Peršokti į turinį

Pikas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  287
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  35 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Pikas

 1. Sveiki, jau šimtas metų nerašiau ir nebesidomėjau šia tema, po tiek laiko pastebėjau, kad sa-mp ir mta niekas nebežaidžia. Norėčiau paklausti kiekvieno iš jūsų nuomonės kodėl taip nutiko ? Ar dėl to nes nusibodo ar per mažai gerų serverių? Turiu idėją kurti MTA serverį perdarius pati MTA kodą, kas leistų sukurti tokią kaip naują gta sa atšaką. Sukurčiau atskirą louncherį, kuris visiems susiustų mano atrintus enb, modelius, modus. Kas leistu pačią žaidimo grafiką perdaryti iš esmes ir turėti 100% didesnes funkcionalumo galimybes. Laukiu visų nuomonės
 2. Pikas

  kas daros su sampu ?

  Jei skaityt mokėtum tai suprastum, kad apie kitokius botus kalbėjau, kurie važinėja mašinom, sustoja pagal šviesforo zenklus, vaikšto gatvėmis, kuriuos galima užmušt ir atimt pinigus. Kaip suprantu kažką tokio daryti yra beviltiška. Geriau nekvaršinsiu jaunimui galvos su naujovėmis. Tegu žaidžia savo GRP
 3. Pikas

  kas daros su sampu ?

  GTA V privačių serverių programavimas kol kas nera įmanomas, gta IV turi per mažą funkcionalumą ir pats žaidimas yra neoptimizuotas. Aš gi sakiau, kad ne tik dėl modų ir grafikos visa tai daryčiau. Funkcionalumas taip pat būtų daug geresnis. Gal nelabai įsigilinai į temą.
 4. Pikas

  kas daros su sampu ?

  Na visu pirmą modai būtų gerai atrinkti kad nesibugintų ir papildytų vienas kitą. Antra visi tie patys modai veiktu visiems žaidėjams vienodai. Tarkim jei yra įrašytas audi ar bmw modas mašinai tą audi ar bmw matys visi žaidėjai. Trečia kalbu ne tik apie modus.
 5. Pikas

  kas daros su sampu ?

  Jei butum perkaitęs tekstą iki galo butum pamates ir sistemos pavizdį: Padaryti npc trafica tarkim ar kad botai vaikščiotų kaip single player žaidime. Manau tai išties pagyvintų žaidimą. O dėl pačių modų tai yra ne tik tokių kurie grafiką keičia bet ir keičia patį žaidimo funkcionalumą. Nežinau ar esi girdėjęs apie CLEO. Nemanau, kad turėtum saktyi jog tai neįdomu, jei niekas lietuvoj to net nėra padaręs. Bet gerbiu kiekvieno žmogaus nuomonę, norėtūsi kad ir daugiau žmonių pasidalintų savo mintimis.
 6. Pikas

  kas daros su sampu ?

  Tu, pats prašei pavizdį pateikti, kaip pateikiau pakankamai neblogą sistemos pavizdį, kurios ant samp nelabai ir besukursi, o jei sukursi tai naudos žvėriškai daug resursų. "Gal gali kažkokią bent vieną unikalią sistemą pasakyti ir kuri pritrauktų žaidėjus? " Kam išis tada klausi, jei: "Tu bent supranti, kad sampe niekam neįdomūs tie modai ir visi eina tik dėl paprastai pateikto sistemiško žaidimo?"
 7. Pikas

  kas daros su sampu ?

  Galima pakeisti mašinų modus, skinus, ginklus, tiniungą į tokius kokius matytų visi žaidėjai.(taip neapkrauktų serverio nes viskas būtų pačiam gta). Daug kartų geresnė apsauga nuo čyterių ir jos tobulinimas pačiam. Galima įkelti tarkim naują miestą. Pakeisti gui, galima rasyti idėti cleo modus. Padaryti npc trafica tarkim ,ar kad botai vaikščiotų kaip single player žaidime.
 8. Pikas

  kas daros su sampu ?

  Šiuo metu SAMP serverių nebėra kiek žaisdavo anksčiau. Manu dėl to nes niekas nebepasiūlo kažko nauja. Visu pirma su mta galima keisti grafiką, pavizdžiui sukurti savo map'ą su custom savo kurtais objektais neapkraunant serverio. Galima įdiegti modus kuriuos matytų visi žaidėjai vienodai, kas be galo pagyvintų žaidimą. Galima keisti praktiškai viska, neapribojant savęs į rėmus, net pati mta galima perkurti pagal savo poreikius, kadangi jis yra open source, kas leistu padaryti kokybišką launcheri. Privalumų yra be proto daug net sunku ir išvardinti viską.
 9. Pikas

  kas daros su sampu ?

