Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Interneto greitis.


easydrunk.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1123 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, tokia situacija kad gyvenu vietovėje kur aplinkui miškas, vienkemis. Ir yra labai lėtas internetas. Bandžiau susisiekti su tiekėjais nieko jie nepadeda. Galbut žinot išeičiu kaip išspręsti šia problema? Gal galima kažka papildomai nusipirkti kad tas internetas pagerėtu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), easydrunk. parašė:

Sveiki, tokia situacija kad gyvenu vietovėje kur aplinkui miškas, vienkemis. Ir yra labai lėtas internetas. Bandžiau susisiekti su tiekėjais nieko jie nepadeda. Galbut žinot išeičiu kaip išspręsti šia problema? Gal galima kažka papildomai nusipirkti kad tas internetas pagerėtu?

Ar su vienu ar su visais tiekėjais šnekėjai? Nėra techninių galimybių Telia hibrido pasijungt? Nes manau jei kokia atoki vietovė turėtų būt koks plačiajuostis. Nes netoli manęs yra tokia sodų bendrija kur išvis netraukia praktiškai joks operatorius, bet jie turi plačiajuostį. O jei vis dėlto nėra tada anteną žiūrėkis ir kiekvieną operatorių pasibandyk nusikreipęs link jų tower'io. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-02-25 21:18, LaurynasJ parašė:

Siūlydavo omnitel(dabartinė telia) kažkokia papildomą antena, visai pagerindavo situaciją, bet pas tėvus tokia pat situacija(vienkiemis), naudojo bitės internetą buvo labai prastas, perėjo į Tele2 tai ir geriau sukasi daug kartų ir neriboja duomenų kaip bitė darydavo

Man asmeniškai šūdas tas TELIA, pas mane ta antena kabo nieko nepadeda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-02-27 22:59, Manikenas parašė:

Man asmeniškai šūdas tas TELIA, pas mane ta antena kabo nieko nepadeda.

Supranti visose vietovėse skirtingai :) Pas mane pvž ir Tele2 ir Telia puikiai traukia. Tik , kad Telia stabilesnis, nei Tele2, bet užtat Tele2 kaina geresnė todėl juos renkuos. Kalbant apie Telia 2017m. jų atsisakiau, bet kaip tyčia jie pagerino ryšio kokybę man nutraukus sutartį. Niekas nei mėgino perkalbėt nei ką, dar teko 60eur susimokėt, bei menkniekis kai greitis 5-10mbps būdavo mokant po 23eur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bandei ieškot kitos vietos modemui namuose? Aš irgi miške gyvenu, visą laiką su Tele2 draugavau, kol internetas nesuletėjo iki 30kb/s. Pirkau antenas iš eBay, Aliexpress, nes pas pačius Tele2 žiauriai antkainis didelis buvo. Man antenos nič nieko nepadėjo, tačiau niekad nebandžiau lauko antenos, tik tas kur laikai namuose.  Pasidomėk dėl antenų, ką kokie rusai, ukrainiečiai kalba apie tai, ten žmonės nagingi. Tom's Hardware forume lankosi labai daug protingų žmonių, arba tiesiog googlink, arba registruokis ir bandyk temą kurt, klaust. 

Nuo užvakar perėjau pas Telia, siuntimosi greitis pakyla būna iki 16mb/s dienos metu, nakti dar nebandžiau siųst nieko. Kaip man, pripratus prie max 800kb/s čia stebuklas, esu patenkintas, bet žiūrėsiu kaip bus toliau, nes kažkokio velnio kiek sutarčių su Tele2 namiškiai yra turėję, pas visus sulietėja internetas maždaug po poros mėnesių, po sutarties pasirašymo.

Kaimynas mano, gyvena gal 150 metrų nuo manęs, taipogi Tele2 naudoja, jam viskas super sukasi. 

4G ryšio trumpos bangos, ne kaip radijo ryšio, medžiai, šlapia danga, betonas ir skarda stipriai paveikia. Pradžiai bandyk tiesiog ieškot kitos vietos modemui.

P.S kas liečia antenas, neapsigauk. Tele2 man beveik įpiršo antenas, kurios pagerina tik WiFi ryšį, kurį skleidžia tavo modemas namuose, kad galėtum prisijungt iš tolimesnio kiemo galo, ar tolimiausio kambario, jei namas didelis. Nors jie ir žinojo, ko aš prašau, jie vis tiek įpiršinėjo man būtent tas, beviltiškas antenas, kuros internete kainuoja iki 8 eurų, o jie užsiprašė beveik 40 eurų. Galiausiai kaip ir minėjau, užsisakiau internetu, bet man jos nieko beveik nepadėjo.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mobiliojo interneto ryšio greitis priklauso nuo signalo stiprumo ir stoties apkrovos. Dėl antrojo jau nieko nepadarysi, nes ryšio bokštai turi ribotą pralaidumą ir karantino metu jų apkrova žymiai padidėjus ko pasekoje interneto greitis visiems sulėtėja, bet su pirmuoju gali pasigerinti situacija.
Ieškokis namuose vietos kurioje stipriausias signalas. Lengviausias būdas vaikščioti su telefonu (jei turi to pačio operatoriaus kortelę) ir žiūrėti koks signalo stiprumas, prasižiūrėk visus namų kampelius, nes vienam kambaryje gali iš vis beveik nebūti ryšio, o kitame jau "pilnos padalos". Kalbant apie "padalas" tai rekomenduoju žiūrėti ne į jas, o į RSRP (t.y. -80 dBm ypač gerai, -100 dBm jau labai blogai) ir RSRQ, šie du parametrai nurodo signalo stiprumo ir kokybę.

Pvz.: maniškio 4G modemo (HUAWEI
B525s-23a) pavyzdys.
image.png.3b853823624a7b69d2808bb2abe56099.png
Telefone gali atsisiųsti programėle kuri irgi realiu laiku rodys šiuos parametrus.


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1123 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...