DjLaion

Monitorius neisijungia po sleep-mode

Recommended Posts

Sveiki, turiu  BENQ FP71G kaip antra monitoriu, bet iskilo beda, kad kai kompiuteris uzmigo jis taip pat uzmigo ir nerodo jokiu gyvybes zenklu, 3 laidus keiciau ir nieko.... Kas gali buti ?

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

1. Ar monitorius turi ki┼ítuk─ů ─» maitinimo lizd─ů ? Jei ne, jis ir net┼źr─Śt┼│ veikti, jei kompiuteris ne─»jungas, esu t┼źr─Śjas tok─» monitori┼│.┬á

2. Patikrink kur ki┼íi laid─ů, ar ─» motinin─Ö, ar ─» vaido plok┼ít─Ö, jei tai nepadeda, bandyk keisti portus, mano rekomenduojamas - display port. Naujesn─Ś technologija nei HDMI (t.y labiau patobulinta, patogesn─Ś)

Kisu i vaizdo korta, monitorius turi laida i maitinimo lizda. Anksciau ikisus tiesiog i rozete ismedavo logotipa ir degdavo lempute, dabar tiesiog atrodo uzmigo kompas uzmigo ir jis, bet visam. 

1 minute prie┼í, DjLaion para┼í─Ś:

Kisu i vaizdo korta, monitorius turi laida i maitinimo lizda. Anksciau ikisus tiesiog i rozete ismedavo logotipa ir degdavo lempute, dabar tiesiog atrodo uzmigo kompas uzmigo ir jis, bet visam. 

Kompas irgi nebe─»sijungia ?

Dabar, DjLaion para┼í─Ś:

kompas isijungia ir pirmas monitorius irgi. Antras monitorius tik neisijungia visiskai be zenklu. Prasiardziau niekur nedeges atrodo.

Gal elektros lizdas susigadino ? Bandyk ─»ki┼íti ─» kit─ů.

Dabar, DjLaion para┼í─Ś:

Kisau, bet ant tos pacios rozetes rauteris veikia.

Bandyk atjungi monitori┼│ kuris veikia, ir tas kuris neveikia ─»ki┼íti ─» tuos pa─Źius lidzus. Gal vaizd┼ż┼ź┼ík─Śs jungtys susigadino.

Dabar, DjLaion para┼í─Ś:

Nieko, bet net lempute nedega tarp migtuku, gal tiesiog nusprogo monitorius, bet keistai labai.

Gal susigadino laidas tokiu atveju ? Nes jei taip viskas nepadeda, nelieka kito pasirinkimo. Kalbu apie laid─ů ─» maitinim─ů.┬á Bandyk su meistrais ka┼żk─ů derinti jei monitorius svarbus.

jaigu viska i┼íbandei tareikia kreptis pas meistra arba pra┼íyt ┼żmogaus jog ka┼żkas pa┼ż─Śt┼│ arba gali b┼źti jog perkaito jai palieki per nakt─» kompa ─»jungta.

32 minutes prie┼í, DjLaion para┼í─Ś:

kompas isijungia ir pirmas monitorius irgi. Antras monitorius tik neisijungia visiskai be zenklu. Prasiardziau niekur nedeges atrodo.

Jei gerai supratau, tai nebandei pa─Źio adapterio kito naudoti? Tik laidus bandei kaitalioti?

Yra ir man taip buv─Ö, tik su kitu monitoriumi. Tai man b─Śda buvo su adapteriu, pakeitus prad─Śjo veikti. Ai┼íku mano atveju teko kelis adapterius i┼íbandyt, nes pirm─ůj─» adapter─» aklai nusipirkau, netiko parametrai.┬á

23 minutes prie┼í, Mats para┼í─Ś:

Jei gerai supratau, tai nebandei pa─Źio adapterio kito naudoti? Tik laidus bandei kaitalioti?

Yra ir man taip buv─Ö, tik su kitu monitoriumi. Tai man b─Śda buvo su adapteriu, pakeitus prad─Śjo veikti. Ai┼íku mano atveju teko kelis adapterius i┼íbandyt, nes pirm─ůj─» adapter─» aklai nusipirkau, netiko parametrai.┬á

Adapteri as naudoju tik  is VGA I HDMI. Bet mano suvokimu jei ikisi maitnimo laida i  tai lempute turetu degti ir t.t. Dabar jokiu gyvybes zenklu nerodo.

42 minutes prie┼í, DjLaion para┼í─Ś:

Adapteri as naudoju tik  is VGA I HDMI. Bet mano suvokimu jei ikisi maitnimo laida i  tai lempute turetu degti ir t.t. Dabar jokiu gyvybes zenklu nerodo.

Tur─Śjau omenyje ┼íit─ů adapter─»

12V 5A AC Adapter For BenQ LCD Monitors FP767 FP791 FP855 FP991 FP581  Charger|ac adapter|ac adapter for monitorbenq ac adapter - AliExpress

nereikia cia jokiu theory craftinimu, jei ikisus elektros laida i monitoriu anksciau degdavo lempute o dabar nebedega ir pakeitus maitinimo laidus, tai cia input laidas ne prie ko, gali but kad monitorius numire

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.