Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Restartuojasi kompas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pastebejau daug temu jau, pradedu manyt, kad cia kokie windows update knisa prota ar kazka!!? viskas uzejo pries mazdaug savaite, kompas restartuojasi zaidziant zaidimus dazniausiai, lol, csgo arba kartais ir narsant internete... Temperaturas ziurejau, ram test padariau, su ssd/hdd viskas kaip ir normaliai atrodo. CPU stress lyg ir normaliai viskas, GPU lyg irgi, bet reiktu ilgesniam laikui palikt jauciu.

Tai dabar bijau eit prie isvadu, rytoj bandysiu perdet vaizdo plokste kita ir ziuret su ja ar restartuosis ar ne. Jeigu restartuosis, pradesiu galvot, jog arteja maitinimo bloko pabaiga. Jokio performance pokycio nepastebejau, viskas vaziuoja puikiai, tik restartuojasi kompas... o buna ir pagauna loopa, nebaiges kraut windowsu vel restartuojasi. Galvojau, kad su windowsais kazkas, bet persirasiau i 1909 sena versija fresh install, bet vis tiek gavau restarta po kiek laiko.

image.png.84ff66a516b934b3914dea373c49cfce.png

Delta Electronics GPS-750AB A ATX 750W PSU Power Supply maitinimo blokas

Gal duosit patarimu kokias diagnozes dar galeciau padaryt? Ir ar sitie restartai nenusprogdins kompo man?
cpu,ram,ssd,motherboard yra gan nauji, pirkti neseniai, metai kokie praejo.

Restart vyksta taip: black screen, restartas arba tiesiai i windows arba ta melyna, kur leidzia rinktis advanced startup.

Redaguota , nario muddafucca
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau ir aš keliata va tokių prijomų. Pirmą kartą ant seno kompiuterio tai termo pasta 2 metus buvo nekeista, pasikeičiau (CPU ir GPU) iškart padėjo ir fps padaugėjo. Sekanti kartą draugo kompiuterį tvarkiau, jam parėjo PSU, kad tai išsiaiškinčiau labai padėjo viena programa OCCT ten pasirenki power ir lauki apie 5-10min, mano atvėju per 1-20s išsijunginėdavo pakeičiau psu, testuojant ir žaidžiant nebeišsijunginėdavo. Trečias atvejis buvo RAM draugui sukonstravau kompiuterį nepraėjo nei metai ir pradėjo atsijunginėti kompas, kadangi jis pradėjo stipriai užsiiminėti fotografijos nusprendė ar taip ar taip atsinaujinti ramus iš 8 į 32 berods ir tik pasikeitus ramams problema dingo iki pat šiol. Tai pabandyk viską iš eilės ką čia surašiau, gal kažkuris variantas padės

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Zoltonas parašė:

Turėjau ir aš keliata va tokių prijomų. Pirmą kartą ant seno kompiuterio tai termo pasta 2 metus buvo nekeista, pasikeičiau (CPU ir GPU) iškart padėjo ir fps padaugėjo. Sekanti kartą draugo kompiuterį tvarkiau, jam parėjo PSU, kad tai išsiaiškinčiau labai padėjo viena programa OCCT ten pasirenki power ir lauki apie 5-10min, mano atvėju per 1-20s išsijunginėdavo pakeičiau psu, testuojant ir žaidžiant nebeišsijunginėdavo. Trečias atvejis buvo RAM draugui sukonstravau kompiuterį nepraėjo nei metai ir pradėjo atsijunginėti kompas, kadangi jis pradėjo stipriai užsiiminėti fotografijos nusprendė ar taip ar taip atsinaujinti ramus iš 8 į 32 berods ir tik pasikeitus ramams problema dingo iki pat šiol. Tai pabandyk viską iš eilės ką čia surašiau, gal kažkuris variantas padės

Su dulkem problemu neturiu, termo pasta keista pries kokius ~6men realiai kokybiska. FPS visiskai nenukrites, paleidau power testa per OCCT 5 minutem, viskas kaip ir normaliai... CPU max 70C, GPU 80C. Ram pas mane yra du slotai, nemanau, jog abu gali knist prota, testavau ir su memtest86, 0 errors.

Nezinau net uz ko imtis, pabandysiu perkist visus laidus is naujo. Istestuosiu su kita vaizdo plokste (bet tada energijos maziau ims, nes silpnesne) tai irgi neaisku ar vaizdo plokstej problema ar maitinimo bloke tada.

Zaidziau lola gal 1h30min iki kol gavau restarta neseniai. Pabandysiu DDU dar, bet perinstaliavau windowsus svariai, nezinau ar cia tas pats poveikis kaip DDU.

Dar reikes pravaziuot pro visus SSD ir HDD su testais, negali but, jog crashina SSD (bet tas kuriam nera windowsu), o yra zaidimai ir tas crashina visa kompa, neskaitant to, kad windowsai dirba ant kito SSD? Nes csgo ir lol irasyti yra i viena SSD, daugiau nieko nelosiau realiai be csgo ir lol pastaruoju laiku, bet crashino ir nezaidziant, bet ne taip daznai kaip zaidziant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau ar skaitei mano temą, bet susiduriu su panašiu dalyku, bet pas mane dar būna ir freezai kompo.
ssd pakeičiau nepadėjau, įdėjus kitus ramus - nepadėjo, temperatūros geros, windowsai perrašyti, driveriai kelios versijos buvo įrašytos skirtingos, pavyko pasiskolinti naudotą psu - problema išliko [ aišku , nesu 100% tikras kad tas psu buvo geros kokybės, kadangi jis pardavinėjimas naudotas]
Vežiau į dvejus servisus - pas juos problemų paleidžiant testus nebuvo, problema ir pas mane , kad restartai ir freezai būna randomi, kartais stipriai aprkauni kompą - nieko, visą savaitę all good, o kartais chrome įsijungi - freeze ar restart.

Testavau ir pelę kitą ir klaviatūrą - tas pats.

su vienu meistru kalbėjau, tai sakė greičiausiai motininė, tai gali būti ir tai.

Bet kokiu atveju, jei keisi PSU, ar kažką kitą, informuok kaip sekasi. 

Ačiū

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va dar prisiminiau, draugui buvo kad kompas išsijunginėdavo random, kartais gerai o kartais ir išsijungė, tai jam buvo kažkas blogai su power laidu, jis jį pasikeitė ir problema susitvarkė, dar pažiurėk ar patys kontaktai yra gražūs neoksidave( turiu omeny kai nuo sienos jungi į maitblokį tą laidą)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Isidejau nauja PSU. Jau 2 valandas jokios problemos. Update'insiu veliau dar, bet atrodo, kad susitvarke, tikiuosi.

Problema buvo PSU, galiu patvirtint. Jokiu problemu nuo 14h iki dabar nebuvo, kai pries tai jau turejo per 2h kompas restartuotis tikrai. Gali but viskas, laidai kokie, nes turejau pigiu prailginiu ar dar kokios hujnios, bet ieskot po kiekviena irgi uzsipisimas butu buves. Atidaviau sena psu pazistamam, jis gal atras kas ten jam yra, nebuvo beda elektrolituose.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...