Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Games] xbox 360


Crossfire

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

17 minutes prieš, Air1s parašė:

Manau daug lengviau būtų nusipirkti CD :)

Brangoka gal kiek, palyginus kiek jau ta pati xbox 360 konsolė verta. Aišku yra galimybės kiek pigiau pirkti iš skelbiu dėvėtus, bet man kažkaip asmeniškai niekad nelipo dėvėtų daiktų pirkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Msa13x parašė:

Brangoka gal kiek, palyginus kiek jau ta pati xbox 360 konsolė verta. Aišku yra galimybės kiek pigiau pirkti iš skelbiu dėvėtus, bet man kažkaip asmeniškai niekad nelipo dėvėtų daiktų pirkimas.

Panašiai ir aš mąstau, bet tada belieka vienas dalykas - imti naujesnę konsolės versiją, geriau kolkas iš vis neimti, jei jau renkiesi xbox, nes tuoj išeis gi nauja serija, X, jei neklystu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Visų pirma, ta konsolė turi būti atrišta kad galėtum juos siųstis, o jeigu atrišta, google tau visada padės. 

Nesirink tų pranešimu, jei nežinai iš kur siųstis ir tai ko prašau šioje temoje. Man čia nereikia tavo patarimų. Laisvas. Lygiai tai pat sakau ir kitiems šios temos komentariems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Crossfire parašė:

Nesirink tų pranešimu, jei nežinai iš kur siųstis ir tai ko prašau šioje temoje. Man čia nereikia tavo patarimų. Laisvas. Lygiai tai pat sakau ir kitiems šios temos komentariems.

Man tas pranešimų skaičius visiškai neaktualus, jeigu tu bukas ir nenurodei ar atrišta ir kokiu būdu ar neatrišta konsolė tai tavo bėdos. Išmok google naudotis, yra keletas svetainių iš kur tuos žaidimus į atrištas konsoles pumpuoja. Pvz.: https://downloadgamexbox.com/ , tai jeigu tiek nesugebi, tai ir būk toliau bukas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1206 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...