Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hoodis - Kokybiškos grafikos dizaino paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 834 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

     Sveiki mielo forumo nariai. Einant karantinui ir atlaisvėjus daugiau laikui, teikiu grafikos dizaino ir UI/UX paslaugas. Šia sritimi užsiimu tikrai ne daug laiko (apie 3-6mėn) ir galima vadinti maen junior, tačiau reikia nuo kažko judėti į priekį tai pradedu nuo šio forumo ir jo narių. Esu dirbęs su įvairiais tipo klientais, susidūręs su įvairiais stiliais nuo animacijos iki svetainių dizainų. Užtikrinu tai, jog stegsiuosi 110% atlikti jūsų užsakymą kuo geriau, jog jūs ir vėl sugrįštumėte pas mane. Visada stengiuosi su klientais aptarti kainas, kurios palankios tiek man, tiek jam, tad tikrai užtikrinu, jog mano paslaugose bus kainos ir kokybės santykis

__________________________________________________________________

Mano atliekamos paslaugos:

  • Svetainių dizainai;
  • Logotipai;
  • Banneriai;
  • Reklaminiai skydeliai;
  • Vizitinės kortelės;
  • Sistemų dizainai;
  • Ir panašiai;

Su kokiomis technologijomis dirbu?:

  • Adobe XD;
  • Adobe Illustrator;
  • Adobe Photoshop;
  • Figma;
  • Pradėjau mokytis dirbti su sketch;

Portfolio:

__________________________________________________________________

     Su manimi galite susisiekti per A.Ž. arba Discord, o ten mes apsitarsime, kaip ir kur geriau pratęsti pokalbį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

15 minutes prieš, Lipalas parašė:

Mano galva, geriau UI/UX atlik praktiką įmonėse keliems projektams ir panašiai, pamatys jei stengiesi dirbti ir mokiniesi, gražiai pieši ir visą kitą - pasiliks apmokam darbui, kas garantuoja 2k+ į rankas lengvai.

2k+? Galvą pašalai. 

Junior iki 1k gauna, max 800.

Mid level iki 1.5k, toliau jau senior lygis arba įgūdžiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Lipalas parašė:

Mano galva, geriau UI/UX atlik praktiką įmonėse keliems projektams ir panašiai, pamatys jei stengiesi dirbti ir mokiniesi, gražiai pieši ir visą kitą - pasiliks apmokam darbui, kas garantuoja 2k+ į rankas lengvai.

tikrai dar ne su tokiais darbais eit į praktikas, reiktų patempt bazinį žinių lygį, tada galima mėgint, o dėl atlyginimų jau parašė aukščiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Lipalas parašė:

Mano galva, geriau UI/UX atlik praktiką įmonėse keliems projektams ir panašiai, pamatys jei stengiesi dirbti ir mokiniesi, gražiai pieši ir visą kitą - pasiliks apmokam darbui, kas garantuoja 2k+ į rankas lengvai.

Pritariu tavo idėjai, tačiau mano artimesnė sritis yra programavimas, grafikos dizainu užsiimu dėl žinių ir vizualizacijos, tačiau žmogui, kuris nori gyvenime pasiekti ką nors su grafikos dizainu, tavo pranešimu tikrai turėtų pasinaudoti, nes ši idėja galioja begalę sričių ir buvau galvojęs apie tai su programavimu.

 

prieš 9 valandas(-ų), the.rsrytis parašė:

2k+? Galvą pašalai. 

Junior iki 1k gauna, max 800.

Mid level iki 1.5k, toliau jau senior lygis arba įgūdžiai. 

Na taip, žiūrint kas per įmonė dar priklauso, tačiau dažnai pastebiu jog full time grafikos dizaineris dar junior iki 1k gauna, o dėl mid ir senior negaliu ginčytis nes to dar nežinau

 

prieš 7 valandas(-ų), el_faktro parašė:

tikrai dar ne su tokiais darbais eit į praktikas, reiktų patempt bazinį žinių lygį, tada galima mėgint, o dėl atlyginimų jau parašė aukščiau

Praktika ir yra tam, jog praplėsti savo pradmenis į kitą lygį, priklauso į kokią praktiką ir kokia firma. Tarkim: esu programuotojas ir dirbu su html/css, tik šias dvi kalbas moku, atrodo basic ir čia dvejų savaičių - mėnesio mokymas, tačiau net į praktiką kai kurios įmonės gali priimti su tokiom žiniom o praktikos metu išmokti ten reactJS ar kitų JS framework'ų bei begalę kitų technologijų. Gal atrodo taip, jog neįmanoma, tačiau viską galima rasti LinkedIn, kai vienas žmogus buvo man pasakęs, tai aukštuomenės facebook :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), Hoodis parašė:

Pritariu tavo idėjai, tačiau mano artimesnė sritis yra programavimas, grafikos dizainu užsiimu dėl žinių ir vizualizacijos, tačiau žmogui, kuris nori gyvenime pasiekti ką nors su grafikos dizainu, tavo pranešimu tikrai turėtų pasinaudoti, nes ši idėja galioja begalę sričių ir buvau galvojęs apie tai su programavimu.

