Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Del serverio


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi,

Atsiradus laisvo laiko, prisiminiau SA-MP ir apeme nostalgija. Seniau turejau svajone sukurti serveri kuriame zaidimas butu panasus i sena, gera Kelyje 2. 

Visa serverio esme, butu tiesiog smagiam pasizaidimui su draugais ir kitais bendraminciais, kurie vis dar megsta pazaist SA-MP. Serverio veiksmas vyktu per visa San Andreas zemelapi. Pradzioje zaidejai pradetu nuo mazo autobusiuko ar kazko panasaus. Velesneje zaidimo stadijoje, kuomet turetu uzdirbe siek tiek pinigu, zaidejai galetu ikurinet imones, jose samdyt kitus zaidejus ir t.t. 

Taigi mano klausimas butu. Ar atsirastu norinciu pazaisti vakarais? Ar nebus betikslis serverio kurimas, kadangi matau kaip vis daugiau ir daugiau zmoniu pereina i GTA V.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia, daugiau aprašymo ir daugiau to užbrėžto tikslo - jei serveris bus įdomus, žmonės visada ateis pažiūrėti, pažaisti ir tuo pačiu pakvies kitus jei labai kels susidomėjimą. Taip rekomenduos dar treties asmenims. Sakys "oo tikrai gerą serverį atradau", bet svarbiausia momentas sukuriant serverį nuo pirmų dienų nesugadinti serverio ekoomikos, bei kitų reikalų. Dauguma žaidėjų yra įpratę, kad gauti naujam serverio atidaryme viską iš karto būtų galima gauti lengva ranka - pavyzdžiui administratorių, xp, pinigų ar kitas paslaugas. Jei kursi, pirmiausias patarimas tik neprasidėk su šitom dalybomis, nes serveris tikrai tada neišsilaikys nei savaitės, apart to, kad bus galima viską gauti lengvai. Žinoma jei planuoji projektą kurti, rimtą ir su rimtomis galimybėmis, tik tam čia aš tau duodu pavyzdžių. Bet jeigu neplanuoji kurti rimto projekto, tai viskas tavo pamąstymams, kaip nori taip elgkis su savo projektu. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, Hustr1ne parašė:

Sveiki visi,

Atsiradus laisvo laiko, prisiminiau SA-MP ir apeme nostalgija. Seniau turejau svajone sukurti serveri kuriame zaidimas butu panasus i sena, gera Kelyje 2. 

Visa serverio esme, butu tiesiog smagiam pasizaidimui su draugais ir kitais bendraminciais, kurie vis dar megsta pazaist SA-MP. Serverio veiksmas vyktu per visa San Andreas zemelapi. Pradzioje zaidejai pradetu nuo mazo autobusiuko ar kazko panasaus. Velesneje zaidimo stadijoje, kuomet turetu uzdirbe siek tiek pinigu, zaidejai galetu ikurinet imones, jose samdyt kitus zaidejus ir t.t. 

Taigi mano klausimas butu. Ar atsirastu norinciu pazaisti vakarais? Ar nebus betikslis serverio kurimas, kadangi matau kaip vis daugiau ir daugiau zmoniu pereina i GTA V.

 Jei tai bus tik važiojimas krovinių, tai arba greit atsibos žmonėms arba nesulauksi tokio susidomėjimo. Turi sugalvoti įdomių sistemų, veiklų ką dar žaidėjai galėtu veikti. Manau jei pasiūlysi kažką naujo ir įdomaus, visada susilauksi dėmesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbant apie dalybas tai tikrai esu pries jas. Pats SA-MP zaidziau daug metu, niekada nepatiko eiliniai GRP arba kiti vienadieniai projektai. Todel tikrai nezadu nieko dalyti. 

