Peršokti į turinį

Interneto greičio problema (greitis mažesnis nei priklauso)

Recommended Posts

Sveiki. Šiandien pravedė internetą, tačiau greitis ~100mbps, vietoj ~300mbps. Įrengimo metu manęs namie nebuvo, meistras žmonai pasakė, kad didesnio greičio pasiekti nepavyks nes maršrutizatoriaus pralaidumas iki 100mbps. Grįžęs namo pasidomėjau, pagal viską jis palaiko > 300mpbs.

Maršrutizatorius: AC750 Wireless Dual Band Router (Model No. Archer C20)Specifikacijoje (nuoroda) nurodyta, kad maksimalus greitis yra 300 Mbps (2.4Ghz) bei 433 Mbps (5.0GHz). Patikrinau pralaidumą, jis taip pat normoje. Ar gali būti, kad maršrutizatorius iš tikrųjų nesugeba perduoti > 100mpbs ar mane bando apgauti?

cope.png.f2d24f7076b37f275d611ea6bb1739fb.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Zero Two parašė:

c9120fd6ebe923c7b1c7dbebe808de29.png

WAN portas palaiko tik 100 Mbps todel most-likely nors ir laidu ateina 300 Mbps, bet portas praleidzia tik 100

Uf. Supratau. Ačiū! Tai sprendžiama kaip nors, ar tik maršrutizatoriaus keitimu?

Nuoroda į komentarą

Dabar, ES.^ parašė:

Uf. Supratau. Ačiū! Tai sprendžiama kaip nors, ar tik maršrutizatoriaus keitimu?

man isvis iskilo klausimas kodel taip yra, nes nemanau ar jokiais kitais budais galima "suteikti" interneta sitam modemui. Bet jo, by the looks of it, sprendimas kol kas tera tik modemo keitimas

• Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą

2 minutes prieš, Zero Two parašė:

man isvis iskilo klausimas kodel taip yra, nes nemanau ar jokiais kitais budais galima "suteikti" interneta sitam modemui. Bet jo, by the looks of it, sprendimas kol kas tera tik modemo keitimas

Supratau. Ačiū!

Nuoroda į komentarą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...