Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė
d0nNY

Ieškomi pagalbininkai (RAGE.MP GRP PROJEKTUI)

Recommended Posts

Sveiki, trumpai papasakosiu, apie savo kuriamą projektą, ir ko ieškau. Taigi jau apie 3 mėnesius kuriame GRP tipo serverį, RAGE.MP platformoje, kuriu galima sakyti vienas, samdausi developerį iš užsienio, kuris yra sukūręs jau ~85% serverio, ir žada iki balandžio vidurio pilnai baigti. Aišku, serveris gal ir nebus pilnas, bet iškarto po starto, tikrai daug dirbsime, atsižvelgsime į visos bendruomenės norus, poreikius, ir jeigu truks kažkokios veiklos būtinai pridėsime, sukursime. Serveryje yra sukurta iš esmės viskas, ko reikia GRP serveriui, faktiškai patys suprantat, kas žaisdavote sampą, principas toks pats, tik GTA V žaidime. 

Kadangi dirbu vienas, (neskaitant developerio), man reikia žmonių, kaip ir minėjau, developeris yra užsienietis, todėl serverį kuria anglų kalba, kurį aš pats verčiuosi, serverio vertimo progresas yra ~70%.

Taipogi šiuo metu, turiu susikūręs ir DC, bei svetainę, kurioje daug visko reikia. Taigi ieškau žmonių, kurie galėtų prisidėti prie projekto nuo menkiausių darbų, kaip forumo temų kūrimas/pildymas, DC kanalų tvarkymas, serverio testavimo darbai ir panašiai. Trūksta rankų :D Dėl užmokesčio galim tartis, jeigu reikia pinigų, už tokius darbelius, nebėda, galiu atsiskaityti, kainas sutarsime individualiai, o gal tiesiog norite prisidėti prie projekto, ir būti pagalbininkas, ar gauti kokias nors pareigas projekte.

Laukiu bet kokių pasiūlymų, ar norite prisidėti, kuo galite prisidėti. Rašykite į AŽ arba DC: d0nNY7#1610

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Deimis
   Atsitrenkus kur nors, apvirtus ir kitaip daužant transporto priemonę neiškviečiamas VehicleDamage, ar čia pačio ragemp bugas? (Bent seniau kaip supratau buvo, ar dar jo nesutvarkė?)
  • Parašė Limitless Roleplay
   Išskirtinis, tikro, maksimalaus realizmo siekiančio heavy roleplay projektas ieško RAGE developerių. Puiki proga prisidėti prie motyvuotos, elitinės komandos, kurios vienintelis tikslas sukurti tikro, tradicinio roleplay serverį ir naują, jauną, motyvuotą roleplay bendruomenę, kuri kasdien siektų tobulėti, pakelti savo žaidimą ir patirtį į aukštesnį lygį. Projektas turi aiškiai išreikštą sistemų, taisyklių ir politikos aprašymų sąrašą, kuriame kiekviena, net ir menkiausia serverio sistema aprašoma atsižvelgiant į smulkiausias detales, todėl developerių darbas nebus komplikuotas, aprašymų sąrašas kuriamas taip, kad būtų eliminuoti developerio klausimai ir vieta improvizacijoms, stengiamasi, kad developerio darbas būtų nekomplikuotas ir būtų galima išlaikyti aukštą darbo tempą. Projekte yra Lead Developer (Vadovaujantis developeris), kuris tiesiogiai bendradarbiaus su visais developerių komandos nariais - padės atsakyti į jų klausimus, kartu spręs kodo ar optimizacijos klausimus, skirstys darbus. Limitless Roleplay kviečia developerius prisijungti ne už dyką, tačiau iš pradžių susipažinkime artimiau:
    
   Kas mes esame ir kokia mūsų patirtis?
    
