Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Telefonas iš operatoriaus


E3ikaZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, temą sukūriau telefono pasiulymui tad ar galėtumėte pasiulyti geriau telefoną. Beje pagal mane yra blogiau imti telefoną su lizingu iš kokio (mokilizingas, sb lizingas) negu pasiimt telefoną iš Telia su abonentine sutartimi, ar Tele2. Kaip ir renkuos telefoną ilgalaikiam laikui tad svarstau apie Samsung galaxy S21 128gb, iPhone 11 128gb, iPhone 12 mini 64gb. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Sveiki, temą sukūriau telefono pasiulymui tad ar galėtumėte pasiulyti geriau telefoną. Beje pagal mane yra blogiau imti telefoną su lizingu iš kokio (mokilizingas, sb lizingas) negu pasiimt telefoną iš Telia su abonentine sutartimi, ar Tele2. Kaip ir renkuos telefoną ilgalaikiam laikui tad svarstau apie Samsung galaxy S21 128gb, iPhone 11 128gb, iPhone 12 mini 64gb. 

https://rekvizitai.vz.lt/imone/mokilizingas/atsiliepimai/

https://rekvizitai.vz.lt/imone/ukio_banko_lizingas/atsiliepimai/

Jeigu 100 procentų įsitikinęs, tai imk iš operatoriaus :)

Imk iPhone, nes savo vertės mažai praranda ir visais atvejais geresnis už kitus.

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

https://rekvizitai.vz.lt/imone/mokilizingas/atsiliepimai/

https://rekvizitai.vz.lt/imone/ukio_banko_lizingas/atsiliepimai/

Jeigu 100 procentų įsitikinęs, tai imk iš operatoriaus :)

Imk iPhone, nes savo vertės mažai praranda ir visais atvejais geresnis už kitus.

Ir galvoju tada gal geriau imt iš iDeal’o su smartdeal?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Ir galvoju tada gal geriau imt iš iDeal’o su smartdeal?

Idealo lizingų tiekėjai yra tuos įvardintos įmonės su neigiamais atsiliepimais. Visgi lik prie operatoriaus ir rinkis jeigu ilgam tai tarp iphone 12 pro max, ir 11 pro max. Pats turiu 11 pro max jeigu klausimų turi, galėčiau atsakyti apie juos. Bet į pm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

30 minutes prieš, E3ikaZ parašė:

Sveiki, temą sukūriau telefono pasiulymui tad ar galėtumėte pasiulyti geriau telefoną. 

  1. Eini į youtube, ką daro visi normalūs žmonės
  2. rašai best phone 2020, review patikusio modelio
  3. ir tau parodys tą telefoną / tuos telefonus kaip jie atrodo, trumpai paaiškins pliusus // minusas, ar gi taip sudėtinga tą padaryti?

Aš siūliau htc a9s 5 postais aukščiau, nes pats naudojau ~ 3 metus jį ir nusipirkau tokį patį naują. Jeigu toks netinka, imk pagal savo skonį. Yra 100tai tinklapių su gan neblogais reviews, kaip kad:

Kur gali rasti daug pasirinkimų, Abejoju, ar supergames.lt tau kas nors išrinks telefoną.

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Teisingas Personažas parašė:

https://rekvizitai.vz.lt/imone/mokilizingas/atsiliepimai/

https://rekvizitai.vz.lt/imone/ukio_banko_lizingas/atsiliepimai/

Jeigu 100 procentų įsitikinęs, tai imk iš operatoriaus :)

Imk iPhone, nes savo vertės mažai praranda ir visais atvejais geresnis už kitus.

Su tokia logika, gal net nebelįsčiau į telefonų temas. Pilna yra funkcijų/dalykų, kuriais kiti telefonai yra geresni už tuos iPhone. Teko viena turėti, nežinau ką jūs ten apple sheeps stebuklingo randat. 

