Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Monitorius neisijungia po sleep-mode


DjLaion

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1092 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Ar monitorius turi kištuką į maitinimo lizdą ? Jei ne, jis ir netūrėtų veikti, jei kompiuteris neįjungas, esu tūrėjas tokį monitorių. 

2. Patikrink kur kiši laidą, ar į motininę, ar į vaido plokštę, jei tai nepadeda, bandyk keisti portus, mano rekomenduojamas - display port. Naujesnė technologija nei HDMI (t.y labiau patobulinta, patogesnė)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, DjLaion parašė:

Nieko, bet net lempute nedega tarp migtuku, gal tiesiog nusprogo monitorius, bet keistai labai.

Gal susigadino laidas tokiu atveju ? Nes jei taip viskas nepadeda, nelieka kito pasirinkimo. Kalbu apie laidą į maitinimą.  Bandyk su meistrais kažką derinti jei monitorius svarbus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

32 minutes prieš, DjLaion parašė:

kompas isijungia ir pirmas monitorius irgi. Antras monitorius tik neisijungia visiskai be zenklu. Prasiardziau niekur nedeges atrodo.

Jei gerai supratau, tai nebandei pačio adapterio kito naudoti? Tik laidus bandei kaitalioti?

Yra ir man taip buvę, tik su kitu monitoriumi. Tai man bėda buvo su adapteriu, pakeitus pradėjo veikti. Aišku mano atveju teko kelis adapterius išbandyt, nes pirmąjį adapterį aklai nusipirkau, netiko parametrai. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, Mats parašė:

Jei gerai supratau, tai nebandei pačio adapterio kito naudoti? Tik laidus bandei kaitalioti?

Yra ir man taip buvę, tik su kitu monitoriumi. Tai man bėda buvo su adapteriu, pakeitus pradėjo veikti. Aišku mano atveju teko kelis adapterius išbandyt, nes pirmąjį adapterį aklai nusipirkau, netiko parametrai. 

 

Adapteri as naudoju tik  is VGA I HDMI. Bet mano suvokimu jei ikisi maitnimo laida i  tai lempute turetu degti ir t.t. Dabar jokiu gyvybes zenklu nerodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1092 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...