Kalbant apie serveri, tai tikrai nebus tik vazinejimas nuo tasko A iki tasko B. Zaidejai gales ikurti imones, samdyti kitus zaidejus, konkuruoti su kitomis imonemis. Taip pat esu sugalvojes ir ivairiu verslu sistemu. Zaidejai gales kurti verslus, taciau tam reikes prekiu ar kitu ivairiu dalyku kuriuos reikes uzsisakyti kad kazkas atveztu. Na zodziu, tikrai galima sugalvoti begales idomiu dalyku. Kalbant apie zaideju ekonomikos raida, tikrai nebus kad pora kroviniu atvezes gaus daug pinigu ir taip gales pirkti nauja sunkvezimi.

Man tiesiog yra idomi kitu nuomone ar sudomintu toks serveris ar Lietuvoje zmones vis dar megsta tik GRP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Hustr1ne parašė:

Kalbant apie dalybas tai tikrai esu pries jas. Pats SA-MP zaidziau daug metu, niekada nepatiko eiliniai GRP arba kiti vienadieniai projektai. Todel tikrai nezadu nieko dalyti. 

Kalbant apie serveri, tai tikrai nebus tik vazinejimas nuo tasko A iki tasko B. Zaidejai gales ikurti imones, samdyti kitus zaidejus, konkuruoti su kitomis imonemis. Taip pat esu sugalvojes ir ivairiu verslu sistemu. Zaidejai gales kurti verslus, taciau tam reikes prekiu ar kitu ivairiu dalyku kuriuos reikes uzsisakyti kad kazkas atveztu. Na zodziu, tikrai galima sugalvoti begales idomiu dalyku. Kalbant apie zaideju ekonomikos raida, tikrai nebus kad pora kroviniu atvezes gaus daug pinigu ir taip gales pirkti nauja sunkvezimi.

Man tiesiog yra idomi kitu nuomone ar sudomintu toks serveris ar Lietuvoje zmones vis dar megsta tik GRP.

Svarčiau apie panašią įdeją ir planavau ją bandyti įgyvendinti, nes tokio tipo serverių nėra Lietuvos samp pasaulyje. Tikrai puiki įdeja jei apart važinėjimo iš taško A į tašką B turi daugiau įdomių sistemų. Aš asmeniškai žaisčiau:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, ^Rokas parašė:

Svarčiau apie panašią įdeją ir planavau ją bandyti įgyvendinti, nes tokio tipo serverių nėra Lietuvos samp pasaulyje. Tikrai puiki įdeja jei apart važinėjimo iš taško A į tašką B turi daugiau įdomių sistemų. Aš asmeniškai žaisčiau:)

As sia ideja buvau pradejas krapstyti mazdaug 2013 metais, taciau tuomet atsirado visiskai kitu darbu ir teko viska mesti. Taip pat per ta laika kuomet nezaidziau SA-MP stipriai patobulejo mano programavimo igudziai, todel dabar daugelis sistemu atrodo ypac lengvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, Hustr1ne parašė:

As sia ideja buvau pradejas krapstyti mazdaug 2013 metais, taciau tuomet atsirado visiskai kitu darbu ir teko viska mesti. Taip pat per ta laika kuomet nezaidziau SA-MP stipriai patobulejo mano programavimo igudziai, todel dabar daugelis sistemu atrodo ypac lengvos.

Aš irgi ilgai "svajoju", bet žinių trūkumo taip ir nebandžiau įgyventinti. Tavo situacijoje super. Puikios įdejos, beliko realizuoti:) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, ^Rokas parašė:

Aš irgi ilgai "svajoju", bet žinių trūkumo taip ir nebandžiau įgyventinti. Tavo situacijoje super. Puikios įdejos, beliko realizuoti:) 

Na tuomet butu neblogai surasti zmogu kuris gali atlikti map darbus, nes man tai nera stiprioji dalis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Hustr1ne parašė:

Kalbant apie dalybas tai tikrai esu pries jas. Pats SA-MP zaidziau daug metu, niekada nepatiko eiliniai GRP arba kiti vienadieniai projektai. Todel tikrai nezadu nieko dalyti. 