 

Na taip, žiūrint kas per įmonė dar priklauso, tačiau dažnai pastebiu jog full time grafikos dizaineris dar junior iki 1k gauna, o dėl mid ir senior negaliu ginčytis nes to dar nežinau

 

Praktika ir yra tam, jog praplėsti savo pradmenis į kitą lygį, priklauso į kokią praktiką ir kokia firma. Tarkim: esu programuotojas ir dirbu su html/css, tik šias dvi kalbas moku, atrodo basic ir čia dvejų savaičių - mėnesio mokymas, tačiau net į praktiką kai kurios įmonės gali priimti su tokiom žiniom o praktikos metu išmokti ten reactJS ar kitų JS framework'ų bei begalę kitų technologijų. Gal atrodo taip, jog neįmanoma, tačiau viską galima rasti LinkedIn, kai vienas žmogus buvo man pasakęs, tai aukštuomenės facebook :D 

Junior būdamas drąsiai iki 1k gali gauti, no problem, tačiau priklauso kokius soft-skillsus atsineši į įmonę, kokie tavo tikslai ir norai, tačiau iki Junior reikia apšikti labai daug.

Bet kai tu specifikuojiesi (kaip pats sakai) labiau programavime, o grafinis dizainas yra tik hobis, tai už tai prašyti pinigus yra mažų mažiausiai - absurdas, nes UX žinių pas tave mažai, tai paėmus kitam dizaineriui ar programuotojui tavo darbą, turbūt bus tiek pat darbo viską pataisyti, kad kiek darbo užėmė tau tą dizainą padaryti. Nuspręsk ko nori - būti programuotoju, ar būti grafikos dizaineriu, nes jei renkiesi abudu - nebūsi geras nei vienoje srityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 13 valandas(-ų), Hoodis parašė:

Praktika ir yra tam, jog praplėsti savo pradmenis į kitą lygį, priklauso į kokią praktiką ir kokia firma. Tarkim: esu programuotojas ir dirbu su html/css, tik šias dvi kalbas moku, atrodo basic ir čia dvejų savaičių - mėnesio mokymas, tačiau net į praktiką kai kurios įmonės gali priimti su tokiom žiniom o praktikos metu išmokti ten reactJS ar kitų JS framework'ų bei begalę kitų technologijų. Gal atrodo taip, jog neįmanoma, tačiau viską galima rasti LinkedIn, kai vienas žmogus buvo man pasakęs, tai aukštuomenės facebook :D 

O aš prie @the.rsrytis komentaro pridėsiu savo pastebėjimus iš programavimo pusės ir praktikų.

 

Neįsivaizduoju kur tu matei, kad į praktiką imtų tik žinant HTML ir CSS, nes jau labai seniai nebe tie laikai. Žinant tik HTML ir CSS tu dar nesi programuotojas. Kiek rimtesnės įmonės į praktiką paims, jeigu žinosi HTML, CSS, JS ir React/Vue/Angular bent kiek daugiau nei patys pagrindai. Čia kalbant apie FE. BE panaši istorija, man teko parašyti paprastą CRUD API, bet su Laraveliu ( PHP fw ). Ir tik po to aš patekau į praktiką, o jau po jos įsidarbinau full time darbui.

 

Dar nesiriša su logika tai, kad sakai per praktiką įmanoma išmokti frameworką:) šaunu, kad be basic JS žinių nori išmokti Reactą, įšokti į jį ir dar prie to pačio prie JSX priprasti, bet max ką išmoktum tai porą eilučių atmintinai ir nežinotum kaip kas veikia iš vidaus. Praktika trunka max 2 mėn., daugiau teisiškai man rodos negali, tad nežinau ant kiek geras programuotojas esi, bet jei JS ir React per 2mėn tai pretty good, turint omeny, kad moki tik HTML ir CSS. Žinau, kad tik kaip pavyzdį rašei, bet jis vis dar nelogiškas, bent mano atžvilgiu.

 

Rasti viską LinkedIn aišku galima, nes ten labai daug HR, bet nepamiršk, kad labai daug kas ieško darbo programavimo srity, konkurencija didelė, ir jeigu tu moki minimaliai, šansai bus irgi tokie pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 834 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...