankose, ir buvo tiesiai pirktas iš paskutinio savininko.

Teisė į prekės ženklą atsiranda, kai jis yra įregistruojamas. Plačiau:

Už prekių ženklo savininko teisių pažeidimą yra numatyta civilinė (Prekių ženklų įstatymo 70-76 str.), baudžiamoji (Baudžiamojo kodekso 204 str.) ir administracinė (Administracinių nusižengimų kodekso 125 str.) atsakomybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), ARTacp parašė:

Teisė į prekės ženklą atsiranda, kai jis yra įregistruojamas. Plačiau:

Už prekių ženklo savininko teisių pažeidimą yra numatyta civilinė (Prekių ženklų įstatymo 70-76 str.), baudžiamoji (Baudžiamojo kodekso 204 str.) ir administracinė (Administracinių nusižengimų kodekso 125 str.) atsakomybė.

nu ar tu juokauji, ne pirmas ir nesu paskutinis, šitaip darantis. Ryt pakeisiu ta logo, jei tau akis griaužia ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 849 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...