Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas "Minecraft" (rpg/factions) projektas. Reikalinga pilna komanda!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

   Planuojamas startas lietuviškui RPG FACTION tipo serveriui. Jau senokai matau, kad rimtiems žaidėjams trūksta vietos išsikraut ir parodyt savo ego platesnėje aikštelėje su bendraminčiais. Buvo serveris "mc.mckingdome.lt", bet serverio savininkas apleido vadžias ir perleido jaunam žmogui serverį, kuris sužlugdė projektą iki galo. Dėl šio įvykio konkurencijos nebėra jau kurį laiką, o tame serveryje žaisdavo po 100-150 žmonių vienu metu. Potencialo naujam projektui yra nemažai, tik reikia kūrybiškų žmonių norint pasiekti maximalų rezultą starte ir jį puoselėjant brandinti sekantiems etapams.

 Taigi, prie reikalo. Map'as bus užsakytas per varuna ARBA per atsiradusią builderių komandą (builderiai - PM), tai dėl to sukt galvos nereikės. Bet kokiu atveju builderis yra reikalingas mapo korekcijoms, naujų vietų statymams, tai labai kviečiu nesidrovėt talentingiems asmenims susisiekti su manim!:)
Reikalingas rimtas plugineris mokantis JAVA kalbą. Serverį noriu padaryti kiek įmanoma unikalesnį, tad programuotojo prisilietimas, būtų išties naudingas. Jei neatsirastų asmens mokančio JAVA kalbos, tai tuomet dirbsime su jau sukurtais pluginais ir juos perašinėsim tiek, kiek leidžia galimybės.
Įgyvendinę 2⁄3 projekto, sukviesim testerius ir pradėsime testuoti BETA serverio versiją. Užsibaigę pilnai su pluginais, bei žemėlapiu, paleisime ALFA versija į publika paskutiniam testavimui. Per ALFA laikotarpį pradėsime žaist su Analitine rinkodara ir pradėsim reklamavimą. Bus samdomi Lietuvos minecraft'o youtuberiai, perkamos facebook reklamos specifikuotai grupei žmonių, youtube reklamos, traileriai, optimizuosime SEO ir paleisime website į trasą. Esu sertifikuotas "BIT" (Baltic Institute of Technologies) turinio rinkodaros ir pardavimų skatinimo žmogus, nusimanantis analitikoje, tad jūsų darbas neliks nepastebėtas!:)
 Santrumpa kokių asmenų ieškau:

  • Plugineris
     Privalumai: mokėjimas JAVA kalbą, esat dirbęs kitame projekte.
  • Builderis
     Privalumai: turite lakią vaizduotę ir turite savo statinių pavyzdžių.
  • Web developer'is
     Privalumai: turit gyvų pavyzdžių, kūrėt forumo stiliaus website.

  Su visais bus atsiskaityta už darbą, pagal išankstinį susitarimą (plačiau PM). Tikiuosi žmonės norintys prisijungti, mėgaujasi tuo ką daro, nes tik tada viskas eisis sklandžiai net sudėtingais momentais. Visi ir dar kartą pabrėžiu - VISI norintys įdėti savo indėlį į projektą, prašau nesidrovėti ir susisiekti su manimi, kad ir bus praėję mėnuo laiko nuo šios temos sukūrimo.

 Kontaktiniai duomenys:

El. paštas: [email protected]
Discord: Etikos Ministras#6666

Pagarbiai,
Tomas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Čiurlionis parašė:

Trumpas info naujiems skaitytojiems:

  • Yra potencialus plugineris;
  • Yra potencialus Web developeris;
  • Nėra builderio/builderių komandos!

Jei matot save šiame projekte, prašau nesidrovėkit ir susisiekite su manimi!


