Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau SAMP serverio


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, per šešerius metus savo žaidimo laikotarpio, SAMP platformoje sukaupiau nemažą patirties kiekį, kurį galiu panaudoti padėdamas besikuriantiems arba jau atsidariusiems SAMP projektams. Plačiau apie mane, tiek apie mano teikiamą pagalbą, sugebėjimus ir kitą - apačioje.

  • Kuo galiu būti naudingas jūsų projektui?
  1. Teikiu pagalbą grafikos darbais. Grafiką užsiemu daugiau nei vienerius metus, per šiuos vienerius metus SAMP sugebėjau sužibėti dviejuose didžiausiuose Lietuvos SAMP projektuose ( lmg.lt - forumo moderatorius, grafikos dizaineris, rls.lt - "gfx" skilties moderatorius ).
  2. Teikiu reklamos paslaugas, padedu besikuriantiems ir jau atsidariusiems projektams pritraukti naujų žaidėjų.
  3. Padedu projektui sukurti discord serverį, palaikyti tvarką, sukurti roles, bei jas prireikus koreguoti, sutvarkyti serverio botus, susieti SA-MP serverį su discord serveriu.
  4. Padedu paruošti serverio atnaujinimus, juos testuodamas, siūlydamas naudingas įdėjas.
  5. Padedu pristatyti projekto naujienas, rengti konkursus, renginius, rinkti projekto komandos narius.

[ ! ] Svarbiausi punktai, apie mane

  1. Esu korektiškas, pozityvus, kompetentingas.
  2. Darbą atlieku atsakingai, neskubėdamas.
  3. Esu šešiolikmetis ( 16 metų ).

[ ! ] Ko reikalauju iš projekto ?

  1. Subrendusios, korektiškos administracijos.
  2. Idealaus forumo, bei serverio įvaizdžio.
  3. Projekto administracija turėtų viziją ir tolimesnės ateities planų.

[ ! ] Susisiekimas su manimi

  1. Discord: lučyW#5024
  2. SuperGames forumo asmenine žinute.
Redaguota , nario hanseN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...