Peršokti į turinį

Pasiūlykitė ir padėkite.


Clawz!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki norėčiau pirkti Xbox 360, bet norėčiau jūsų pagalbos. Buvau įkvėptas pirkti konsolę vien pažiūrėjas kelis Halo 3 žaidimo filmukus, na ir manau Xbox 360 man pasitarnaus geriau negu naujas PC. Taigi pasakykite ar su visais Xbox 360 galima žaisti visus žaidimus, ir ten nelagins? nes mačiau yra Elite, Gold ir Slim kažkokie tai nelabai konsolėse gaudausi. Ir patarkite kokį pigesnį pirkti nuo 300-500 LT. Dėkui išanksto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki norėčiau pirkti Xbox 360, bet norėčiau jūsų pagalbos. Buvau įkvėptas pirkti konsolę vien pažiūrėjas kelis Halo 3 žaidimo filmukus, na ir manau Xbox 360 man pasitarnaus geriau negu naujas PC. Taigi pasakykite ar su visais Xbox 360 galima žaisti visus žaidimus, ir ten nelagins? nes mačiau yra Elite, Gold ir Slim kažkokie tai nelabai konsolėse gaudausi. Ir patarkite kokį pigesnį pirkti nuo 300-500 LT. Dėkui išanksto.

600-800 kainos tokios dabar, jei nori naujo su garantija ir kuris neperkais bent po dviejų valandų žaidimo. Slim tik tokie dabar gaminami. Slim 4gb kaina 639-680, o slim 250gb 779-1000. Jei nesiruoši siųstis demuškių ir netaupysi elektros (vistiek turbūt už ją moki ne tu) tai patariu 4gb, nes ji pigesnė ir tau liks pinigų ant 1-3 žaidimų, o jei ruošiesi siųstis demuškes ir nenorėsi žaisti su įdėtu disku konsolėje tai pirk 250gb. 4gb konsolę patariu pirkti: www.kinect.lt o 250gb geriausia: www.geimeris.lt. Abi šios internetinės parduotuvės patikimos ir pigios, todėl nepradėk klausinėti visokių nesąmonių, kaip ar jie neapgaus ir pan. Na tikiuosi padėjau, jei taip nepagailėk +rep. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...