Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

fivem LS-CITY.LT | NEBANDOME ATKARTOTI REALAUS GYVENIMO


Ridlis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1120 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

LS-CITY.LT

Sveiki, sugryžtu ir vėl čia su projekto aprašymu/reklama, kadangi atėjo pakankamai sunkūs laikai po administracijos išsiskyrimo 2 kartus, ir norisi kad kažkas visvien tiek mano tiek kitų administratorių darbą įvertintu ir galbūt surastu vietą kur galima ramiai pažaisti.

Projektas persikėlęs iš pakankamai seno GTA-TOWN.LT Projekto, kurį kartu developinome su Dilanu a.k.a Zablaza, kur žaidėjai galėjo ramiai ir tvarkingai žaisti, mūsų projekte nėra to reikalo kad bandome atkartoti realų gyvenimą, taip varžydami jus, taisyklės kitokios negu paplitusios yra Lietuvos „milžinuose“ Todėl pasistenkite jų nenaudoti jų pas mus. Šaudymas taip pat yra 3rd person, bei su taikinukais, kadangi taip bus galima išspręsti daug problemų ir daug pykčių tarp žaidėjų kurie vieni kitus kaltina taikinukų naudojimais. Tačiau kad nebūtų taip kad visi visuomet vieni kitus onehitins, yra pamodifikuotas žalos darymas šaudant iš ginklų. Ir visi ginklai turi atitinkamą recoil‘ą. Projekte nepamatysite scriptų paimtų iš dabartinių Lietuviškų serverių paplatintų failų, kaip aš apėjęs daugelį serverių praktiškai visur mačiau buvusio LIMERP Serverio failus tiesiog su pakeistais pavadinimais. Mes noro imti kitų projektų failų visai neturime, kadangi naudojame semi-custom framework‘ą kad būtų man lengviau suprasti kodą ir visą jo veikimo principą. Sename GTA-TOWN.LT Serveryje buvome pritraukę streamerių šiokia tokią auditoriją, kuriems patiko čia žaisti, ir kurie dažniausiai sugrįždavo kadangi čia nebūdavo problemų su administracija, serverio „Lagais“ ar kitomis problemomis, na o jeigu jos atsiranda, visuomet stengiamės su administracija tai sutvarkyti kuo greičiau, dažniausiai dienos bėgyje kuomet būna rasta klaida tai būna ir sutvarkyta, projekto serverinė stovi patikimame OVH Cloud hostinge, su kuriuo problemų nekyla, beto serveris naudoja paplitusią Lietuvoje API-ANTICHEAT sistemą, kuri sustabdys didžiąją dalį vadinamųjų moderių, ir galėsite mėgautis ramiu žaidimu, tačiau tokių vis vien kartas nuo karto pasitaikys. Labiau iš serverio pusės sistemų tai dalis jų yra daryta mano, arba pirkta pagal užsakymą iš užsienio rinkos, čia galėsite pamatyti pakankamai gerai optimizuotą serverį kuomet jums laikysis 60-70FPS mieste, kadangi viskas vyksta Los Santos mieste, bus galima žinoma sulaukti ir minimalaus framedrop‘o tačiau tai yra labai retas dalykas. Serveryje yra padaryta mano pilnai veikianti ginklų gamybos sistema mafijoms, naudojame custom Crew telefoną, su mano padarytais pakeitimais, prie viso to mačiau kad labai yra paplitusios live lokacijos, tai nepatingėjau ir ją padariau telefone, pasigaminus narkotikus, jūs galėsite dar juos perdaryti kad tiktu vartojimui, suvartojus tam tikrą narkotinę medžiagą jums bus arba silpnas, arba vidutinis, arba stiprus efektas, amfetaminas turės šiokį tokį kitokį efektą negu kiti narkotikai, kadangi su juo naudojama sistema yra MF Drug FX kurioje galima labai išsiplėsti ir padaryti įdomių dalykų. Serveryje yra perdaryta sistema iš MF scripto barbora, kurioje galite išvežioti maistą į tam tikras parduotuves, galbūt pavadinimas ir neatitinka darbo sistemos, tačiau šiokia tokia kliūtis buvo ties pavadinimu :D Serveryje yra perdaryta visai narkotikų pardavimo sistema, t.y narkotikus galėsite parduoti tik gatvėje sutiktiems NPC, jie yra suskirstyti į zonas, labiau į gangsterių rajonus žmonės pirks didesniais kiekiais ir geresnėmis kainomis, labiau į miesto pusę pirks mažesniais kiekiais, ir mažiau duos pinigų. Žolės lokacijų nėra, tačiau bus jų auginimas, ir priežiūra. Taip pat naudojame kad leistume jums ne tik developinti vieną charakterį, o kelis todėl turime patikimą MF Multichar sistemą, kuri yra apsaugota, ir nebus tokių dalykų kaip su esx multicharu kad moderiai gali ištrinti duomenų bazes. Projekte yra naudojamos tiek custom tiek vanilla tr. Priemonės, žinoma vanilla kainuos pigiau negu custom, ir jas visas galėsite įsigyti tik auto salone, kuriam vadovauja ir jas parduoda tam paskirti asmenys, žinoma darbas yra prieinamas visiems tačiau tik su direktoriaus apklausa ar anketa, darbus rinktis galėsite nevaržomai, nebus taip kaip kai kuriuose projektuose kad tam tikri darbai skirti tik administracijai. Mes to nevaržysime, ir visi galės dirbti kur tik panorėję. Taip pat turime žvejybos sistemą, kuomet nusipirkę meškeres galite važiuoti žvejoti, bet kur prie vandens, tuomet žuvį parsiduoti, o plastiką priduoti ir gauti už jį pinigų. Serveryje prie tokių laisvalaikio „pramogų“ yra ir medžioklė, kuomet jūs pagavę ir papjovę gyvūną galėsite jį išdarinėti nudirti odą, ir viską parduoti, arba mėsą iškepus žemėlapyje pastatytais laužais, ją suvalgyti. Netolimoje ateityje turiu planų kad gyvūnų odą naudoti ginklų gamyboje kaip korpuso dalį. Serveryje yra ir automobilių vagystė, žinoma sistema daugeliui jau žinomą, tačiau vis vien man ji visai patiko, aš prie jos kaip prisiliečiau, tai tiesiog optimizavau kodą, ir šiek tiek pakeičiau tam tikras kodo dalis. Pasirinkus lygį jums į telefoną ateis žinutė su koordinatėmis kur reikia nuvažiuoti ir pavogti automobilį, policija turės šansų kad gaus pranešimą apie tai. Dabar dirbama ties populiaraus developerio scriptu krepšiniu, kuris pasirodys šios savaitės eigoje, kadangi jį reikia pritaikyti mūsų frameworkui. Ties plėšimais tai yra parduotuvių plėšimai, ir dabar pradėta daryti iš kelių scriptų į vieną banko plėšimai, su tam tikromis modifikacijomis, kad galėtumėte tikrai labiau įsijausti į visą žaidimą. Serveryje yra kameros bei mikrofonai kurie buvo įdėti tik dėl žaidėjų prašymų, kadangi vyks „Kitas“ Laidos filmavimas ištrauka (

