Peršokti į turinį

SF BY alch0bako (deluxe)


alch0bako

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi sako , kad servas geras man juokas ima . Pačiam gm pasižiurekit kiek klaidų.

Ypač su ""teleportai"" .Daug trūksta pickupų, darbai nesutvarkyti puse yra puse nėra žodžiu darbo daug.

Bugai juodi bet aš jau jau viska išsitaisiau ir viska pamates zn ,kad čia ne jo servas kas turit laiko patys panagrinėkit šį servą pamatysit :D alsabako s....... ne scriptintojas.

Matosi bande copy paste ,bet pasimete :D

P.s Mano servas 25% bus šito daug labai ką pertaisiau savaip daug ką pats pasidariau, ir 25% copy paste iš kitų servų. Mano darbas serve 50% tą serva nepirma savaite kuriu ir dar nepaskutine. Bus manau kažkas tokio ko dar nematė niekas.

Kai jau bus servo startas paskelbsiu servo visą info :)

Tai tiek.

Alsabake už tokius žiaurius melavimus atsimink kas gresia.

Tu už dyką nori ko nors ypatingo? Be to kaip ir sakiau į kažkokius eilinius pienburnius nekreipiu dėmesio, taigi gali nebevargt ir nerašyt tokių eilinių žinučių kurios bent jau man nieko nereškia.

-- Papildyta --

Gerai, jai jau daro editina kažką tai kam čia girtis mano servas viskas ok be bugu ir pns ?? jau geriau padaryti mažiau ,bet viska gerai be klaidu ir bugu aš jau taip manau .

Rask mano šiuos žodžius ir pacituok, jei taip bus aš tau skiloje 100 litų banko pervedimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 245
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Visi sako , kad servas geras man juokas ima . Pačiam gm pasižiurekit kiek klaidų.

Ypač su ""teleportai"" .Daug trūksta pickupų, darbai nesutvarkyti puse yra puse nėra žodžiu darbo daug.

Bugai juodi bet aš jau jau viska išsitaisiau ir viska pamates zn ,kad čia ne jo servas kas turit laiko patys panagrinėkit šį servą pamatysit :D alsabako s....... ne scriptintojas.

Matosi bande copy paste ,bet pasimete :D

P.s Mano servas 25% bus šito daug labai ką pertaisiau savaip daug ką pats pasidariau, ir 25% copy paste iš kitų servų. Mano darbas serve 50% tą serva nepirma savaite kuriu ir dar nepaskutine. Bus manau kažkas tokio ko dar nematė niekas.

Kai jau bus servo startas paskelbsiu servo visą info :)

Tai tiek.

Alsabake už tokius žiaurius melavimus atsimink kas gresia.

Kas gali is taves jam grest? tu net jo vardo forumo nemoki parasyt tai ka tu moki? tipo sutvarkei? 100% po webus vaikstai ieskodamas servo kuri iskart paleist ir galvot aplenkt koki sarg.lt ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

alch0bako .. sakau tau , baigk grasinti su savo šitais e parašais ir t.t .. pvž kažkas tavo gm paplatino .. galvoji tavo tas eparašas kanors darys? Nejuokink žmonių .. ; DD .. mentai bauda rašys už kažkokią paplatintą nesamonė .. nenusišnekėk su savo eparašais ir t.t .. ; DD .. kai kalbi apie tą eparašą durnesnis atrodai .. o kai tyli protingesnis .. tai lik savo vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

alch0bako .. sakau tau , baigk grasinti su savo šitais e parašais ir t.t .. pvž kažkas tavo gm paplatino .. galvoji tavo tas eparašas kanors darys? Nejuokink žmonių .. ; DD .. mentai bauda rašys už kažkokią paplatintą nesamonė .. nenusišnekėk su savo eparašais ir t.t .. ; DD .. kai kalbi apie tą eparašą durnesnis atrodai .. o kai tyli protingesnis .. tai lik savo vietoj.

Kas sakė, kad e parašas tuo užsiima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

alch0bako .. sakau tau , baigk grasinti su savo šitais e parašais ir t.t .. pvž kažkas tavo gm paplatino .. galvoji tavo tas eparašas kanors darys? Nejuokink žmonių .. ; DD .. mentai bauda rašys už kažkokią paplatintą nesamonė .. nenusišnekėk su savo eparašais ir t.t .. ; DD .. kai kalbi apie tą eparašą durnesnis atrodai .. o kai tyli protingesnis .. tai lik savo vietoj.

Kas sakė, kad e parašas tuo užsiima?

Tu.. įkėle Zuikutis tavo gm .. Parašei Ačiū už tavo gerumą ar kaip ten .. poto parašei eparašas tokius nubaus,ir išssigando tavęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nesuprantu kodėl idėjus i hostinga raso unknow. Jei galit parasykit kodel ir duosiu rep :) :)

-- Papildyta --

Nesuprantu kodėl idėjus i hostinga raso unknow. Jei galit parasykit kodel ir duosiu rep :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4519 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...