Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Rakinti] Awp | Fade, kur būtų galima parduoti, kas superka skinus?


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)
22 minutes prieš, Mantucha parašė:

Gera kaledu dovana :D

CSGO Lietuva fb grupeje pabandyk patikimiem

Visiškai visi skin buvo balti "Consumer Grade", negavau nei vieno mėlyno ir aukštesnių spalvų. Tik likus 5 Stars, gavau Awp l Fade. Pirkau virš 250 Stars. Dar bandżiau su kita kolekcija, tie patys balti skinai krito.

Dar galima bandyti keisti į raktus ir raktus pardavinėti per Paypal. Raktai gan greitai parsidavinėja. Man nėra tekę naudoti jokių csgo skins tinklapių, tad aš apie juos neturiu jokios nuomonės.

Dėkui iš anksto.

Redaguota , nario taki
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

14 minutes prieš, SpaceX parašė:

https://steamcommunity.com/id/Isellchocolate , Šitam žmogui pardaves apie 2000 eurų vertės skinų viskas tvarkoje iškarto atsiskaito.

Vladislav Todorov? Jeigu čia tas pats asmuo, jis užbanintas reddit'e /r/Pins4Skins/, /r/GlobalOffensiveTrade/, taip pat fake "+Rep", Steam profilio komentaruose + esu jį užblokavęs ant Steam.

Dėkui už pasiūlymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Šešėlis parašė:

Abėjotina, ar mąstantis žmogus išvis parduos tokį skiną eidamas pirmas, logiškiausia būtu parduot su tapininku vienaip ar kitaip.

Nu tai ir gerai parduoda tegu su tarpininku ar aš jį kažkaip verčiu , kad eitu pirmas ar parduotu būtent jam , aš tik REKOMENDUOJU. Ir nežinau kas čia tokio įspudingo , kad ėjau pirmas ? Liko jis ir aš patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Galiu paimti, pm @taki

Nusprendžiau keisti į raktus. Turint tokį skin, eiti pirmam, net ir koks ten tas tarpininkas būtų, neverta. Tokį skin gauni kartą per visą cs; go žaidimą ;D Aš radau keletą žmonių, kurie norėtų keisti į raktus, bei į kelis Steam žaidimus, kurių niekur neradau pigiau, tad pardavinėsiu raktus. Jeigu domina: tf2 ~ 1.45 eur / 1.75 usd  ir cs: go panašiu %, tarkim Clutch Case Key ~ 5.60 Eur / 6.80 usd . Daug ir įvairių raktų turėsiu, kainą būtų galima derinti. jeigu domina - PM. Iki Naujų manau parduosiu visus. 

Dėkui už pasiūlymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • ALFRED. užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1217 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...