   Mes esame gausi, daugiau nei 14-os žmonių komanda, kurios narių patirties metais vidurkis ne mažesnis nei 5 metai. Projekto lyderių patirtis yra 11 metų roleplay žanro serveriuose, nėra nieko roleplay pasaulyje, ko projekto komandos nariai nebūtų matę. Mūsų tyrimų ir įgūdžių laukai prasideda nuo reklamos ir marketingo, įvaizdžio kūrimo ir grafikos, turime tinklo inžinerijos ir ekonomikos studentų, pasiruošusių pasidalinti savo patirtimi kuriant išskirtinio realizmo projektą. Daugumai komandos narių yra 20 ir daugiau metų, todėl mes garantuojame, kad tai yra kompetetingiausia ir labiausiai subrendusi roleplay projekto komanda Lietuvoje, pasiruošusi profesionaliam darbui, įsiklausymui ir nuolatiniam tobulėjimui. 
    
   Koks mūsų tikslas ir idėjos?

   Mūsų tikslas yra klasikinis heavy text-based roleplay projektas, siekiantis maksimalaus 100% realizmo. Minimalistinis, profesionalus projekto įvaizdis ir vartotojo sąsaja, maksimalus aiškumas ir prieinamumas kiekvienam žaidėjui - mes tikime, kad sėkmingo internetinio projekto formulė yra lengvai suprantamos ir naudojamos funkcijos bei įvaizdis. Projektas yra kuriamas pažengusių roleplayerių, tačiau jis yra kuriamas atsižvelgiant ir į visiškai naujų žaidėjų pageidavimus ir patirtį, pagrindinis mūsų tikslas - naujos kartos roleplayerių bendruomenė, kasdien auganti padedama pažengusių roleplay žaidėjų.
   Serverio sistemų aprašymų sąrašas nėra trumpas, turime gausybę idėjų ir techninių sprendimų, kuriuos norime atlikti: naujos kartos išmanioji administratorių žaidėjų priežiūros sistema, assistance sistema, automatizuota nekilnojamo turto ir proveržį Lietuvos roleplay pasaulyje padarysianti žaidėjų verslų sistema, visiškai eliminuosianti serverio darbus, nes žaidėjai turi bendrauti su žaidėjais, o ne su serveriu, ar ne? ?
    
   Ką mes siūlome?

   Mes siūlome išskirtinę galimybę dirbti patyrusių, motyvuotų profesionalų komandoje, kurioje kasdien augame ir tobulėjame, išmokstame daug naujų dalykų ir kažkada galėsime pasidžiaugti patirtimi, kurią turėjome galimybę sukaupti dirbant tokių žmonių apsuptyje. Taip, mes suprantame, kad negalima kviesti developerių nesiūlant jiems realiai apčiuopiamų dalykų, todėl mes siūlome ir darbo užmokestį, dėl kurio turėsime susitarti privačiai, tačiau patikiname Jus, kad Jūsų laiko nešvaistytume keliais eurais ant arbatos. Taip pat, pasižadame mokėti priedą prie algos virtualia valiuta, turinčia įprastų pinigų vertės, o mūsų komandos nariai, visi turintys vienas už kitus didesnės patirties įvairiose profesijose 24 valandas per parą bus pasiruošę Jums nemokamai padėti - pagaminti Jums asmeninius grafikos sprendimus ir t.t.
    
   Kokio žmogaus mes ieškome?

   Mes ieškome žmogaus, išmanančio RAGE Multiplayer klientą, galinčio programuoti C# kalba, gebančio dirbti su žaidimo serveriu nuo A iki Z. Mes neieškome NASA mokslininko - developeris gali būti ir jaunas savamokslis, svarbi yra ne žmogaus kvalifikacija ir sugebėjimai, o jo motyvacija dirbti su komanda, mokytis ir tobulėti. Žinoma, mūsų developeriai gaus įvairaus apčiuopiamo atlygio nuo pinigų iki virtualios valiutos, nemokamų reklamos technologijų ir grafikos kūrimo paslaugų, tačiau tikimės, kad mūsų developeriai labiau tikės projekto idėja ir eksliuzyviškumu, išskirtine proga ir patirtimi, nei materializmu. 
    