Beto visą laidos eigą galėsite sužinoti per mūsų radijo stotį ( http://fm.ls-city.lt/ ) Kurioje žaidėjai galės irgi pretenduoti į vedėjus! Suvaržymų čia nebus taip pat, kadangi bandome padaryti kuo draugiškesnį ir kuo artimesnį community. Serveryje yra ir vadinamieji mageliai ar magnetolos, per kurias galėsite leisti muziką automobilyje, ir kuri syncinsis su visais aplinkiniais, taip pat galite leisti ir mūsų radijo stotį ir jos klausyti su draugais ir aplinkiniais! Serveryje banko Sistema bus ne tokia pat kaip ir visur, nenaudojame new_banking sistemos, naudojame oficialią niso-bank sistemą, žinoma ne tą kurių yra visur leakintų, tačiau pirktą iš pačio developerio. Serveryje galėsite sutikti ir šiek tiek kitokią biznių sistemą, ji yra minimaliai modifikuota, pakeista, bei supaprastinta, kad žaidėjams nekiltu klausimų kaip ja naudotis. Pakeistas garažų veikimo principas, kadangi dažniausiai projektuose kiek matau kurie naudoja šią sistemą, tiesiog gali abusinti tai, ir už automobilio sutaisymą nemokėti, todėl ta klaidą pastebėjus iškart sutvarkėme, žaidėjai negalės automobilių prisiparkuoti nemokamai. Beto daugelyje serverių problemų kildavo kurie turi NPC, kad žaidėjus visuomet sušaudydavo už minimaliausią klaidą, pas mus taip nevyks, jeigu prieš NPC šoksite rankomis, jis jus muš irgi tik rankomis, tačiau jeigu jūs šoksite ant NPC kuris turi ginklą su ginklu, tuomet jūs irgi gausite kulkų atgal.

Na šiek tiek per daug išsiplėčiau, tačiau prie projekto reikia pasistengti.

Visų mielai laukiame užeinant pas mus į projektą!

Ačiū tiems kurie heitins ir kurie ne!

 

http://discord.ls-city.lt/ - Discord serveris

http://fm.ls-city.lt/ - Radijo stotis

play.ls-city.lt - Fivem adresas

 

Beto pamiršau paminėti, kad projektas turi planų ateityje pereiti į ALT:V Platformą, kadangi modifikacija pradėta daryti jau ir toje platformoje.

Redaguota , nario -SanTa-
Autoriaus pageidavimu [informacijos papildymas]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Jaron parašė:

Neskaitysiu visko, tačiau užkliuvo video įdėja kurią nukopijavot nuo LTU Republic nice.

Sveikas, įdėja buvo sugalvota mūsų serverio panelių, kurios manau nelabai jį žiūri, bei pats kiek mačiau, pas juos nelabai ten kas gero gavosi. Ačiū už nuomonę!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, -PAWNED- parašė:

Būtų RAGEMP iškart atvykčiau patikrint:)

Kaip rage atžaidęs 3+ metų, man dar nuo seniau ten nuoskaudos likę dėl desynco, nes tiesiog neįmanoma tiek gta world atžaidęs tiek anglišką eclipse, bet nu man nepatinka, aš jeigu eisiu, tai nebent į ALT:V, kadangi rage netraukia manęs po pirmos patirties su juo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Krisius parašė:

Kaip rage atžaidęs 3+ metų, man dar nuo seniau ten nuoskaudos likę dėl desynco, nes tiesiog neįmanoma tiek gta world atžaidęs tiek anglišką eclipse, bet nu man nepatinka, aš jeigu eisiu, tai nebent į ALT:V, kadangi rage netraukia manęs po pirmos patirties su juo

na tuomet reikia pasitikrinti dabarines naujausias versijas:) ir pamatysi kiek kartu geriau nei fivem, 50, ar visu 100

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1120 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...