Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau laptopo/stacionaraus, kaina nesvarbi.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1170 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Reikia kompiuterio, nesvarbu laptopas ar ne, svarbiausia ekranas, kad kuo mažiau akis gadintu. Kompiuteris darbui, jokių programų, darbas internetu tik browseris. Jei stacionaras manau tokiam darbui drasiai užtektu iki 300eurų. Kaip ir sakiau svarbiausia ekranas/monitorius, kad mažiausiai gadintu akis. Ps, ieškau senyvo amžiaus žmogui. Ačiū už dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norint, jog monitorius nevargintų akių reikia imti 24″ (turint omeny, kad čia kalbama apie 1080p raišką) nemirgantį (angl. flicker-free) monitorių su kuo daugiau pozicijos reguliavimo galimybių. Papildomai, reikia nustatyti, kad po saulėlydžio būtų įjungiamas nakties režimas Windows aplinkoje.

Mano pasiūlymas būtų imti atnaujintą Dell OptiPlex 7010 SFF kompiuterį ir iiyama ProLite XB2474HS-B2. Iš išleisi tik apie €300. Kompiuterio galios tokiems poreikiams užteks, pats kompiuteris vietos užims nedaug, o ir monitorius neturėtų varginti akių.

Pastarasis turi visas savybes, apie kurias rašiau. Taip pat jame naudojama VA panelė, kuri nėra tokia ryški, tačiau turi didesnį kontrastą lyginant su populiariomis IPS panelėmis. Dėl to naudotis juo bus maloniau, ypač prasčiau apšviestoje aplinkoje. Aišku, jei kompiuteriu bus naudojamasi tik dieną ir priešais langą, tada galbūt geriau imti IPS monitorių :D.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 13 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Norint, jog monitorius nevargintų akių reikia imti 24″ (turint omeny, kad čia kalbama apie 1080p raišką) nemirgantį (angl. flicker-free) monitorių su kuo daugiau pozicijos reguliavimo galimybių. Papildomai, reikia nustatyti, kad po saulėlydžio būtų įjungiamas nakties režimas Windows aplinkoje.

Mano pasiūlymas būtų imti atnaujintą Dell OptiPlex 7010 SFF kompiuterį ir iiyama ProLite XB2474HS-B2. Iš išleisi tik apie €300. Kompiuterio galios tokiems poreikiams užteks, pats kompiuteris vietos užims nedaug, o ir monitorius neturėtų varginti akių.

Pastarasis turi visas savybes, apie kurias rašiau. Taip pat jame naudojama VA panelė, kuri nėra tokia ryški, tačiau turi didesnį kontrastą lyginant su populiariomis IPS panelėmis. Dėl to naudotis juo bus maloniau, ypač prasčiau apšviestoje aplinkoje. Aišku, jei kompiuteriu bus naudojamasi tik dieną ir priešais langą, tada galbūt geriau imti IPS monitorių :D.

Sveiki, ačiū už info, bet turbūt mane ne taip supratote. :D kaina nesvarbi, paminėjau 300euru kaip pavyzdį dežės kainos, kad žmonės nerinktu nieko ispudingo darbui internete.  O monitorius pliusuojasi atskirai, vienas sako kuo didesnė rezoliucija tuo geriau akims, ar tai tiesa? Monitoriu siulo imti 4k. https://www.varle.lt/m/monitoriai/lcd-monitoriussamsungu28e590d284kpanel-tn3840x21601691--13589181.html?fbclid=IwAR0FlR5pMowpIKS-w1RTQmgYIDvYe8VopbkYuYlPJr8XBvWUO8WcSoN7r2k

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Debonasz parašė:

Sveiki, ačiū už info, bet turbūt mane ne taip supratote. :D kaina nesvarbi, paminėjau 300euru kaip pavyzdį dežės kainos, kad žmonės nerinktu nieko ispudingo darbui internete.  O monitorius pliusuojasi atskirai, vienas sako kuo didesnė rezoliucija tuo geriau akims, ar tai tiesa? Monitoriu siulo imti 4k. https://www.varle.lt/m/monitoriai/lcd-monitoriussamsungu28e590d284kpanel-tn3840x21601691--13589181.html?fbclid=IwAR0FlR5pMowpIKS-w1RTQmgYIDvYe8VopbkYuYlPJr8XBvWUO8WcSoN7r2k

Aš supratau, tiesiog nėra daug prasmės išleisti pinigus ant to, kas nebus pilnai panaudojama. Paprasčiausiai tokiems poreikiams reikia kompiuterio, turinčio procesorių bent su 4 gijomis, daugiau nei 4GB atminties ir spartų diską. Jeigu tikrai norisi paimti kažką galingesnio, galima imti anksčiau siūlytą kompiuterį.

Dėl monitoriaus, tai didesnė raiška = ryškesnis tekstas (turint omeny, kad Windows scaling'as įjungtas) =  mažiau vargo akims. Esu girdėjęs ir kitokių nuomonių, bet ten turbūt iš tų laikų, kai Windows scaling'as veikdavo prasčiau nei dabar. Bet norint gauti gerą monitorių, kuriuo naudotis malonu, reikia ne tik į raišką atsižvelgti. Tas SAMSUNG apart aukštos raiškos nėra labai geras (apžvalga):

  • ekranas mirga
  • mažas kontrastas
  • stovas neturi aukščio reguliavimo

Geriau tada primokėt ir imti kur kas geresnį LG 27UL550 (apžvalga). Tiesą sakant, dėl savo siūlomo iiyama dabar irgi nesu visai užtikrintas. Apžvalgų apie jį nėra, o kaipmat, ekranas gali ir mirgėti, nors gamintojas sako kitaip.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Aš supratau, tiesiog nėra daug prasmės išleisti pinigus ant to, kas nebus pilnai panaudojama. Paprasčiausiai tokiems poreikiams reikia kompiuterio, turinčio procesorių bent su 4 gijomis, daugiau nei 4GB atminties ir spartų diską. Jeigu tikrai norisi paimti kažką galingesnio, galima imti anksčiau siūlytą kompiuterį.