I.T : Jeigu nori likti prie iPhone, rinkis iPhone, jeigu nori kažką išbandyti kito, rinkis S21. Arba gal net nešvaistyčiau tiek pinigų ir pasiimčiau kokį Xiaomi flagmaną ar OnePlus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, darrel. parašė:

Su tokia logika, gal net nebelįsčiau į telefonų temas. Pilna yra funkcijų/dalykų, kuriais kiti telefonai yra geresni už tuos iPhone. Teko viena turėti, nežinau ką jūs ten apple sheeps stebuklingo randat. 

I.T : Jeigu nori likti prie iPhone, rinkis iPhone, jeigu nori kažką išbandyti kito, rinkis S21. Arba gal net nešvaistyčiau tiek pinigų ir pasiimčiau kokį Xiaomi flagmaną ar OnePlus.

Tau toks pats komentaras aktualūs, iPhone turi savo vardą ir joks androidas to nepakeis. Kol jis išsimokės tai jau androidai išleis 20 kitų versijų, o šitos kaina kris minimaliai. Naudoju iPhone jau virš 7 metų, jokių nusiskundimų niekada neturėjau :) O su androidais buvo vien tik problemos.

https://www.tomsguide.com/best-picks/best-phones

Redaguota , nario Teisingas Personažas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Tau toks pats komentaras aktualūs, iPhone turi savo vardą ir joks androidas to nepakeis. Kol jis išsimokės tai jau androidai išleis 20 kitų versijų, o šitos kaina kris minimaliai. Naudoju iPhone jau virš 7 metų, jokių nusiskundimų niekada neturėjau :) O su androidais buvo vien tik problemos.

https://www.tomsguide.com/best-picks/best-phones

Tai puiku, tegul jis turi tą savo vardą, man ant to visiškai nusispjauti yra. Tai nekeičia fakto, kad jis NĖRA geriausias VISAIS aspektais. Ar tavo iPhone turi :

  • geresnį ekraną nei 60hz;
  • geriausios kokybės ekraną;
  • normalų file transfer between PC ir mobile;
  • custom default apps and ringtones;
  • geriausia battery life;
  • microSD palaikymas;
  • 5G.

Ir galima dar vardinti ir vardinti... Telefoną reikia rinktis pagal poreikius, o ne pagal tai, kad kažkoks čiuvas man pasakė, kad jis geriausias. Mano atveju, aš pasiemiau Xiaomi Mi 8 naudotą už 180€ ir jis atlieka VISKĄ ko man reikia. 

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, darrel. parašė:

Tai puiku, tegul jis turi tą savo vardą, man ant to visiškai nusispjauti yra. Tai nekeičia fakto, kad jis NĖRA geriausias VISAIS aspektais. Ar tavo iPhone turi :

  • geresnį ekraną nei 60hz;
  • geriausios kokybės ekraną;
  • normalų file transfer between PC ir mobile;
  • custom default apps and ringtones;
  • geriausia battery life;
  • microSD palaikymas;
  • 5G.

Ir galima dar vardinti ir vardinti... Telefoną reikia rinktis pagal poreikius, o ne pagal tai, kad kažkoks čiuvas man pasakė, kad jis geriausias. 

Gerai, neturi geresnio ekrano negu 60hz. -

Geriausios kokybės ekraną - +

File transfer PC/mobile - airdrop/dropbox/google drive - jie susiejami su MAC.

Costum default apps and ringtones - ar tikrai tau to reikia?

Geriausia battery life - kam geriausia jeigu galima pasirinkti pagal naudojimą? 

MicroSD - neturi, kam jis jeigu yra cloud?

5G - + 

 

Ar tavo android turi/yra?

  • Ar yra greičiausi telefonai pasaulyje? 
  • Geriausia hardware/software integracija? 
  • Lengvas ir patrauklus naudojimui?
  • Ar gali atnaujinti programine sistema tada kaip jie nori? 
  • Ar turi geriausias aplikacijas pirmi?
  • Family sharing? 
  • Geriausia supporta? 
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Gerai, neturi geresnio ekrano negu 60hz. -

Geriausios kokybės ekraną - + 

File transfer PC/mobile - airdrop/dropbox/google drive - jie susiejami su MAC.

Costum default apps and ringtones - ar tikrai tau to reikia?

