Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Padėkite apsispręsti su buildu.


Furix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi pagalvojau, jog jau reiktų žiūrėtis po bšk į naujesnį į kompiuterį, nors ir mano senukas, kuris jau atitarnavo 7m(nieko nekeitęs) dar veža normaliai viską, bet norisi jau kažko rimčiau. Pradžioje buvau radęs variantą su i5-10400f ir galvojau gal tiesiog prisidėt vietos ir pasikeisti cpu į i5-9600k, bet paskui pamaniau gal reiktų dar rimtesnį įsišauti i9-9900k. Tai norėjau paklausti ar labai jau verta damokėt 200eur ir dėt ne i5-9600k, o i9-9900k, o gal tiesiog 100eur pigiau ir įsidėti i7-9700k. Tai norėčiau, jog padėtumėte šiuo atveju ir dar apskritai bendrai kompiuterio surinkimo atveju. Taigi, jei galite sudėkite man pc, sumos nenusistatau dabar, bet kuo pigiau - tuo geriau. Taip pat girdėjau gerų atsiliepimų apie aušintuvą Noctua tai ar geriau būtų jį ir dėtis ar tiesiog pigų variantą ir beveik niekuo nesiskirs? Taigi ko tiksliai noriu iš jūsų:

Padėkite apsipręsti tarp i5-9600k, i7-9700k ar i9-9900k

Surinkite pc: su viršuje išvardintu kažkuriuo cpu, RTX 2060 korta 8gb, 2 TB SDD, 1 TB HDD(arba atvirkščiai), 16gb ramų.

Redaguota , nario Furix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaidimams reikia imti Intel Core i5-10400F/AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i5-10600KF. Pastarąjį verta imti tik tada, jeigu ruošiesi overclock'inti. Tada automatiškai kaina kyla, nes reikia imti gerą aušintuvą ir Z490 lusto motininę plokštę.

Aš siūlau imti kažką tokio:wdfh07A.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Žaidimams reikia imti Intel Core i5-10400F/AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i5-10600KF. Pastarąjį verta imti tik tada, jeigu ruošiesi overclock'inti. Tada automatiškai kaina kyla, nes reikia imti gerą aušintuvą ir Z490 lusto motininę plokštę.

Aš siūlau imti kažką tokio:wdfh07A.png

Tai jie nelabai niekuo keičiasi tie k iš f t.y tik dėl overlockinimo? Na žinau, kad k ten gali overlockinti, bet gal net neapsimoka? O kaip tada i7 10kartos, gal geriau, nei tas i5 10 kartos būtų? Taip pat vaizdo kortą tai esu nusižiūrėjęs šitą http://www.skytech.lt/rtx-2060-super-gaming-msi-geforce-rtx-2060-super-gaming-nvidia-geforce-rtx-2060--p-455285.html . O bendrai kompą buvau radęs va tokį, kaip minėjau tik dasidėjus ar pasikeitus tam tikras detales. https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-kompiuteris-masterace-cho-h310-i5-9400f--14125405.html arba  https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-kompiuteris-masterace-i7-rtx-super-h310--11932827.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Furix parašė:

Tai jie nelabai niekuo keičiasi tie k iš f t.y tik dėl overlockinimo? Na žinau, kad k ten gali overlockinti, bet gal net neapsimoka? O kaip tada i7 10kartos, gal geriau, nei tas i5 10 kartos būtų? Taip pat vaizdo kortą tai esu nusižiūrėjęs šitą http://www.skytech.lt/rtx-2060-super-gaming-msi-geforce-rtx-2060-super-gaming-nvidia-geforce-rtx-2060--p-455285.html . O bendrai kompą buvau radęs va tokį, kaip minėjau tik dasidėjus ar pasikeitus tam tikras detales. https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-kompiuteris-masterace-cho-h310-i5-9400f--14125405.html arba  https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-kompiuteris-masterace-i7-rtx-super-h310--11932827.html

Žaidimuose daugiausia spartos gausi, jei imsi Intel Core i5-10600K ir overclock'insi. Jei to daryti nenori, tada lieka mano anksčiau minėti du pirmi modeliai, nes žaidimuose iš Intel Core i7/i9 naudos mažai, o kainuoja daug. O ta NVIDIA GeForce RTX 2060 Super gan overpriced, aš imčiau AMD Radeon RX 5700 XT (nebent nepasitiki AMD tvarkyklėmis; su jomis buvo anksčiau problemų).

