Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kas pakeistu iš paypal į paysera?


lukosevic.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

prieš 9 valandas(-ų), Falc0n parašė:

Mėginai per xero? Jeigu ji taip vadinasi, berods naudojant xero gali iš paypalo į banką dar persimest bet su PVM ten

  • Iš Paypal į Banką nieko nekainuoja visiškai.
  • Iš Visa / Master Card į Paypal nieko nekainuoja taip pat.

Norint pinigus pervesti iš Paypal į banką, reikia pridėti banko sąsk. prie Paypal account'o. Pervedus pinigus, visada sąsk. gali panaikinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, taki parašė:
  • Iš Paypal į Banką nieko nekainuoja visiškai.
  • Iš Visa / Master Card į Paypal nieko nekainuoja taip pat.

Norint pinigus pervesti iš Paypal į banką, reikia pridėti banko sąsk. prie Paypal account'o. Pervedus pinigus, visada sąsk. gali panaikinti.

Aš tai suprantu, bet jis minėjo, kad mėgino n kartų ir jam mėtė errorus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Falc0n parašė:

Aš tai suprantu, bet jis minėjo, kad mėgino n kartų ir jam mėtė errorus

Paypal error'ų neturėtų mėtyti jokių, čia ne programa, o tinklapis. Pridėjus banko sąsk. tau Paypal perves 2 sumas iki 0.50 su kodais. Parašysi juos ir viskas. Aš nesuprantu, kaip Paypal gali mėtyti error'us. Reiktų screenshot, kad patikėti tuo

Redaguota , nario taki
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), taki parašė:

Paypal error'ų neturėtų mėtyti jokių, čia ne programa, o tinklapis. Pridėjus banko sąsk. tau Paypal perves 2 sumas iki 0.50 su kodais. Parašysi juos ir viskas. Aš nesuprantu, kaip Paypal gali mėtyti error'us. Reiktų screenshot, kad patikėti tuo

Aš visados darydavau link a bank, bet šiandien pridejau lyg visos kortelę, lyg ir viskas gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), taki parašė:

Paypal error'ų neturėtų mėtyti jokių, čia ne programa, o tinklapis. Pridėjus banko sąsk. tau Paypal perves 2 sumas iki 0.50 su kodais. Parašysi juos ir viskas. Aš nesuprantu, kaip Paypal gali mėtyti error'us. Reiktų screenshot, kad patikėti tuo

Jeigu kortele kažkada kažkur buvo pridėta ir pašalinta daugiau niekur jos negalės pridėti turiu omeny WITHDRAWINIMUI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), GameJob parašė:

Jeigu kortele kažkada kažkur buvo pridėta ir pašalinta daugiau niekur jos negalės pridėti turiu omeny WITHDRAWINIMUI.

Galima susikurti naują banko sąsk., juk gali turėti daug tų sąsk. ir su kekviena atskirą Paypal Account'ą. Tiksliai nepamenu, bet lyg 1 Eur ar 1.50 Eur mėnesinis mokestis banke už planą, kuris leidžia be kitų papildomų mokesčių turėti kelias sąskaitas. 

Viena visa / master card gali būti aktyvi tik ant vieno Paypal, bet jeigu pridėta banko sąsk., ta visa / master card nėra reikalinga. "WITHDRAWINIMAS" per visa / master card gali trukti net iki 30 dienų (nuo banko priklauso), o "WITHDRAWINIMAS" per Paypal vos 2-3 dienas. Toks esminis skirtumas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1176 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...