Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu Awp Fade


EdgaMapp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

37 minutes prieš, Dynasty. parašė:

Būtum normalus pardavėjas, imestum bent jau įrodymus jog toki turi iš viso. Savo steam profili ir panašiai. 
Dabar atėjas parašai tiesiog kad parduodi be jokiu įrodymu, nori parduot? Arba tu tiesiog iš viso jo neturi ir bandai išrasti kažkoki nauja scam būda. 

Nebeturi is ko dumu gaut tai megina varkias prasukt cia... :D  PS: Beto butu su metais mestu i csgo fb grupe o ne i cia kur maziausiai ka domina tokie brangus skinai. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, namasas parašė:

Nebeturi is ko dumu gaut tai megina varkias prasukt cia... :D  PS: Beto butu su metais mestu i csgo fb grupe o ne i cia kur maziausiai ka domina tokie brangus skinai. 

Supraščiau kad bent mažesniu kainu skinus bandytu parduot, tada gal patikėtu kas nors.
O šiaip kaip sakai jog čia mažiausiai domina tokie skinai kitus lankytojus tai šiek tiek klysti. Esu čia pardavęs keleta brangoku skinų. Aišku sunku nes dauguma kas rašo tai scameriai :D 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Dynasty. parašė:

Supraščiau kad bent mažesniu kainu skinus bandytu parduot, tada gal patikėtu kas nors.
O šiaip kaip sakai jog čia mažiausiai domina tokie skinai kitus lankytojus tai šiek tiek klysti. Esu čia pardavęs keleta brangoku skinų. Aišku sunku nes dauguma kas rašo tai scameriai :D 

Visko gali but. Bet kaip as sakau tiem kurie pirkt nori ar parduot geriausia  per fb grupe susirast tokius Robesa ir per juos pirkt. Kad poto nebutu apipiso ta ir ta. :D 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepasitikėčiau, ypač nauju vartotojų. (Prisiregistruota 2018 metais, tačiau tik du pranešimai), taip pat būtų rimtas pardavėjas nufotkintu kaip atrodo rankose, įmestu savo steam nuoradą, parodytu, kad tikrai jį turi. O, dabar visiškai nieko.. Dar galiu lažintis, kad susitarius prašys pervesti avanso. (Pirmas neisiu, persiųsk kažkiek, įmesiu skiną ir poto likusius man įmesi. - tokia situacija būtų, garantuoju.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
38 minutes prieš, dreewas parašė:

Nepasitikėčiau, ypač nauju vartotojų. (Prisiregistruota 2018 metais, tačiau tik du pranešimai), taip pat būtų rimtas pardavėjas nufotkintu kaip atrodo rankose, įmestu savo steam nuoradą, parodytu, kad tikrai jį turi. O, dabar visiškai nieko.. Dar galiu lažintis, kad susitarius prašys pervesti avanso. (Pirmas neisiu, persiųsk kažkiek, įmesiu skiną ir poto likusius man įmesi. - tokia situacija būtų, garantuoju.)

Nesijaudink tuoj Padarysiu kaip prašai ? Na matai aš supergames nesinaudoju tiesiog paklausiau draugo kur butu galima rast kas perka ir pasiule čia tai nezinau ar iškarto smerkt reikia kad naujas acc ar ne :D

 

 

 Prašau Galit nebeverkšlent?

Redaguota , nario EdgaMapp
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), EdgaMapp parašė:

Nesijaudink tuoj Padarysiu kaip prašai ? Na matai aš supergames nesinaudoju tiesiog paklausiau draugo kur butu galima rast kas perka ir pasiule čia tai nezinau ar iškarto smerkt reikia kad naujas acc ar ne :D

 

 

 Prašau Galit nebeverkšlent?

Va dabar viskas gerai, o jei nori greičiau ir patikimiau parduoti paskelbk FB grupėse, arba reselleriams parduok biški pigiau, bet patikimiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1190 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...