Lukk3x

Apie Hostingus

Recommended Posts

Sveiki, jau nuo mažumos domiuosi serveriais ir labai norėčiau tokį turėti. Bet apie HOSTINGUS nieko nesusigaudau nebent apie aternos :D Bet visi puikiai žinom kas yra aternos :D. Aš norėčiau jūsų pagalbos ;

VISIŠKAI NIEKO NENUSIMANAU. AIŠKU PRIDĖTI PLUGINUS MOKĖČIAU TEN ŠIEK TIEK SU JAIS PADIRBTI, BET TAI NEBŪTU KAŽKAS WOW.

Pradėt manau būtų man nuo pačio hostingo ir nuo jo valdymo centro.

Klausimai ; 
Ar yra hostingų kurių valdymo centras būtų panašus į aternos. t.y kad viskas vyktų google naršyklėje. 
Ar yra hostingų padorių už padorią kainą. 

Gal kas užmatėt YouTube video kuriame aprodomas visas užsakymas ir valdymo centras?

Iškart sakau, jeigu nenorite man padėti tiesiog praeikite be replikų. ❤️ 

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
59 minutes prieš, Hypex parašė:

@Lukk3x
Kaip ir šis žmogus sakė viršuje, imk redfox cloud, pradžiai. Hostingas yra Vilniuje, lietuvoje, todėl ping nekils ir labai lengvas valdymas pačio serverio, modpack'ą gali įsirašyti per keletą sekundžių, įskiepius taip pat, o jug reikia remti Lietuvišką hostingą, kuris jau turi minimum 4 metų patirtį, bent jau kiek aš žinau :)

Redaguota , nario Dovias
23 minutes prieš, Dovias parašė:

@Lukk3x
Kaip ir šis žmogus sakė viršuje, imk redfox cloud, pradžiai. Hostingas yra Vilniuje, lietuvoje, todėl ping nekils ir labai lengvas valdymas pačio serverio, modpack'ą gali įsirašyti per keletą sekundžių, įskiepius taip pat, o jug reikia remti Lietuvišką hostingą, kuris jau turi minimum 4 metų patirtį, bent jau kiek aš žinau :)

Labai ačiū. Gražiai, trumpai ir aiškiai!<3 

Sveikas,
Jei nori turėti kokybiška, bei tvarkingą serverį, tai žinoma, kad rinkis https://redfoxcloud.com/lt/. Aukščiau manau tau išdėstė mūsų hostingo privalumus, taip pat lengvai gali gauti iš mūsų 18h per parą veikiančią pagalbą. Kilus neaiškumams esame perengę specialias pamokas susijusias su serverio valdymu. Galu gale, jei tavęs netenkinsime visada per 24h nuo paslaugos aktyvavimo gali atšaukti savo planą ir susigražinti pinigus į Redfox Cloud balansą.

Geros dienos ;)

2021-03-02 08:34, MeloIng parašė:

Sveikas,
Jei nori turėti kokybiška, bei tvarkingą serverį, tai žinoma, kad rinkis https://redfoxcloud.com/lt/. Aukščiau manau tau išdėstė mūsų hostingo privalumus, taip pat lengvai gali gauti iš mūsų 18h per parą veikiančią pagalbą. Kilus neaiškumams esame perengę specialias pamokas susijusias su serverio valdymu. Galu gale, jei tavęs netenkinsime visada per 24h nuo paslaugos aktyvavimo gali atšaukti savo planą ir susigražinti pinigus į Redfox Cloud balansą.

Geros dienos ;)

Jeigu nežinojai, pagal LR įstatymus, pinigai turi būti grąžinti į ten per kur mokėta, o ne į balansą. Ir ne per 24h, o 30 dienų pinigų grąžinimas yra. Jeigu ten dirbi, tai man gaila, kad ten priima beraščius žmones. No off, bet its true. Tai daug pasako apie patį tiekėją :)

Prieš 1 valandą, manner parašė:

Jeigu nežinojai, pagal LR įstatymus, pinigai turi būti grąžinti į ten per kur mokėta, o ne į balansą. Ir ne per 24h, o 30 dienų pinigų grąžinimas yra. Jeigu ten dirbi, tai man gaila, kad ten priima beraščius žmones. No off, bet its true. Tai daug pasako apie patį tiekėją :)

Nežinau iš kur gauni šią informaciją, tačiau už tai, jog pildote balansą mes sumokame tam tikrus mokesčius VMI. Tad reikėtu labiau pasidomėti tau apie tai, kaip veikia VMI mokėtų hostingai ;)

20 minutes prieš, MeloIng parašė:

Nežinau iš kur gauni šią informaciją, tačiau už tai, jog pildote balansą mes sumokame tam tikrus mokesčius VMI. Tad reikėtu labiau pasidomėti tau apie tai, kaip veikia VMI mokėtų hostingai ;)

Viskas tuo ir pasakyta. Ačiū. 

prieš 18 valandas(-ų), MeloIng parašė:

Jei gražini atgal pinigus tai nurašai į nuostolius, truputį ir pačiam reiktų pasidomėti apie mokestinę bazę :D

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.