Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nepriklausomas DnB radijas internete! - RH1


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.
Šis projektas buvo kurtas tikslingai vienam SAMP projektui. Keičiantis situacijai, pasikeite ir radijos būsena. Šiuo metu jis yra nepriklausomas nuo jokios formos reklaminio turinio, bei groja Drum N Bass muzika su lengvu DUB prieskoniu.

Dabar tai mano paties žinių gilinimo priemonė.

Radija galite rasti RLS.lt projekto serveryje /radijas, SARG.lt projekto serveryje /rh1, bei retkarčiais dviejose Kauno picerijose.

Kviečiu visų projektų savininkų (CS:GO, SAMP bei kitų norinčių) įsidėti radiją į savo turimą projektą.

Apie didesnius pokyčius projektų atsakingus asmenis informuoju asmeniškai. Atsitiktinai vyksiančius albumų pristatymus, laidas bei apie kita neplanuota turinį informuoju projektų valdytojus.

Kas mėnesį dalinuosi statistika, klausomiausios, nemėgiamiausios dainos (statistika susidaro pagal prisijungusių arba atsijungusių tuo metu), kada klausomumas didėja (savaitės diena, valanda).

Radijas palaiko sistemą, kuri pati renka kokia muziką groti pagal turima statistika. T.y. tos dainos kurių metu daugiausiai prisijungia klausytojų automatiškai gros dažniau eteryje.
Muzikos selekcija ~1700 dainų.


Klausymo nuoroda internete bei telefone: https://s9.yesstreaming.net:2199/start/andrius1/

PROJEKTO SAVININKAI RAŠYKITE ASMENIŠKAI DĖL KLAUSYMO NUORODOS Į ŽAIDIMĄ.

*DDosinti nerekomenduoju, nes nepavyks. O jei ir pavyks, trikdžiai bus minimalūs. Radijas stovi ant trijų skirtingų įmonių su sava support komanda, taip, kad didžiausios sėkmės bandantiems.
**Taipogi, IP esantis nuorodoje, iš jo nieko nepešit.

Ačiū už dėmesį ir pastebėjimus, primenu, radijas šiuo metu yra mano asmeninis projektas žinioms gilinti apie galimas sistemas, jų saugumą bei visa kita.

(Radijas gali groti ir iprastine muziką būdinga radijui, bet juk geimeriam reikia adrenalino, yes? DNB best for this)

Redaguota , nario andyvacho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Ssaint parašė:

Radijas? hmm Latga? "Joke"
Na sėkmės..
P.S. koks tikslas klausytis radijo jei nevyksta jokiu diskusijų ir t.t.? (Paargumentuokit kas nors)

Važiuojant automobiliu, kuris dėl kažkokių priežasčių negali leisti muzikos iš AUX/Bluetooth ir tenka klausytis radijos, įkyriausia dalis yra pokalbių laidos bei reklamos, nes aš vairuojant(panašiai kaip ir žaidžiant) noriu klausytis muzikos, o ne neįdomiausių faktų ar kiek kartų kažkas sugebės suloti per 30 sekundžių, tai čia matai ta radija gali būti suprantama skirtingai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 18 valandas(-ų), Ssaint parašė:

Radijas? hmm Latga? "Joke"
Na sėkmės..
P.S. koks tikslas klausytis radijo jei nevyksta jokiu diskusijų ir t.t.? (Paargumentuokit kas nors)

Lietuviskas mentalitetas, ne tai, kad dziaugtis uz kita lietuvi, o bandyti sutersti, ar izvelgti viena ar kita nesamone.
Nesu kvailas, tuo uzsiemu nuo 15 metu, sukakus 18-kai, dirbau dviejose antzeminese radijose. Kaune ir kedainiuose. Nemanyk, kad nezinau kas yra LATGA, AGATA ir kuom jos uzsiema.