  MTA galvoju ne dėl to nes niekas SAMP nelošia, MTA žaidžiančių lietuvių dar mažiau. Mastau dėl to nes SAMP'as turi per mažai galimybių kuriant serverį. Sukūrus gera launcherį galima būtų pačiam žaidėjui rinkitis ar jam reikia to enb modo, bei pačią grafiką kišt į patį gta, kas sulėtintų pačio serverio krovimą, bet reikalautų parsisiusti atskirą gta.
 10. Sveiki, ieškau žmonių kurie galėtų patestuoti bei duoti naujų idėjų mano kuriamam naruto zaidimui, visus ką domina susisiekit su manim skype:tautvis420 arba i až.
 11. Sveiki, senai jau kažką ir berašiau supergames.lt portale, kadangi buvau nustojęs kurti projektus. Tačiau dabar noriu tęsti savo seną darbą grįždamas su nauja patirtimi bei idėjomis. Gal būt kažkas dar pamenate mano seną projektą playtime.lt, kuriame publikavau savo kuriamo žaidimo "WarZone" darbus. Ketinu grįžti ir užbaigti šį projektą, todėl ieškau žogaus, kuris galėtų padėti su GUI, scenų statyba bei kitais darbais, kuriems reikia grafikos. Žaidimas statomas ant unity3d varikliuko ir naudoja cloud serveriu sistemą bei php tilta su mysql saugojimu. Visą likusią, jus dominančią informciją pateiksiu privačiai, kreiptis galite į skype ar AŽ. Skype: tautvis420 Radau seną žaidimo fotografiją: (nuotrauka buvo daryta 2015m naujų metų proga)
 12. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Na įsijunge ir pažaidę 5min nenuostabu, kad jų nepastebėjote, jie atsiranda vėliau. O dėl apmokymų, mes juos būtinai sukursime.
 13. Žaidėjams, kurie dar nieko nėra girdėja apie šį projektą susipažinimui įdėsiu kai kurių sistema aprašymą: Žaidimo esme yra išgyventi vienam arba draugų būrybe prieš nesibaigiančias zombių armijas. Tam kad išgyventumėte, turėsite patenkinti savo žmogiškuosius poreikius, ieškodami tam skirtu materijų bei ginklų ir amunicijos, jog galėtumėte lengviau apsiginti nuo zombių. Yra 4 kuprinių tipai, papraščiausią gausite tik žaidimui prasidėjus, joje galėsite talpinti tik 8 daiktus, todėl patarčiau imti tik svarbiausius. Taip pat svarbu žinoti, jog nukritus nuo didelio aukščio galite susilaužyti kojų kaulus, neradus medicininės pagalbos nukraujuosite bei negalėsite greitai vaikščioti, taip tapsite lengva zombių auka. Taip pat jei jums įkas zombis ir nepanaudosite medicininės pagalbos, jums mažes hp iki kol mirsite. Serveryje yra keletas mašinų, kurios išmetytos po visą pasaulį, taip pat yra degalų sistema. Dar yra pagrindinė bazė, kur galėsite pirkti ginklus, hp bei joje bus nemažai mašinų, kuriomis galėsite važinėti. Išvirdinau tikrai ne visas serverio sistemas, tik norėjau, kad geriau suprastumėte žaidimo mintį. Informacija apie serverį pateikiama mūsų žaidimų kūrimo studijos portale: http://playtime.lt Prašome visų nepatingėti užsiregistruoti Štai keletas nuotraukų:
 14. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Ačiū
 15. Pikas

  Kokį projektą kurti?

  Pakviesk i skype: tautvis420
 16. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Nebedaug jau beliko laukt
 17. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Mes ir taves lauksim
 18. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Jis nėra playtime.lt savininkas, jo projektas ESFG, bet jis padeda man tvarkyti forumą.
 19. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Na, bus matyt, gal tai kažkam patiks, nes kiek žinau labai daug lietuvių žaidžia panašios tematikos užsienietiškose serveriuose.
 20. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Iš paveiksliukų galima suprasti ką jie reiškia Du pirmi yra garsas ir matomumas, sekantis parodo ar sergi, visus kitus tikrai galima suprasti iš paveiksliukų. Jei kažkuris iš jų dingsta arba pradeda mirkset reiškiasi jums kažko trūksta.
 21. Pikas

  SA-MP "NPC Zombie" Serveris startavo

  Lauksim. Serverio startas bus praneštas portale www.playtime.lt, sek naujienas
 22. Pikas

  WarZone [Lt Project]

  Turbūt todėl, nes nemažai grafikos elementų yra nupirkta arba nemokamai paimta iš assets store arba todėl, nes žaidimas per gana trumpa laika padarė didelį prograsą. Palygink dvi pirmas nuotraukas esamčias mūsų facebook psulapyje: https://www.facebook.com/PlayTime.lt
 23. Sveiki, noriu pakviesti jus išbandyti naują lietuvių kurtą ir tobulinama žaidima WarZone. Tai yra multiplayer shooter 3d tipo žaidimas, emsė uždirbti komandai kuo daugiau taškų nužudant priešininkus, taip padėdami savo komandai laimėti. Žaidimas priklauso playtime.lt studijai. Žaidimą galite išbandyti paspaude ant šios nuorodos: http://www.playtime.lt/warzone/server1/ Sekite naujienas portale: http://www.playtime.lt/
 24. Pikas

  WarZone [Lt Project]

  Gal gali pranešti kokių bug'ų pastebėjai? Jie bus ištaisyti.
 25. Pikas

  WarZone 0.2v [Lt Project]

  Pats žaidimas negali būti niekur matytas, nebent pagrindinio ginklo modelis, nes jis buvo nupirktas is unity assets store.

×