O jau surinktų pirkti nepatariu. Pavyzdžiui, šitas korpusas neturi jokio aušinimo, įdėtas lėtas diskas ir turbūt bus prastas maitinimo blokas.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

36 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Žaidimuose daugiausia spartos gausi, jei imsi Intel Core i5-10600K ir overclock'insi. Jei to daryti nenori, tada lieka mano anksčiau minėti du pirmi modeliai, nes žaidimuose iš Intel Core i7/i9 naudos mažai, o kainuoja daug. O ta NVIDIA GeForce RTX 2060 Super gan overpriced, aš imčiau AMD Radeon RX 5700 XT (nebent nepasitiki AMD tvarkyklėmis; su jomis buvo anksčiau problemų).

O jau surinktų pirkti nepatariu. Pavyzdžiui, šitas korpusas neturi jokio aušinimo, įdėtas lėtas diskas ir turbūt bus prastas maitinimo blokas.

Tai kaip šitas variantas būtų? Kiek žinau aušintuvo nereikia pačiam  cpu, nes jau yra korpuse, o taip ar viskas gerai būtų? Taip pat monitorių galvoju pirkti, bet jau esu nusižiūrėjęs va šitą: http://www.skytech.lt/24g2ubk-aoc-24g2ubk-144hz-gaming-led-monitorius-garsiakalbiais-ips-technologija--p-467578.html kurį ir pats mačiau daugumai siūlei.

ac660d554b403cd8b8c4809d5f405ebb258.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, Furix parašė:

Tai kaip šitas variantas būtų? Kiek žinau aušintuvo nereikia pačiam  cpu, nes jau yra korpuse, o taip ar viskas gerai būtų? Taip pat monitorių galvoju pirkti, bet jau esu nusižiūrėjęs va šitą: http://www.skytech.lt/24g2ubk-aoc-24g2ubk-144hz-gaming-led-monitorius-garsiakalbiais-ips-technologija--p-467578.html kurį ir pats mačiau daugumai siūlei.

ac660d554b403cd8b8c4809d5f405ebb258.png

Ant procesoriaus privalo būti aušintuvas. Korpuso aušintuvai procesoriaus tiesiogiai neaušina, jie tik padeda ataušinti komponentus. Jei nori overclock'inti, reikia Z490 lusto motininės (ne B460) ir gero aušintuvo, pavyzdžiui be quiet! Shadow Rock 3.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Ant procesoriaus privalo būti aušintuvas. Korpuso aušintuvai procesoriaus tiesiogiai neaušina, jie tik padeda ataušinti komponentus. Jei nori overclock'inti, reikia Z490 lusto motininės (ne B460) ir gero aušintuvo, pavyzdžiui be quiet! Shadow Rock 3.

Tai tuomet, kažkas tokio turėtų gautis, jei čia viskas tvarkoje? Be to dėkui už pagalbą.

89f172727ab274fd2ed36702a677fa99476.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Furix parašė:

Tai tuomet, kažkas tokio turėtų gautis, jei čia viskas tvarkoje? Be to dėkui už pagalbą.

89f172727ab274fd2ed36702a677fa99476.png

rtx 2060 super tera rx 5600XT lygio, taigi ta rtx 2060 super yra overpriced kadangi uz tiek gali laisvai isigyti rx 5700 xt aorus.

http://www.skytech.lt/gvr57xtaorus8gd-gigabyte-amd-radeon-5700-8gb-gddr6-256-bit-hdmi-p-520355.html

arba rx 5700 xt nitro + http://www.skytech.lt/112930540g-sapphire-nitro-radeon-5700-gddr6-dual-hdmi-dual-wbp-uefi-special-edit-p-477417.html

 

 

@Furix irodymai jeigu taip reikia kodel rtx 2060 super neapsimoka pirkti ypac uz tokia kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