 

zmonem, ypac builderiam, nera tolko eiti ten kur nesimato jokio potencialo, kai kazka padarysit, tada atsiras zmoniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Zero Two parašė:

zmonem, ypac builderiam, nera tolko eiti ten kur nesimato jokio potencialo, kai kazka padarysit, tada atsiras zmoniu

Potencialas pateiktas ant lėkštutės. Kaip sakant protingesni įžvelgs galimybę iš ankščiau, kol kiti lauks savo eilės prisijungiant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki skaitytojai. Reikalingas asmuo, norintis apsiimti serverio sulipdymu iš pluginų. Nebūtina žinoti Javos, nes yra žmogeliai, kurie ties tuo padėtų. Man reikia asmens, kuris yra žodžio žmogus ir pasakęs, kad darbas bus atliktas iki termino - atliks. Dėl atlygio rašom į discord'ą.

Discord: Etikos Ministras#6666

Web developeris - yra
Builderių komanda - yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-07-14 14:54, Čiurlionis parašė:

Potencialas pateiktas ant lėkštutės. Kaip sakant protingesni įžvelgs galimybę iš ankščiau, kol kiti lauks savo eilės prisijungiant.

O tai kur jis pateiktas? Tavo žinutėse? Aš irgi moku gražiai parašyt kada noriu. Tai nereiškia, jog kažkas gero vistiek iš to išeis :D 

Ką reiškia sulipdyt pluginus? Tam nereikia java kalbos? tai ką tu ten lipdyt nori ar tu čia taip subtiliai nori pasakyt, kad įdėjų nulis, bet yra žmonių kurie mokėtų tai padaryt? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Meluojanti parašė:

Hmm, o su kuo reiktu lipdyti? Super glue, moment, pve klijais ar skystais klijais? Ai dar yra plastelinas

No, "flex glue" geriausias.
 

2021-07-13 20:57, Čiurlionis parašė:


 Buvo serveris "mc.mckingdome.lt", bet serverio savininkas apleido vadžias ir perleido jaunam žmogui serverį, kuris sužlugdė projektą iki galo. Dėl šio įvykio konkurencijos nebėra jau kurį laiką, o tame serveryje žaisdavo po 100-150 žmonių vienu metu.

Patikslinsiu, savininkas perleido vienam žmogui už ***, pinigų, bet kadangi tie nauji "savininkai", neatlaikė įtampos dėl community toksiškumo, bei kitų problemų, po šito, savininkas nusprendė vėl perleisti projektą kitam žmogui už *** pinigų, ir taip perėjo iš rankų į kitas rankas keletas sykiu. Bet kiek žinau tas projektas niekur nedingo. Last wipe tikrai buvo žmonių, bei dabar kiek žinau yra sustabdę projekto darbus. Na bet nustojus kalbėt apie tai, linkiu sėkmės jūsų projektui, manau neužsidarysit per greitai kaip kiti jauni serveriai, kurie net nespėja išvysti dienos šviesos. ✌️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-07-18 00:40, Meluojanti parašė:

Hmm, o su kuo reiktu lipdyti? Super glue, moment, pve klijais ar skystais klijais? Ai dar yra plastelinas

Bulvių krakmolu arba tavo prakaitu

prieš 15 valandas(-ų), Equu parašė:

Patikslinsiu, savininkas perleido vienam žmogui už ***, pinigų, bet kadangi tie nauji "savininkai", neatlaikė įtampos dėl community toksiškumo, bei kitų problemų, po šito, savininkas nusprendė vėl perleisti projektą kitam žmogui už *** pinigų, ir taip perėjo iš rankų į kitas rankas keletas sykiu. Bet kiek žinau tas projektas niekur nedingo. Last wipe tikrai buvo žmonių, bei dabar kiek žinau yra sustabdę projekto darbus. Na bet nustojus kalbėt apie tai, linkiu sėkmės jūsų projektui, manau neužsidarysit per greitai kaip kiti jauni serveriai, kurie net nespėja išvysti dienos šviesos. ✌️

Reikėtų wiki page sukurt apie tą kingdomą. Matau gerą istoriją turi su liūdna pabaiga.
 Esu pasiruošęs kurt toxic place. Žmonėms to reikia, o aš esu pasiruošęs jiems tai duoti, o kam nereikės, tai įsijungs single player su peaceful žaidimo rėžimu ir apsiseilėję eis į forumus *Myliu SuperGames.lt* protą kaip reikia gyventi ir su kokiais klijais klijuoti.

