Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apgavikas!


Ryčka_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1029 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi noriu pranešti apie apgaviką katras pavogė 5eurus tai pradėkim :) turiu Minecraft projekte HyperLand :) serveris yra privatus ir @JarekBLTieškojo projekto prie kur prisijungti daviau pasiūlyma kadangi buvau žalias kur nemokėjau su plugin visiškai pilnai elktis ir paprašyti pakalbos atsikėles ryte parašė žinute " ar gali įmest į paypala 5 eurus " parašiau aš kam tau reikia? laukiau 3 ar 5h kol jis man atsakys į žinute ir proto ribose galvojau ar jis mane apgaus ir po kurio laiko atsako ale jog " plugin " reikėjo bet aš kaip " durnius " pervedžiau 5 eurus ir galvojau gerai kodėl gi ne nu bet laukiau 4d kol tie pluginai bus įkelti tada parašo 5d ar gali dar įmesti 10 euru? parašiau kam atrašė " sujunks žmogus visus pluginus nemokamai sistema padarys " parašiau čia privatus serveris ne public ir aš to nenoriu ir to 10 euru nedaviau kadangi jau pats buvau nusprendes jog jis apgaudinėja :) tada susiradau kas galės dirbti man prie plugin :) ir paklausiau ar verta pirkti. parašė tikrai ne kadangi galima viska ir uždyka pasidaryti.

tada kaip nepervedžiau to 10 euru jis turėjo hostingo prisijungimus prisijungė prie filezila ir ištrynė viską ir tada galvojau jog padarė tas kur tvarko pluginus :) ( Vardo neviešinsiu ) žinoma tada supratau jog čia jo kerštas yra. manau pačiam gėda rašyti dėl apgaviko temos :) bet manau visi pasimokysit jog apgavikas yra @JarekBLT

ir to 5eur prašiau jog atiduotu ir skirtomės dingo kaip iš lapo užblokavo ir išmetė iš draugu :) Įrodymai: https://imgur.com/a/XcNC20k https://imgur.com/a/oOMDkOC

Graudu yra jog dėl 5 euru apgaudinėji :) Sėkmės. jaigu bus galima pranešiu ir į epolicija.lt už apgavystes nes V_P turiu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vaikai susimušo dėl 5 eurų, niekis. Kaip šis asmuo rašė, kad į tavo privatų serverį buvo investuotą 20 eurų o jis tiesiog už darbą norėjo atsiimti savo uždirbtus pinigus ar atlygį, tai nemanau nieko į ką galėtu atsispindėti apgavystė. Jeigu pasikarščiavai nereikia pult drebančiom rankom bėgt ir rašyti koks jis nenaudėlis ir, kad tave apgavo ar bandė apgauti. Manau žmogus pasielgė sąžiningai. :)

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Crossfire parašė:

Vaikai susimušo dėl 5 eurų, niekis. Kaip šis asmuo rašė, kad į tavo privatų serverį buvo investuotą 20 eurų o jis tiesiog už darbą norėjo atsiimti savo uždirbtus pinigus ar atlygį, tai nemanau nieko į ką galėtu atsispindėti apgavystė. Jeigu pasikarščiavai nereikia pult drebančiom rankom bėgt ir rašyti koks jis nenaudėlis ir, kad tave apgavo ar bandė apgauti. Manau žmogus pasielgė sąžiningai. :)

Išties pritariu ir kas labiausiai man patiko, sutvarkydavau pluginą, jis į global dc chatą “nu va jau baigiu tvarkyt pluginą” jokių credits man ;)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), JarekBLT parašė:

labai įdomi tema, pradėkim nuo to jog gavai parama 20 eurų, į projektą pastangų dėjau nemažai,tačiau tau buvo gaila užmesti kelis eurus ant pluginu, vis mazinais ir mazinais,;)

šnekoriau *Myliu SuperGames.lt* pats devolperis sakė kur tvarkė pluginus aina viska pačiam pasidaryt.

prieš 1 valandą, Crossfire parašė:

Vaikai susimušo dėl 5 eurų, niekis. Kaip šis asmuo rašė, kad į tavo privatų serverį buvo investuotą 20 eurų o jis tiesiog už darbą norėjo atsiimti savo uždirbtus pinigus ar atlygį, tai nemanau nieko į ką galėtu atsispindėti apgavystė. Jeigu pasikarščiavai nereikia pult drebančiom rankom bėgt ir rašyti koks jis nenaudėlis ir, kad tave apgavo ar bandė apgauti. Manau žmogus pasielgė sąžiningai. :)

reikėjo sakyt jog nori gaut nieko nesakė nupiso 5 eurus dingo kaip iš katalo *Myliu SuperGames.lt* 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1029 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...