satiT

twitch.tv/d0xtery

Recommended Posts

Hey, tai visų pirma mano vardas Titas. Esu jaunuolis, lankantis mokyklą. Laisvalaikiu žaidžiu žaidimus, būnų su draugias. Karantino laikotarpiu daugiau laiko praleidžiu prie kompiuterio, kodėl gi neperteikus visų įspūdžių ir nuotykių kitiems.

Taigi, kam patinka nuotykiai ir smagiai pasijuokti, kviečiu užeiti į TWITCH

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė In*Victus |
      Sveiki, papasakosiu jums šiandien apie savo streamą: twitch.tv/InVictus212
      Maloniai visus kviečių prisijungti prie mano stream'o, bei pafollowinti.
      Kad būtų jums lengviau suprasti atsakysiu į porą dažnai iškilusių klausimų:
      1. Kodėl apie tave aš tik dabar te sužinojau? Kur buvai visą mano gyvenimą?
      Dėl to, nes žmonės nesupranta meno, mano stream'as nėra labai populiarus (taip, tai tiesa ir man būtų sunku įsivaizduoti), dėl to kviečiu jumis visus ateiti ir pasidžiaugti tokiu nuostabiu stream'u.
      2. Kaip aš atsidėkosiu tau, už šį nuostabų stream'ą?
      "Atsidėkoti nebūtina" - štai kaip jums meluoja kiti streamer'iai, jei norite atsilyginti už šią nuostabią pramogą galite panaudoti po stream'u esantį donate link arba pasubscribinti.
      3. Kada tu stream'ini?
      Stream'ų grafiko nėra, stream'inu kaip kada, pagal laiko galimybes, bei norą. Jei išties nori sužinoti kada ateinantis stream'as tiesiog pašauk Dievą ir jis tau atsakys.
      4. Kas tu?
      Trumpai ir aiškiai aš esu top 1 streamer'is Lietuvoje (statistiškai įrodyta), Dievo atsiųsta tobula asmenybė, god gamer'is, visą žinantis ir viską sugebantis "žmogus".
      5. Ką žaidi?
      Tau tai visiškai neturi tūrėti įtakos, nes nesvarbu ką aš žaidžiu tai yra geriausias dalykas kurį tu gali pamatyti, bet jei vis dėl to netyčiom tuo pačiu metu stream'intų Forsen'as ir nepasirinktum ką žiūrėt dėl nežinojimo ką aš žaidžiu, tai mano stream'e šiuo metu dažniausiai pamatysi: League of Legends, CS:GO KZ mod'ą, bei Hades.
      Palinkėčiau smagaus stream'o žiūrėjimo, bet nėra prasmės linkėti to, kas garantuotai įvyks.
      Perskaitei viską? Pats laikas bėgti ir mane pafollowinti: twitch.tv/InVictus212
    • Parašė M!nd!s
      Sveiki, esu pirmakursis studentas studijuojantis programų sistemas. Sukūriau kanalą, kuriame kuo dažniau stengsiuosi streaminti kaip koduoju dizainus, atlieku mokyklinius darbus ir panašiai. Jei susidomėjote, prašome prisijungti. Iš karto sakau esu pradedantysis kodavime, tad dažnai bus klaidų, bet iš klaidų mokinuosi ir stengsiuosi viską pataisyti.
      Nuoroda
      Šiuo metu bandau įsigyti tinkamą įrangą ir įgauti daugiau patirties. Stream'ai yra nutraukti iki Sausio 1d. o po jos pradėsime dirbti rimtai, kursiu tinklalapių kūrimo tutorial ir panašiai. O iki tol mėginsiu susitvarkyti visą twitch platformą, jog jums būtų kuo įdomiau ir smagiau žiūrėti. 
      Šiame kanale bus ne tik tinklalapių kūrimo stream'ai bet ir mano kelių projektų (žaidimo ir įmonės valdymo sistemos) stream'ai. Apie visą tai pakalbėsime Sausio pradžioje. Iki greito!
    • Parašė Domici
      Pasaulyje siaučiantis koronavirusas stabdo viso pasaulio gyvenimą. Ne išimtis ir sporto renginiai. Didžiosios pasaulio lygos, tarp jų ir NBA, jau sustabdė savo sezonus. 
      Tiesa, Finikso „Suns“ rado originalų būdą, kaip savo fanams suteikti bent šiek tiek džiaugsmo. Komanda nusprendė, kad pagal numatytą tvarkaraštį NBA rungtynes žais NBA 2K20 žaidime, kur jų garbę gins esporto profesionalas Antonio Saldivaris. 
      Pirmosios tokio tipo rungtynės įvyko jau praėjusią naktį, kuriose „Suns“ nesustabdė Luka Dončičiaus ir turėjo pripažinti Dalaso „Mavericks“ pranašumą. 
      Skelbiama, kad rungtynes tiesiogiai „Twitch“ platformoje vidutiniškai stebėjo maždaug 5 tūkst. žiūrovų. 
      „Suns“ šį projektą tęs ir toliau, vadovaudamiesi realiu NBA tvarkaraščiu. 
    • Parašė PepaPig
      Sveiki, gal kas mokate ir galėtumėte man padaryti twitch prime? Pats esu seniau daręs, bet tai buvo labai seniai ir jau nebepaenu kaip, o mano kortelė jau senai nebegalioja. Gal kas pagelbėtų ? Mačiau pilną Youtube'iei video kaip padaryti - patikėkit, išbandziau daugelį iš jų. Padėsite ? Man uztektu ir paskolinti acc, man reikia tik gauti GTA V PS4 twitch prime'a. Ačiū!!!

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.