Geriausia battery life - kam geriausia jeigu galima pasirinkti pagal naudojimą? 

MicroSD - neturi, kam jis jeigu yra cloud? 

5G - + 

 

Ar tavo android turi/yra?

  • Ar yra greičiausi telefonai pasaulyje? 
  • Geriausia hardware/software integracija? 
  • Lengvas ir patrauklus naudojimui?
  • Ar gali atnaujinti programine sistema tada kaip jie nori? 
  • Ar turi geriausias aplikacijas pirmi?
  • Family sharing? 
  • Geriausia supporta? 
  • Ar yra greičiausi telefonai pasaulyje? - Is this 2013? Poros metų flagmanai vis dar sukasi puikiai... Daugeliui žmonių mid-end SoC pilnai užtektų. Šiaip, čia vėl gi, pagal poreikį reikia žiūrėti, ar tau tos galios reikia? 
  • Lengvas ir patrauklus naudojimui? - Čia jau nuo žmogaus priklauso, deja. Man iPhone nebuvo nei lengvas, nei patrauklus naudojimui.
  • Ar turi geriausias aplikacijas pirmi? - čia netiesa, jau yra atveju, kai geriausios aplikacijos buvo ant Android ir Apple jas nupirko vien tik tam, kad panaikinti iš Play Store ir įtraukti į savąjį.
  • Geriausia hardware/software integracija? - dėl šito komentuoti negaliu.
  • Family sharing? - dunno dėl šito, tokios funkcijos man gyvenime neprireikė.
  • Geriausia supporta? - Depends ar mes kalbam apie software support'ą ar apie patį customer support. Jeigu tu galvoji, kad Apple customer support geriausias, siūlyčiau Louis Rossmann ir daugelio kitų youtuberių video pažiūrėti. Software support'as, taip, nėra pats geriausias, bet vėl gi, daugelis žmonių keičia telefonus kas 2 metus ir daugelis Android'ų palaikomi bent 2 metus, kai kurie ir daugiau.
  • Ar gali atnaujinti programine sistema tada kaip jie nori? - atnaujinti versiją? Ne, jie turi laukti kol išleis Google atnaujinimą. Bet jeigu jie nori, jie gali pridėti norimas funkcijas patys, ką jau ne karta įrodė Samsung.

Deja, geriausio ekrano Apple telefonai neturi, top sėdi Samsung. 

File transfer - čia vėl gi, subjective. Bet iš mano patirties, aš net papraščiausios nuotraukos negalėjau įkelti iš kompiuterio ir, man asmeniškai, yra patogiau ir greičiau tiesiog prisijungti telefoną prie kompiuterio ir įkelti ką reikia, o ne naudotis Cloud'ais.

Custom default apps/ringtones - vėl gi, subjective. Esu matęs, kad net Apple telefonus naudojantys žmonės mieliau naudotų Google apps'us, bet nenaudoja vien dėl to, nes negali nustatyti kaip default.

Geriausias battery life - tai dabar jau pagal naudojimą rinktis? Taigi iPhone visais aspektais geriausias, argi ne?


microSD - vėl gi, subjective ir nuo naudojimo priklauso. Jeigu kas daug fotografuoja, manau meiliau jas turėtų microSD kortelėje ir kt.

Trumpai tariant, kažką su Apple sheep diskutuoti net neverta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@darrel. Manau kiekvienas turime subjektyvia nuomone, kiekvienas turi pasirinkti pagal tai kas jam patinka, jeigu žmogus naudojasi telefonų tik būtiniems tikslams, o ne full time nolife tai manau ir 2300 mAh užteks, kad vakare pakrautų, pats turiu 3046 mAh, man užtenka kelioms dienoms.

Dėl procesorių, jie stipriausiai, ir greitai loadiną. 

Dėl naudojimo tikrai, lengvas ir dailus dizainas, reikia laiko priprasti iš PC į MAC dar sunkiau.

microSD jau ne tas amžius, viskas į cloud galima, saugyklas ir galima iš jų į visus atvejus pasiusti. Labiau skirčiau prie minusų. 