   Visi susidomėję pasiūlymu prašome susisiekti su vienu iš projekto lyderių, Discord: Century#7777 arba Copa Cabana#4741.
   Norėdami tiesiogiai bendrauti su projekto Lead Developeriu dėl visų IT/kodavimo klausimų, susisiekite Discord: Freeman#6133.
   Esame pasiruošę atsakyti į Jūsų žinutes bet kuriuo paros metu. Lauksime Jūsų!

  • Parašė M!nd!s
   Teikiu UI/UX ir Front-End GTA:V žaidimo paslaugas.
   Turiu patirties su HTML5/CSS3 ir JavaScript. Po kol kas nenaudoju jokių framework'ų.
   Dėl UI/UX dirbu su Adobe XD / Illustrator / Photoshop
   Dėl visos informacijos ir atliekamų paslaugų įkainių susisiekite PM
   Prisijungę į šį discord serverį https://discord.gg/YM7Gg2tWhE pamatysite visą reikiamą informaciją apie mano ir kito žmogaus darbus.
   Tad jei reikia tau gero, kokybiško ir gražaus UI/UX, susisiek ir apie tai padiskutuosim.
   ______________________________________________
   Naujausi darbai:
   https://imgur.com/a/RGhjxCi
   https://streamable.com/baqwor
   https://streamable.com/y75z63
   https://imgur.com/a/ZPpjsdA
  • Parašė Falc0n
   Pamoka kaip įrašyti Apache2, MariaDB, PHP ir PhpMyAdmin ant Linux sistemos | OS: Debian9 
   Tai gali būti skirta ir Alt:V, RageMP, nebūtinai FiveM'ui.
    
   1. Sistemos atnaujinimas
       Pradėkime nuo sistemos atnaujinimo, kad atnaujinti sistemą įveskite: 
       apt-get update     apt-get upgrade     Laukelyje turėtų jūsų paklausti, kad po diegimo bus naudojama papildomai kažkiek vietos diske, įveskite Y ir spauskite ENTER.
   2. Apache2 įdiegimas
       Trumpai kas tai. Apache - tai vienas iš populiariausių tinklapio serverių pasaulyje ir yra puikus pasirinkimas talpinant svetainę.
       Įveskite:
   sudo apt install apache2
       Patikrinkime ar sėkmingai buvo įdiegtas apache2. Įveskite serverio IP adresą į naršyklės paiešką ir turėtų atrodyti maždaug taip:
   http://jūsų_serverio_ip_adresas   
    
