Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu Top-Drifters paskyra


Mazkii

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš pats ten kartais apsilankau su draugeliu, tik dėl to, kad vakarais su draugais keliais gerai praleisti vakarą, o šeip mano manymų, kad neapsimoka ir neverta mokėti 20 eurų už paskyrą, nes ten neverta žaisti vien dėl community dragiško, apie administracija visiškai patylėsiu tiesiog apgailėtiną, Serverio Savininkas  pastangų, atnaujinimų nedaro į administracijos nesamonių darymus galima sakyti nekreipia dėmesio tiesiog kraupi bendruomenė vieni iš kitų pyzdavojasi, ir dar už paskyra nori kosminių pinigu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

45 minutes prieš, Pantera parašė:

Aš pats ten kartais apsilankau su draugeliu, tik dėl to, kad vakarais su draugais keliais gerai praleisti vakarą, o šeip mano manymų, kad neapsimoka ir neverta mokėti 20 eurų už paskyrą, nes ten neverta žaisti vien dėl community dragiško, apie administracija visiškai patylėsiu tiesiog apgailėtiną, Serverio Savininkas  pastangų, atnaujinimų nedaro į administracijos nesamonių darymus galima sakyti nekreipia dėmesio tiesiog kraupi bendruomenė vieni iš kitų pyzdavojasi, ir dar už paskyra nori kosminių pinigu...

Na iš dalies jo, su savininku norėjau pakalbėti, būčiau padėjęs atnaujinti forumą tačiau nieko neatrašė, tačiau praeityje kiek teko kalbėti, buvo šaunus vyrukus, atsimenu kai jis pradėjo kurti šį projektą, viską pats kūrė nuo 0 ir vis tobulėjo, nustojome bendrauti, mačiau kaip GM keitėsi, tačiau paskutiniu metu iš ties neaktyvus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

33 minutes prieš, M!nd!s parašė:

Na iš dalies jo, su savininku norėjau pakalbėti, būčiau padėjęs atnaujinti forumą tačiau nieko neatrašė, tačiau praeityje kiek teko kalbėti, buvo šaunus vyrukus, atsimenu kai jis pradėjo kurti šį projektą, viską pats kūrė nuo 0 ir vis tobulėjo, nustojome bendrauti, mačiau kaip GM keitėsi, tačiau paskutiniu metu iš ties neaktyvus.

Aš apie savininką, nei vieno blogo nesakau žinai, aš noriu pasakyti, kad serverio administracija, prižiuretoją kuri visiškas nesamonęs daro ir t.t Su projektu savininkų neteko bendrauti voice, bet kiek rašynėjomės pasirodės tikrai draugiškas, visada atsako ir t.t pasirinkta serverio komanda tiesiog griauna garbinga serverio varda ir tiek ,  serveris gyvuoja gan ilgai galima sakyti ir yra pasiekęs tikrai pakankamai tik įdėjus daugiau pastangų galima būtų padidinti žaidejų skaičiu, nes Drift serverių susidomėjimas niekur nedingo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savininkas normalus rimtas žmogus,tiesiog neturi laiko skirti serveriui. Ateina kartas nuo karto ir tiek. Administracija tiesiog dauguma prinėrus ir tiek. Teisybės ieškojimas ten lygus 0. Kažka pasakysi neto iškart gausi mute. Pastovus žaidėjai,tie kurie žaidžia nuo atsidarymo pradžios,visi turi po 3-4 account ir viskas, Naujų žaidėjų nelabai bėra,nors ateina ir ilgai neužsibūna. Viska pasako sugadintas vardas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1130 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...