P.S. Gorilla glue geriausi

gorilla.png

prieš 19 valandas(-ų), Domiŋykas parašė:

O tai kur jis pateiktas? Tavo žinutėse? Aš irgi moku gražiai parašyt kada noriu. Tai nereiškia, jog kažkas gero vistiek iš to išeis :D 

Ką reiškia sulipdyt pluginus? Tam nereikia java kalbos? tai ką tu ten lipdyt nori ar tu čia taip subtiliai nori pasakyt, kad įdėjų nulis, bet yra žmonių kurie mokėtų tai padaryt? :D 

Žinutėse pas tuos, kam buvo įdomu. Wow ane?
3xjZsP.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Čiurlionis parašė:

Bulvių krakmolu arba tavo prakaitu

Reikėtų wiki page sukurt apie tą kingdomą. Matau gerą istoriją turi su liūdna pabaiga.
 Esu pasiruošęs kurt toxic place. Žmonėms to reikia, o aš esu pasiruošęs jiems tai duoti, o kam nereikės, tai įsijungs single player su peaceful žaidimo rėžimu ir apsiseilėję eis į forumus *Myliu SuperGames.lt* protą kaip reikia gyventi ir su kokiais klijais klijuoti.

P.S. Gorilla glue geriausi

gorilla.png

Žinutėse pas tuos, kam buvo įdomu. Wow ane?
3xjZsP.gif

O tai man neįdomu? jeigu man būtų neįdomu, aš nebūčiau čia rašęs temoj..

WeirdChamp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 9 valandas(-ų), Domiŋykas parašė:

O tai man neįdomu? jeigu man būtų neįdomu, aš nebūčiau čia rašęs temoj..

WeirdChamp

Neee, tu greičiausiai tas vaikis, kur visur spaudi dislike ir komentuoji kaip reikia gyvent žmonėms, nors visiems giliai *Myliu SuperGames.lt*.

Jei turi ką pasiūlyti - PM. Nieko prieš tave neturiu, bet kol kas neatrodai naudingas visuomenėj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Čiurlionis parašė:

 

Neee, tu greičiausiai tas vaikis, kur visur spaudi dislike ir komentuoji kaip reikia gyvent žmonėms, nors visiems giliai *Myliu SuperGames.lt*.

Jei turi ką pasiūlyti - PM. Nieko prieš tave neturiu, bet kol kas neatrodai naudingas visuomenėj.

Aš tau galėčiau garantuoti, kad aš vyresnis už tavę esu ir man atrodo 2x daugiau smegenų turiu, tavo kažkokie komentarai visiškai nesusiję su šia tema ir net neįsivaizduoju iš kokio užpakalio tu tokius įspudžius susidarai :D 

Kažkokias kvailas nuotraukas kelinėji čia ir nesuprantu net kodėl :D 

Esi neapsisprendęs ko nori ir kaip nori. Pluginus lipdyti kažkokius nori, bet java sugebėjimų nereikia, nes ale radai kas gali tai padaryt? what? Nesuprantu tavo elementariausių prašymų aš, tai net neturiu ką tau daugiau ir pasakyt.

Rock on. ?✌️

Redaguota , nario Domiŋykas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 8 valandas(-ų), Domiŋykas parašė:

Aš tau galėčiau garantuoti, kad aš vyresnis už tavę esu ir man atrodo 2x daugiau smegenų turiu, tavo kažkokie komentarai visiškai nesusiję su šia tema ir net neįsivaizduoju iš kokio užpakalio tu tokius įspudžius susidarai :D 

Kažkokias kvailas nuotraukas kelinėji čia ir nesuprantu net kodėl :D 

Esi neapsisprendęs ko nori ir kaip nori. Pluginus lipdyti kažkokius nori, bet java sugebėjimų nereikia, nes ale radai kas gali tai padaryt? what? Nesuprantu tavo elementariausių prašymų aš, tai net neturiu ką tau daugiau ir pasakyt.

Rock on. ?✌️

Tu teisus.

 

Redaguota , nario Čiurlionis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 999 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...