Dėl monitoriaus, tai didesnė raiška = ryškesnis tekstas (turint omeny, kad Windows scaling'as įjungtas) =  mažiau vargo akims. Esu girdėjęs ir kitokių nuomonių, bet ten turbūt iš tų laikų, kai Windows scaling'as veikdavo prasčiau nei dabar. Bet norint gauti gerą monitorių, kuriuo naudotis malonu, reikia ne tik į raišką atsižvelgti. Tas SAMSUNG apart aukštos raiškos nėra labai geras (apžvalga?

  • ekranas mirga
  • mažas kontrastas
  • stovas neturi aukščio reguliavimo

Geriau tada primokėt ir imti kur kas geresnį LG 27UL550 (apžvalga). Tiesą sakant, dėl savo siūlomo iiyama dabar irgi nesu visai užtikrintas. Apžvalgų apie jį nėra, o kaipmat, ekranas gali ir mirgėti, nors gamintojas sako kitaip.

Jei nesate užtikrintas dėl monitoriaus, gal išvis būtų paprasčiau,patogiau ir nereiketu sukti galvos, jei būtų norimą atlikti kažką daugiau su kompiuteriu, pirkti kažką tokio iš nešiojamų kompiuterių? https://pigu.lt/lt/kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-dell-xps-13-9370-4k-i7-8550u?id=30011041 , 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Debonasz parašė:

Jei nesate užtikrintas dėl monitoriaus, gal išvis būtų paprasčiau,patogiau ir nereiketu sukti galvos, jei būtų norimą atlikti kažką daugiau su kompiuteriu, pirkti kažką tokio iš nešiojamų kompiuterių? https://pigu.lt/lt/kompiuteriai/nesiojami-kompiuteriai/nesiojamas-kompiuteris-dell-xps-13-9370-4k-i7-8550u?id=30011041 , 

Labai mažas ir blizgus ekranas, o kaina žiauriai aukšta tokiems poreikiams. Aš tik dėl iiyama nesu užtikrintas, o su LG monitoriumi viskas gerai ir jį rekomenduoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 2 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Labai mažas ir blizgus ekranas, o kaina žiauriai aukšta tokiems poreikiams. Aš tik dėl iiyama nesu užtikrintas, o su LG monitoriumi viskas gerai ir jį rekomenduoju.

sutinku kaina kosmine, ypac kad net nera dedikuotos vaizdo plokstes 

@Debonasz tas laptopas tiek darbiniais tikslais tiek light gaming apgailetinas. 

praktiskai moki vien uz varda brando ir tai kad slim bei kad turi ssd 512gb nors siaip nieko ipatingo nera jame.

@Debonasz uz tokia kaina geriau isigyti gaming laptopa nei pirkti darbines verslo klases premium priced irengini ir ismest pinigus i bala kadangi skirtumas processor cpu wise gaming laptopui atiteks. apie graphics computing taipogi,taspats taikoma ausinimui.

Redaguota , nario LickMyToes
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), Tautedorus parašė:

Labai mažas ir blizgus ekranas, o kaina žiauriai aukšta tokiems poreikiams. Aš tik dėl iiyama nesu užtikrintas, o su LG monitoriumi viskas gerai ir jį rekomenduoju.

Ačiū už informaciją, o kaip šitas dell pc už 130 eurų susitvarkys su šituom LG monitoriumi, ar išvis kažkas priklauso nuo to?, kadangi jau monitoriu užsisakė, dar karta klausiu dėl pc. Norėtusi gal kažko ne su integruota vaizdo plokšte ir geresniu procesoriumi, su hdmi jungtimi ir ne windows 7.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

52 minutes prieš, Debonasz parašė:

Ačiū už informaciją, o kaip šitas dell pc už 130 eurų susitvarkys su šituom LG monitoriumi, ar išvis kažkas priklauso nuo to?, kadangi jau monitoriu užsisakė, dar karta klausiu dėl pc. Norėtusi gal kažko ne su integruota vaizdo plokšte ir geresniu procesoriumi, su hdmi jungtimi ir ne windows 7.

tas laptopas nevertas savo kainos juk abudu akivaizdziai atsakeme kad neverta pirkt. ir ten ne uz 130euru laptopas o uz 1300. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, LickMyToes parašė:

tas laptopas nevertas savo kainos juk abudu akivaizdziai atsakeme kad neverta pirkt. ir ten ne uz 130euru laptopas o uz 1300. 

aš neklausiu apie tai, aš tiesiog prašau šiek tiek geresnes dežes su geresne operacine sistema ir ne integruota vaizdo plokšte. Nei už 130 eurų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

53 minutes prieš, Debonasz parašė:

aš neklausiu apie tai, aš tiesiog prašau šiek tiek geresnes dežes su geresne operacine sistema ir ne integruota vaizdo plokšte. Nei už 130 eurų. 

operacine sistema isirasysi pats parsisiuntes iso faila per rufus Download Windows 10 Disc Image (ISO File) (microsoft.com) ir nusipirksi legalu rakta internetu. 

Purchase Windows 10 Pro Product Key - Software Key (sftkey.com)
Windows 10 Pro OEM Key - PremiumCDKeys.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1170 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...