Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

aukcionas Parduodu steam acc.


Nemix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1159 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
prieš 20 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Už tokius pinigus sunkiai pardaviau su vac csgo paskyrą kur buvo 150 steam lygis ir 1000 žaidimų, prašyk bent 15 eurų.

Už 15 eurų tikrai neparduosiu, čia tas pats kas už dyka atiduoti palyginus kiek sukišta pinigų į tą steam accountą. Juokina mane tokios kainos.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Nemix parašė:

Už 15 eurų tikrai neparduosiu, čia tas pats kas už dyka atiduoti palyginus kiek sukišta pinigų į tą steam accountą. Juokina mane tokios kainos.

Nemanau ar turėtų būti tau juokinga. Nes man atrodo net tuos 15 eurų neverta.

150 lygis, 980 žaidimų už 20-50 eurų lygtais parduota tiksliai nepasakysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priklauso kas per žaidimai dar, jeigu ten tik dėl skaičiaus tai kitas reikalas. Jeigu acc parduodi, tai ir linką įmesk, nes katės maiše niekas ir nepirks dar ypač kai nori 75e su vac, o kas kito yra niekas nežino. Tos sumos nurodytos nieko nereiškia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2021-01-22 17:44, BaubasPoLova parašė:

Priklauso kas per žaidimai dar, jeigu ten tik dėl skaičiaus tai kitas reikalas. Jeigu acc parduodi, tai ir linką įmesk, nes katės maiše niekas ir nepirks dar ypač kai nori 75e su vac, o kas kito yra niekas nežino. Tos sumos nurodytos nieko nereiškia. 

B*t kiek galima freepostint. Viskas aiškiai parašyta. Ką domina, tas parašys ir aš atsiųsiu to acc linką ir pirkėjas galės viską apsižiūrėt. Parašyti AŽ juk nėra mokama jei domina. 

Tiems kurie mokykloje neišmoko rašyti ir parašyti man į PM :

image.thumb.png.0878e215cc374f480be7516f6e0eec20.png

image.thumb.png.b6994f36efdb34d90488e3820766d5f9.png

image.thumb.png.45465a884d3a0543790d22cae0d7c9f5.png

 

image.thumb.png.2acd5b58248e2cc2e870d40cc150d74a.png

image.thumb.png.bede8ec894b5ae3e324c80d113c82bfb.png

image.png

Ir daug daugiau žaidimų, kurie kainuoja po kelis eurus bei daug DLC.

Redaguota , nario Nemix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2021-01-26 19:29, Nemix parašė:

B*t kiek galima freepostint. Viskas aiškiai parašyta. Ką domina, tas parašys ir aš atsiųsiu to acc linką ir pirkėjas galės viską apsižiūrėt. Parašyti AŽ juk nėra mokama jei domina. 

Tiems kurie mokykloje neišmoko rašyti ir parašyti man į PM :

image.thumb.png.0878e215cc374f480be7516f6e0eec20.png

image.thumb.png.b6994f36efdb34d90488e3820766d5f9.png

image.thumb.png.45465a884d3a0543790d22cae0d7c9f5.png

 

image.thumb.png.2acd5b58248e2cc2e870d40cc150d74a.png

image.thumb.png.bede8ec894b5ae3e324c80d113c82bfb.png

image.png

Ir daug daugiau žaidimų, kurie kainuoja po kelis eurus bei daug DLC.

Turėtum rasti konkretų asmenį, kurį domintų VISI šie žaidimai, nes jeigu domina tik GTA V, abejoju, ar kas mokės 75 Eur. Turėtum parašyti GTA V Online progresą, gal kažką tai sudomins. Gal pvž. pas tave ten yra kažkas iš Premium Edition arba koks Megalodon Shark Card Bundle, kas pakeltų net pačio Steam Account'o vertę. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2021-02-07 09:40, taki parašė:

Turėtum rasti konkretų asmenį, kurį domintų VISI šie žaidimai, nes jeigu domina tik GTA V, abejoju, ar kas mokės 75 Eur. Turėtum parašyti GTA V Online progresą, gal kažką tai sudomins. Gal pvž. pas tave ten yra kažkas iš Premium Edition arba koks Megalodon Shark Card Bundle, kas pakeltų net pačio Steam Account'o vertę. 

Aš dėl žaidimų ir parduodu. Nežaidžiau aš jokių GTA V online ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1159 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...