Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

vLKG.LT - Virtualus Lietuvos Kaimelių Gyvenimas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Buvau apsilankęs šiame projekte, bet administratoriai nuliūdino gan stipriai. ,,Pirk admina ir galėsi /get, /to". Pradėjau su rankomis daužyti vieną iš administratorių - /kick'as :D . Šeip keista, kaip kiti žmonės (Kurie pildo į direktorių vLKG) čia peikia, menkina projekto vardą - o forume ir discord'e geručiais apsimeta. Keistas ir Vokės elgesys, patys su Valera darėt ir pnš. Tai, kam taip varyti ant projekto (Jeigu čia yra tavo skriptinimas, mapinimas(Galbūt klystų - nežinau)). Nu nežinau, nežinau. Palinkėsiu jums sekmės ir didelės motyvacijos, nes jeigu tikrai norėsit - padarysit ir patys džiaugsitės savo padarytu darbu.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Foot'as parašė:

Buvau apsilankęs šiame projekte, bet administratoriai nuliūdino gan stipriai. ,,Pirk admina ir galėsi /get, /to". Pradėjau su rankomis daužyti vieną iš administratorių - /kick'as :D . Šeip keista, kaip kiti žmonės (Kurie pildo į direktorių vLKG) čia peikia, menkina projekto vardą - o forume ir discord'e geručiais apsimeta. Keistas ir Vokės elgesys, patys su Valera darėt ir pnš. Tai, kam taip varyti ant projekto (Jeigu čia yra tavo skriptinimas, mapinimas(Galbūt klystų - nežinau)). Nu nežinau, nežinau. Palinkėsiu jums sekmės ir didelės motyvacijos, nes jeigu tikrai norėsit - padarysit ir patys džiaugsitės savo padarytu darbu.

O kaip keistas mano elgesys xD.. Projektas buvo sukurtas ne kaip greenside.lt reališkumui.. Tai projektas tiesiog sukurtas kad veiklos būtų ir linksmybėm xD..

Naujos sitemos nebuvo sukurtos nes nebuvo laiko.. O aš pizdavoju projekta nes kad būtų linksmiau xDD.. Aš ne prižiuriu serverio aš tik skriptinu modifikacija, neblokuoju nieko serve xDD.. Tai atliks už mane, vaikiški administratoriai kuriuos išrinko pats Valera.. xDD.. Jeigu adminai norėtu kašką įrodyti kad sugeba, turėčiau juos pagirti o kaip gmodas kaškoks neišmanėlis kaška trina tai nieko ir nesigaus iš tos administracijos xDxDxD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-05-12 13:30, -belekasnu parašė:

Kada planuoji serveri parduoti jau?

As tau kaip parduosiu tai minsi toli toli kiek kojos neša vaikine tu nebūk toks produktas virink kuo greičiau iš šito vafli kuo greičiau mini mini vaikine neturi ką veikti rašyti nesąmones čia slisk vafli tu is čia Okey svajok toliau apie tuos pardavimus vaikeli 

  • Neigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), #Valius parašė:

As tau kaip parduosiu tai minsi toli toli kiek kojos neša vaikine tu nebūk toks produktas virink kuo greičiau iš šito vafli kuo greičiau mini mini vaikine neturi ką veikti rašyti nesąmones čia slisk vafli tu is čia Okey svajok toliau apie tuos pardavimus vaikeli 

Projekto pagrindinis administratorius taip šneka. Graudu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 17 valandas(-ų), #Valius parašė:

As tau kaip parduosiu tai minsi toli toli kiek kojos neša vaikine tu nebūk toks produktas virink kuo greičiau iš šito vafli kuo greičiau mini mini vaikine neturi ką veikti rašyti nesąmones čia slisk vafli tu is čia Okey svajok toliau apie tuos pardavimus vaikeli 

O ką ne tiesą pasakiau? Projektą iki mėnesio paturi, tavo reputaciją jau visiems mums gerai žinomą, jog esi tik pelno žmogus. Žmonės nesitikėkit iš šio savininko kažko pritraukiančio tokiam projekte. Vien iš jo leksikono matosi koks "geras" administratorius esą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
47 minutes prieš, #Valius parašė:

Nes dabar yra vasaros laikas visas projekto progresas uždarytas kai baigsis vasaros sezonas tada galėsim pratęsti projekto veikla projektas niekur nedings tikrai 

Kažkaip nemanau kad labai geras sprendimas :D Kaip tik vasarą dauguma projektų atsidaro, nes daug kas sėdi namuose.. o dabar ypač per karantiną. Daug kam atostogos, o pasibaigus vasarai vaikai grįžta į mokyklas ir t.t... Na, bet jei jūsų toks sprendimas tai sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
31 minutes prieš, Zeqoo parašė:

Linkių sėkmės su projektu, aprašymas gan didelis ir išsamus, laukių serverio starto :)

Didelis jums dėkui už palinkėjimą tikrai bus startas bet negreitai bet tikrai startuosim su trenksmu dar kartėlį didelis dėkui jūsų palinkėjimas padaro mus stipresnius ❤️

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • -SanTa- užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...