18 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Žodžiu, aš nešvaistyčiau pinigų ir imčiau Intel Core i5-10400F bei AMD Radeon RX 5700 XT. Na, o likę pinigai galės būti panaudoti upgrade'ui ateityje, naujam monitoriui ar pnš.G4xg2rf.png

Na gal vis gi reiktų pasiimt tą radeon'ą, vistiek jau naudoju 7m kompą su radeonu. Dabar pas mane yra R9 270x series. Na dėkui pažiūrėsiu šį variantą gal geriau ir kaip tu sakai - pasitaupysiu ir vėliau, jei reikės upgradinsiu. Dėkui už pagalbą jums abiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Furix parašė:

Na gal vis gi reiktų pasiimt tą radeon'ą, vistiek jau naudoju 7m kompą su radeonu. Dabar pas mane yra R9 270x series. Na dėkui pažiūrėsiu šį variantą gal geriau ir kaip tu sakai - pasitaupysiu ir vėliau, jei reikės upgradinsiu. Dėkui už pagalbą jums abiems.

Ten paėmiau ne tą maitinimo bloką, rekomenduočiau imti glaingesnį: http://www.skytech.lt/0761345116824-power-supplyantec600-wattsefficiency-plus-goldpfc-active0761345116-p-516051.html.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Zagurskis parašė:

Negaliu sutikti, jeigu jau leisti virs tukstancio, tai imti i5(Ryzen 5 3600 ir 5600x neverti savo LT rinkos kainos) ir RTX 3070. Beje, del motinines, jeigu B460, tada nebent atx formato, kitu atveju ji nesuteiks pranasumo pries H410.

image_2020-11-09_182504.png

kaip tu ruosiesi siuo metu rtx 3070 ideti kai scalperiai yra tiesiogine prasme taspats skytechas, partneriai su nvidia tiesioginiai kad ir is kurio brando turetu pirmenybe gpu paimti. bet visgi overprice'ina ir laiko neparduotas kad kuo daugiau zmoniu sakytusi brangiai ir specialiai tempia laika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), LickMyToes parašė:

kaip tu ruosiesi siuo metu rtx 3070 ideti kai scalperiai yra tiesiogine prasme taspats skytechas, partneriai su nvidia tiesioginiai kad ir is kurio brando turetu pirmenybe gpu paimti. bet visgi overprice'ina ir laiko neparduotas kad kuo daugiau zmoniu sakytusi brangiai ir specialiai tempia laika.

Atsiranda "langai", kai turi tu kortu, ir turi padoriom kainom, taigi, uzsisakai, lauki ir kazkur po savaites, dvieju gauni. Beje, manau ne jie tiesiogiai overpricina, o tiekejai, nes jie labai priklausomi nuo tiekeju, nes ne jie vieni panasiom kainom parduoda, beje, tempti laika ir specialiai neparduot jiem nera tikslo, nes jiem geriau parduot daugiau mazesnem marzom, nei atvirksciai. Beje, tu kortu yra, ju galima pakankamai patiekti, taciau prioritetai ne tie, jie System Integratoriam.

EDIT: Beje, galima pasiziureti parduotuves kaip caseking.de , kur siuncia tiesiogiai i lietuva.

Redaguota , nario Zagurskis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Zagurskis parašė:

Atsiranda "langai", kai turi tu kortu, ir turi padoriom kainom, taigi, uzsisakai, lauki ir kazkur po savaites, dvieju gauni. Beje, manau ne jie tiesiogiai overpricina, o tiekejai, nes jie labai priklausomi nuo tiekeju, nes ne jie vieni panasiom kainom parduoda, beje, tempti laika ir specialiai neparduot jiem nera tikslo, nes jiem geriau parduot daugiau mazesnem marzom, nei atvirksciai. Beje, tu kortu yra, ju galima pakankamai patiekti, taciau prioritetai ne tie, jie System Integratoriam.

EDIT: Beje, galima pasiziureti parduotuves kaip caseking.de , kur siuncia tiesiogiai i lietuva.

kalba eina tik apie lietuviu prekybininkus kaip skytech-kaip tu ruosiesi ju rast pas juos zmoniska kaina :funny: o ne apie case king ir pan. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1262 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...