Kalbant apie serveri, tai tikrai nebus tik vazinejimas nuo tasko A iki tasko B. Zaidejai gales ikurti imones, samdyti kitus zaidejus, konkuruoti su kitomis imonemis. Taip pat esu sugalvojes ir ivairiu verslu sistemu. Zaidejai gales kurti verslus, taciau tam reikes prekiu ar kitu ivairiu dalyku kuriuos reikes uzsisakyti kad kazkas atveztu. Na zodziu, tikrai galima sugalvoti begales idomiu dalyku. Kalbant apie zaideju ekonomikos raida, tikrai nebus kad pora kroviniu atvezes gaus daug pinigu ir taip gales pirkti nauja sunkvezimi.

Man tiesiog yra idomi kitu nuomone ar sudomintu toks serveris ar Lietuvoje zmones vis dar megsta tik GRP.

Jeigu kaip ir ką paminėjai čia, tada bent jau mane asmeniškai domintų ir tikrai ateičiau žaisti ne vienas o su daugiau žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, iNico parašė:

Jeigu kaip ir ką paminėjai čia, tada bent jau mane asmeniškai domintų ir tikrai ateičiau žaisti ne vienas o su daugiau žmonių.

Na tuomet manau galiu pradet kurti kazka. Zinoma serveris tikrai nebus paleistas greitu metu, bet vakarais po darbo galima pradeti dirbti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

34 minutes prieš, Hustr1ne parašė:

Na tuomet manau galiu pradet kurti kazka. Zinoma serveris tikrai nebus paleistas greitu metu, bet vakarais po darbo galima pradeti dirbti :)

Sėkmės darbuose! Prireiks daug kantrybės.? Įdejas užsirašyk, lengviau realizuojasi ir nepamiršti sistemų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu reklamuot, bet paimk pavizdi iš Rusišku projektu. Ju projektai turi po kelis serverius kuriu bendras aktyvumas virsija 8.000 žaideju and dešimties serveriu ( vieno projekto ). Ten tikrai reikia žaisti ir turet laiko žaist, o ne šeip sau su darbine kelti alga i minute. Kraftu systema, dueliai, daug eventu, miškai, žvejyba, turgus su savo tavarais kurios pats pasidarei, net gi tualetai yra, kitokia lygiu systema (PAYDAY). Fermos, ir dar labai daug vardint. Tesiog pats žaidimas tave itraukia, nera jokiu vip su double xp ir algom. Turiu nauduot visus pirštus kad gaut pinigu, o ne kaip pas mus pagrindinis mygtugas ENTER ir W kad važiot i prieki, ir taip visa diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Young Amigos parašė:

Nenoriu reklamuot, bet paimk pavizdi iš Rusišku projektu. Ju projektai turi po kelis serverius kuriu bendras aktyvumas virsija 8.000 žaideju and dešimties serveriu ( vieno projekto ). Ten tikrai reikia žaisti ir turet laiko žaist, o ne šeip sau su darbine kelti alga i minute. Kraftu systema, dueliai, daug eventu, miškai, žvejyba, turgus su savo tavarais kurios pats pasidarei, net gi tualetai yra, kitokia lygiu systema (PAYDAY). Fermos, ir dar labai daug vardint. Tesiog pats žaidimas tave itraukia, nera jokiu vip su double xp ir algom. Turiu nauduot visus pirštus kad gaut pinigu, o ne kaip pas mus pagrindinis mygtugas ENTER ir W kad važiot i prieki, ir taip visa diena.

As tikrai nenoriu serverio, kuriam reikes kaip per koki GRP isidarbinti ir vazineti uz tai tau moka pinigus.

