Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl filmai.in registracijos


Gintys

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nebera galimybes susikurti paskyra. vienintelis budas - pirkti paskyra, tik siulau isitikint, kad pardavejas patikimas, in case paskyra bus uzblokuota (Mes taip pat stengiames apsaugoti jūsų paskyras - pastebėję bet kokius įtartinus veiksmus, prisijungimą prie paskyros užblokuojame ir tik paskyros tikrasis savininkas jį gali atblokuoti įvairiais būdais.) ir reiks prasyt jo, kad atblokuotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, N4CHIS parašė:

Aš prie to paties norėjau paklausti, ar filmai.in duomenų bazė buvo kažkaip pravalyta? Nes aš nebegaliu prisijungti su savo senąja paskyra. Turiu užsirašęs tikslų slapyvardį ir slaptažodį.

tai per pasta atstatyt bandyk, as savo paskyra turiu apie 4-5 metus tai niekas nedingo

20 minutes prieš, N4CHIS parašė:

Aš prie to paties norėjau paklausti, ar filmai.in duomenų bazė buvo kažkaip pravalyta? Nes aš nebegaliu prisijungti su savo senąja paskyra. Turiu užsirašęs tikslų slapyvardį ir slaptažodį.

Registracijos data: 15 Lapkričio 2015 18:24

Paskyra veikianti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...