   3. MariaDB įdiegimas
       MariaDB yra duomenų bazių valdymo sistema. Iš esmės jį suteiks prieigą prie duomenų bazių, kuriose jūsų svetainė/serveris gali saugoti informaciją.
       Įveskite:
    sudo apt install mariadb-server     Laukelyje turėtų jūsų paklausti, kad po diegimo bus naudojama papildomai kažkiek vietos diske, įveskite Y ir spauskite ENTER.
       Tuomet, baigus diegti MariaDB serverį, įveskite šią komandą:
   sudo mysql_secure_installation     Iš pradžių, jūsų paprašys įvesti dabartinį root slaptažodį. Kadangi ką tik įdiegėte MariaDB ir dar nepadarėte jokių konfigūracijos pakeitimų, šis slaptažodis bus tuščias,      taigi tiesiog paspauskite ENTER klavišą.
       Pirmiausia jūsų paklaus, ar norite nustatyti duomenų bazės slaptažodį. Įveskite N ir spustelėkite ENTER.
       Toliau jūsų klaus jums būdingų klausimų, kad sėkmingai padaryti konfigūracijos pakeitimus, taigi persiskaitykite ir pasirinkite pagal savo nuostatas.
       Kai baigėte atsakyti į klausimus, atidarykite MariaDB laukelį įvesdami:
   sudo mariadb     Norint susikurti naują paskyrą su vartotoju "vartotojas" ir su nustatytu slaptažodžiu, įveskite:
       (Pastaba: Jūs neprivalote įvesti vartotojo ir slaptažodį taip, kaip yra pateikta apačioje, nes tai yra tik pavyzdys, jūs galite jį pasikeisti pagal save)
       CREATE USER 'vartotojas'@'localhost' IDENTIFIED BY 'slaptažodis';     GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'vartotojas'@'localhost' WITH GRANT OPTION;     Kad įsitikinti, jog jūsų naujai sukūrta paskyra būtų išsaugota ir pasiekiama, įveskite:
   FLUSH PRIVILEGES;     Po to išeikite iš MariaDB laukelio:
   exit 4. PHP įdiegimas
       PHP yra komponentas, kuris apdoros kodą, kad būtų rodomas dinaminis turinys. Jis gali prisijungti prie MariaDB duomenų bazių, kad paimtų tam tikrą informaciją ir apdorotą turinį perduotų atgal į jūsų tinklapio serverį.
   Įveskite:  
    sudo apt install php libapache2-mod-php php-mysql     Laukelyje turėtų jūsų paklausti, kad po diegimo bus naudojama papildomai kažkiek vietos diske, įveskite Y ir spauskite ENTER.
       Pagal viską, turėjo sėkmingai įdiegti PHP be jokių nesklandumų.
       Apache nuolat pirmiausia ieško failo, pavadinto index.html, bet kadangi įdiegėme PHP, mes turime nurodyti tinklapio serveriui, kad pirmiausia ieškotų index.php.
       Norėdami tai padaryti, įveskite šią komandą, kad atidarytų dir.conf failą:
   sudo nano /etc/apache2/mods-enabled/dir.conf     Tai turėtų atrodyti taip:
       <IfModule mod_dir.c>             DirectoryIndex index.html index.cgi index.pl index.php index.xhtml index.htm     </IfModule>     Perkelkite index.php į pirmą vietą po DirectoryIndex, turėtų atrodyti taip:
       <IfModule mod_dir.c>             DirectoryIndex index.php index.html index.cgi index.pl index.xhtml index.htm     </IfModule>     Kai baigėte tai daryti, išsaugokite ir uždarykite failą spustelėdami CTRL + X. Tuomet patvirtinkite įvesdami Y ir spustelėdami ENTER.
       Po to perkraukite Apache tinklapio serverį, kad jūsų pakeitimai būtų išsaugoti, įveskite:
   sudo systemctl restart apache2 5. PhpMyAdmin įdiegimas
       
       PhpMyAdmin yra valdymo įrankis parašytas PHP kalba, skirtas administruoti MySQL duomenų bazes per naršyklę.
       Įveskite šią komandą, kad įdiegti phpmyadmin saugyklas:
    sudo apt install phpmyadmin php-mbstring php-gettext     Laukelyje turėtų jūsų paklausti, kad po diegimo bus naudojama papildomai kažkiek vietos diske, įveskite Y ir spauskite ENTER.
       Jums turėtų atsirasti tokia lentelė:
     
       Jums reiks pasirinkti apache2, kad tai padaryti, spustelėkite SPACE klavišą, tuomet TAB ir ENTER, kad pasirinktumėte "Apache".
       Pasirinkite <Yes> kai paklaus ar norite naudoti dbconfig-common duomenų bazei nustatyti.
       Tada jūsų paprašys pasirinkti ir patvirtinti "MySQL" slaptažodį. (Naudokite slaptažodį kurį sukūrėte prieš tai, diegiant MariaDB)
       Dar kartą pekraukite Apache:
   sudo systemctl restart apache2     Kad patikrinti ar veikia PhpMyAdmin, įveskite savo naršyklėje:
   https://jūsų_serverio_ip_adresas/phpmyadmin     Turėtų atrodyti taip:
    
     
    
   Štai ir viskas, tikiuosi tai padėjo!
   (Rašykite jei turite kokių neaiškumų, taipogi pataisykite mane jei kažkur suklydau ar ne tai nurodžiau)
    
   Šioje pamokoje naudojau informaciją iš šių svetainių: 1 ir 2
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.