Support'as tikrai yra vienas geriausių, tie iš reviews, tiek iš paties - kartais atsisiųsdavau mokamus app'sus ir pamiršdavau tai gražindavo pinigus labai greitai už tai, kad net nenaudojau, visais atvejais padės greit ir kokybiškai. 

Custom default apps/ringtones  - tiesiog nemanau, ar čia koks pliusas turi būti, kad dainušką nusistatai, nepatinka man. Aš nesinaudočiau tokių funkcijų. O jeigu sakai apie apps ant menu pirmi 4, tai jau senai eina keisti. 

Manau žmogus turi pasirinkti kas jam labiau patinka, nes čia galima taip pat palyginti Playstation ir Xbox, xbox geresnė įranga, nes kitaip jos niekas nepirktu :)

 

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

@darrel. Manau kiekvienas turime subjektyvia nuomone, kiekvienas turi pasirinkti pagal tai kas jam patinka, jeigu žmogus naudojasi telefonų tik būtiniems tikslams, o ne full time nolife tai manau ir 2300 mAh užteks, kad vakare pakrautų, pats turiu 3046 mAh, man užtenka kelioms dienoms.

Dėl procesorių, jie stipriausiai, ir greitai loadiną. 

Dėl naudojimo tikrai, lengvas ir dailus dizainas, reikia laiko priprasti iš PC į MAC dar sunkiau.

microSD jau ne tas amžius, viskas į cloud galima, saugyklas ir galima iš jų į visus atvejus pasiusti. Labiau skirčiau prie minusų. 

Support'as tikrai yra vienas geriausių, tie iš reviews, tiek iš paties - kartais atsisiųsdavau mokamus app'sus ir pamiršdavau tai gražindavo pinigus labai greitai už tai, kad net nenaudojau, visais atvejais padės greit ir kokybiškai. 

Custom default apps/ringtones  - tiesiog nemanau, ar čia koks pliusas turi būti, kad dainušką nusistatai, nepatinka man. Aš nesinaudočiau tokių funkcijų. O jeigu sakai apie apps ant menu pirmi 4, tai jau senai eina keisti. 

Manau žmogus turi pasirinkti kas jam labiau patinka, nes čia galima taip pat palyginti Playstation ir Xbox, xbox geresnė įranga, nes kitaip jos niekas nepirktu :)

 

Dėl baterijos, iPhone atveju gal ir užtektų,  bet good luck su 2300mAh išgyventi bent diena ant Android. Baterijos talpa yra dar ne viskas, kas pasako kiek telefonas laikys. Daug kas priklauso nuo SoC efficiency, software optimizavimo ir daug kitų dalykų ir šiuo klausimu, taip, iPhone yra geresnis. 

Dėl procesoriaus, aš ir neneigiu, kad jis greičiausias, bet faktas yra tas, kad daugelis ta greitumą pamatytų tik benchmark'ų skaičiuose. 

App Store support yra visiškai kitas dalykas, bet šiaip, dėl jo nepakomentuosiu, nes pačiam neteko susidurti su Play Store support ir domėtis neteko. Bet šiaip, jeigu kalbėti apie jų, sakykim hardware supportą, jis yra tragiškas. Kiek lengvai pataisomų kompiuterių, telefonų yra išmetama, vien dėl to, kad jie šiuo klausimu yra nekompetetingi. Apskritai, apie jų repairability patyliu, na bet daugeliui vartotojų tai neaktualu. 

Dėl kitų dalykų, jau minėjau, yra visiškai subjective. Tau microSD yra minsuas, man pliusas, kaip ir custom default apps bei ringtones. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ilgalaikiam naudojimui taip pat rekomenduočiau iPhone, kadangi telefonus supportina tikrai ilgai, 6s, kurie išleisti 2015 gauna naujausia programine įranga, supportinami visi appsai ir panašiai, su panašaus amžiaus android telefonu buvo bėdų, kai nustojo gauti software atnaujinimus, pradėjo nesupportinti bankų appsai ir panašiai

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • -SanTa- užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1175 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...