Pas mane ir yra visa ideja daryt principe kaip Kelyje 2( vezioti krovinius, kurti imones ir pns. ) bet tuo paciu prideti ir kitu RPG elementu kaip verslai ir t.t. Jeigu kazkas noretu tik vazineti, tai prasau isijunkit Euro Truck Simulator ir vaziuokit per europa :D Mano tikslas yra tiesiog sukurt serveri kuriame butu daugiau veiklos nei vien vazineti.

Taip pat noreciau paprasyti zmoniu, kurie turit kokiu ideju, kurios butu susijusios su serveriu, visada drasiai siulykite :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, man ši idėja monotoniška. Padirbus valandą jau "furistu" norisi kuo greičiau kažką smagaus paveikti. Daugelis jais dirba GRP serveriuose, kadangi ten geriausi pinigai. Tai pastatyti serverį ant važinėjimo su "fura", skamba nuobodžiai. Serverius visada gelbėdavo veiksmas, bendruomenė, geros sistemos. 

Reikia pagalvoti ir apie praktiškumą: kokia esmė kurti produktą ant sampo, kurį žmogus gali paprastai pažaisti, to pavyzdys ETS2, kuris ir buvo būtent tokiam tikslui ir sukurtas.

Redaguota , nario Lipalas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Young Amigos parašė:

Nenoriu reklamuot, bet paimk pavizdi iš Rusišku projektu. Ju projektai turi po kelis serverius kuriu bendras aktyvumas virsija 8.000 žaideju and dešimties serveriu ( vieno projekto ). Ten tikrai reikia žaisti ir turet laiko žaist, o ne šeip sau su darbine kelti alga i minute. Kraftu systema, dueliai, daug eventu, miškai, žvejyba, turgus su savo tavarais kurios pats pasidarei, net gi tualetai yra, kitokia lygiu systema (PAYDAY). Fermos, ir dar labai daug vardint. Tesiog pats žaidimas tave itraukia, nera jokiu vip su double xp ir algom. Turiu nauduot visus pirštus kad gaut pinigu, o ne kaip pas mus pagrindinis mygtugas ENTER ir W kad važiot i prieki, ir taip visa diena.

Su tokia sistema apie serverius kaip minėjai, turi ne po vieną o daugiau kurie egzistuoja vieno projekto, tai ne tik rusai turi tą dalyką. Žaidžiu viename iš angliškų projektų kur irgi tas pats egzistuoja. Pavyzdžiui 3 serveriai tik EN kalba. Ir 4 serveris tik CZ kalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Lipalas parašė:

Nežinau, man ši idėja monotoniška. Padirbus valandą jau "furistu" norisi kuo greičiau kažką smagaus paveikti. Daugelis jais dirba GRP serveriuose, kadangi ten geriausi pinigai. Tai pastatyti serverį ant važinėjimo su "fura", skamba nuobodžiai. Serverius visada gelbėdavo veiksmas, bendruomenė, geros sistemos. 

Reikia pagalvoti ir apie praktiškumą: kokia esmė kurti produktą ant sampo, kurį žmogus gali paprastai pažaisti, to pavizdys ETS2, kuris ir buvo būtent tokiam tikslui ir sukurtas.

Nieks nesako, kad tai bus identiskas dalykas kaip ETS2, taciau tai butu zaidimas pastatytas ant sunkvezimiu vairuotoju ir apipintas aplinkinemis sistemomis, kurios priklausytu viena nuo kitos. Taip pat butu ir keleta darbu kaip policininkas, medikas, butu mafijozai kaip per kelyje 2. Zodziu, cia dar yra tik ideja, kuri vystisis bekuriant projekta :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

21 minutes prieš, rsrytis. parašė:

Kam žaisti žaidimą panašų į CoD, jei gali žaisti CoD? Tas pats ir čia.

Važinės, užkalinės pinigus, visad prasilenkinės ir visiškas monotoniškumas. Susikurk logiškesnes svajones. 

Paskaityk visa diskusija :) O kokias svajones turet, ne tau aiskint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...