Kas liecia laidas, diskusijas, jos vyksta. Bet vyksta tikslingas turinys. T.y. Astriausios aktualijos, albumu pristatymai, radijo topai ir pan. Kvailu zaidimu, konkursu ir panasaus pobudzio turinio nedarau ir nedarysiu, kadangi mano interesas visu pirma yra gilinti zinias, atrasti kazka naujo. Radijas buvo ir bus kaip eksperimentas. Tik ant virsaus to, stengiuosi kuo maziau sukelti trikdziu grojimo metu, o vakar dar ir nusprendziau, kad reiktu padidinti klausytoju rata.
Niekada ypatingai nesistengiau pritraukti ir laikyti klausytoja prie radijos. Tai laisvas zmogaus pasirinkimas.
Juolab, su niekuo nekonkuruoju ir nenoriu.
Radijas ir visos veiklos prie jo yra ir bus visada mano gyvenimo hobis.

Aciu uz issakytas mintis.

 

prieš 1 valandą, LaurynasJ parašė:

Važiuojant automobiliu, kuris dėl kažkokių priežasčių negali leisti muzikos iš AUX/Bluetooth ir tenka klausytis radijos, įkyriausia dalis yra pokalbių laidos bei reklamos, nes aš vairuojant(panašiai kaip ir žaidžiant) noriu klausytis muzikos, o ne neįdomiausių faktų ar kiek kartų kažkas sugebės suloti per 30 sekundžių, tai čia matai ta radija gali būti suprantama skirtingai

Taip, kvailiausia, kad piku metu, kada visi juda i darbus ar is darbu, eteri uzkemsa visokiausiu brudu. Paimkim dainu standarta 3-4min. Per valanda gali isgroti 13-14 dainu. Kalbant tikslingai 10-11. Jieper savo tuos zaidimus, reklamas ir kita bereikalinga suda, kita karta isgroja tik 3-4 dainas per VALANDA. Cia yra ziauru. Pats tokiose situacijos stengiuosi klausytis european hit radio. Arba powerio. Bet jis man jau senai dugne, nes laidos bukos ir beprasmes. Tik tam, kad piku metu sedetu kazkas ir blevyzgavotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 14 valandas(-ų), @Marius parašė:

Matosi kad neturi ką veikti,  ir taip matosi kad viskas ne oficialu. Nei puslapio ,nei internete rasi kokios informacijos , pavadinima sugalvojai nuo DNB Banko? :D

Atsiprašau, nenoriu tamstos nuvertinti, skaitei tema?

Atrodo išdėsčiau teisingai. Kad tai yra mano hobis, o ne užsiemimas ar pragyvenimo šaltinis. Mane domina vidines galimybės, o ne laiko gaišimas svetainei kurti, dizainus piešti ir panašiai.

 

programuotojui irgi sakytum, kad jo užsiemimas neoficialus?

Redaguota , nario andyvacho
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-10-04 17:06, LaurynasJ parašė:

Važiuojant automobiliu, kuris dėl kažkokių priežasčių negali leisti muzikos iš AUX/Bluetooth ir tenka klausytis radijos, įkyriausia dalis yra pokalbių laidos bei reklamos, nes aš vairuojant(panašiai kaip ir žaidžiant) noriu klausytis muzikos, o ne neįdomiausių faktų ar kiek kartų kažkas sugebės suloti per 30 sekundžių, tai čia matai ta radija gali būti suprantama skirtingai

Ir kaip gi tu jo radiją pasieksi per tą savo magę mašinoj? Norėčiau išgirsti šitą variantą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-10-05 04:36, @Marius parašė:

Matosi kad neturi ką veikti,  ir taip matosi kad viskas ne oficialu. Nei puslapio ,nei internete rasi kokios informacijos , pavadinima sugalvojai nuo DNB Banko? :D

Ką pavadinimas „RH1“ turi bendro su banku „DNB“?

Ah, sorry... Kogero niekad neteko girdėti DnB muzikos stiliaus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...