Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kiek galima gaut pavedimo į swedbank kol uždeda mokesčius?


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 1 valandą, the.rsrytis parašė:

Mokesčiai skaitosi nuo pelno. Jei pirkai už 1k ir galu gale uždirbai 500eur, reiškia išsiimi 1.5k eur. Moki mokesčius už tuos 500 eur GPM. GPM yra 20%, tad mokesčiams 100EUR ir tau lieka 400EUR.

Da nu *Myliu SuperGames.lt* jei reikės sumokėt kai deklaruosiu gale metų tai ten *Myliu SuperGames.lt* reikės sumokėt ~2k, kiek jau pavedimų padaręs 

prieš 1 valandą, Admin_Chilleris parašė:

Į "SWEDBANK" nuvažiuoji ir sužinai 100% tiesa -> negu čia iš pusęs žmonių atsakymų 1 teisingas.

Klausiau, sakė nieko jie nežino, o klaust į VMI, o į VMI tikrai nenoriu lyst nes ir sugalvos patikrint ir sakys paskui come here bitch 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Teisingas Personažas parašė:

Prie ko cia swedbank ir mokesciai ? :DDDDDDDDD

 

47 minutes prieš, Crazy* parašė:

Gal lik veiksmo žaidimų skiltį, nelabai gaunasi šitoje pusėje tau.

Kad pasiklausti -> žaidimų skiltis nesiderina su Banko problemomis. Sorry gal ir aš ne taip paskaičiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 10 mėnesių...
(redaguota)
2022-04-18 12:32, Kaarol parašė:

seku

Jei dar įdomu tai metinės nedeklaruojamos pajamos gali būt 1.500eu. Viso persivedžiau 5.000eu per metus kas eigoj gavosi, kad būtų reikėję sumokėt 525eu nuo tos sumos, bet kai deklaravau pajamas išėjau šiektiek į pliūsą nes praeitais metais buvau ant biuletenio, ir buvau nedeklaraves pajamų kai baigiau šaukimą dar kažkada tai ir už tai sumokėjo, tai eigoj kur turėjau būt minuse išėjau dar ir į pliusą. Kitas dalykas gali bandyt nuslėpt tuos savo persivestus pinigus nes kai pildai deklaracija turi pažymėt ar esi gaves papildomų pajamų ten iš *Myliu SuperGames.lt* žino kur tai jei pisi visur "neturiu", "neturiu" galų gale bus deklaracijoj 0.00eu, bent taip pas mane darbe keli daro kurie iš užsienio svetainių persivedė papildomų kapeikų ir visada iš deklaracijos gauna nulius arba dar ir sumoka jiem, bet čia nežinau, bent man kažkaip rizikinga atrodo abusint tokį dalyka. O taip tai reik sumokėt 15% nuo metinės sumos tai sakykim persivedi 11.500, matematika būtų tokia 11500 - 1500 = 10.000 nu ir tada 10000 x 0.15 = 1500 (< gausis, kad reiks sumokėt).

   

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...