Negalima pra┼íyti ar platinti betkoki┼│ ┼żaidim─ů (multiplayer) palengvinan─Źi┼│ program┼│ ir script┼│! Kitaip bus taikoma 1.21. taisykl─Ś
ß┤Źß┤Ćß┤Ć╔┤╩č╔¬╔ó╩ťß┤Ť

GTA V SocialClub aktyvavimas

Recommended Posts

Labas , buvau kazkada pirkes GTA V , per eneba man rodos , zodziu kad butu steame zaidimas. Buvau pamirses el pasta paskyros rockstar , vakar susigrazinau. Parsiunciau GTA V per steam. Prisijungiu ir paskyra rockstar nes praso. Raso per rockstar programa ant GTA V  "play on steam" , nu ir ka paleidziu as zaidima per steam , pakrauna biski , ir ismeta socialclub ta , tipo aktivuoti reikia, kodas yra toks pats kaip ir steame GTA V > MANAGE > CD KEYS. Spaudziu active ar ten ok myktukas , ir raso kad kodas panaudotas ? Kame cia beda? Aciu uz pagalba.

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Tai toje paskyroje Rockstar turi b┼źti GTA V jau? Jeigu jau seniau buvai aktyvav─Ös negali i┼í naujo aktyvuoti.

prie┼í 2 valandas(-┼│), ß┤Źß┤Ćß┤Ć╔┤╩č╔¬╔ó╩ťß┤Ť para┼í─Ś:

Labas , buvau kazkada pirkes GTA V , per eneba man rodos , zodziu kad butu steame zaidimas. Buvau pamirses el pasta paskyros rockstar , vakar susigrazinau. Parsiunciau GTA V per steam. Prisijungiu ir paskyra rockstar nes praso. Raso per rockstar programa ant GTA V  "play on steam" , nu ir ka paleidziu as zaidima per steam , pakrauna biski , ir ismeta socialclub ta , tipo aktivuoti reikia, kodas yra toks pats kaip ir steame GTA V > MANAGE > CD KEYS. Spaudziu active ar ten ok myktukas , ir raso kad kodas panaudotas ? Kame cia beda? Aciu uz pagalba.

Tai tau tiesiog reikia prisijungti prie rockstar paskyros vien─ů kart─ů,paleid┼żiant GTA V per Steam'─ů. Bet ir tai kiek pamenu jeigu steam ┼żaidimo versija,tai auto- pajungia susiet─ů paskyr─ů. Labai neai┼íkiai para┼íei situacij─ů, konkretizuok problem─ů.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.