Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Steam wallet funds pigiau?


Yankee

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Swx draugai ❤️ Gal kas zino kaip butu galima gaut steam wallet pinigu pigiau? Maciau csgo grupei kad chebra pardavineja skinus uz 60% market kainos. Jei pasiemus koki nors 100$ skina uz 60$ ir ji parduodant i csgo marketplace, gaunas kad uz 60$ realiu pinigu nusipirkau 100$ steam pinigu? Gal kas zino panasiu triuku ir galetu pasidalint, aciu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

buvo methodas kad viska uz centus galejai pirkt jeigu pasikeiti savo steam coutnry i Argentina , tada nusiperki koki giftcarda pridedi ir perki zaidimus uz centus , bet dabar lyg ir daugelis " sutvarkyta "  gali pats bandyt pasikeist i dar koki regiona kur pigu kaip india ir pan ir ziuret kiek kainos skiriasi . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Nepramusinekッ parašė:

anksciau ejo i rusu regiona iskeisti eurus, dabar sutvarke nebeeina, pats esu rus rwegione ir perku rublius,e nebekonvertuoja:D

 

40 minutes prieš, Ernestas`` parašė:

buvo methodas kad viska uz centus galejai pirkt jeigu pasikeiti savo steam coutnry i Argentina , tada nusiperki koki giftcarda pridedi ir perki zaidimus uz centus , bet dabar lyg ir daugelis " sutvarkyta "  gali pats bandyt pasikeist i dar koki regiona kur pigu kaip india ir pan ir ziuret kiek kainos skiriasi . 

Tai as noriu sucombinint region change su pigesniu steam walletu. (Region change vis dar veikia, tik biski daugiau pislevos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas dėl cs: go skin'ų, aš jais nelabai domiuosi, bet galiu pasidalinti tuo, kaip gaunu nuolatines pajamas / nuolatinį pelną iš Steam, investuodamas labai nedaug savo laiko.:

Tai yra investavimas į patį Steam, t.y. backgrounds, badges, cards, booster packs. Imsiu šio mėnesio (Spalio 1 - 24) ir šių metų nuo sausio 1 iki šios dienos statistiką. Per savaitę drąsiai galima pasidaryti 10-15 Eur investuojant minimaliai. Per mėnesį ~ 50-60 Eur. Per metus apie 600-700 Eur. T.y. Steam Wallet pinigai, grynas pelnas, ir šiuos pinigus galima leisti įvairiai: pirkti žaidimus, minėtus cs; go skin'us, tf2 raktus ir panašiai.

Manau, iš cs; go skin'ų galima pasidaryti žymiai didesnį pelną, bet kadangi aš cs; go skin'ais nesidomiu, tai galiu sukurti atskirą temą apie šią investiciją į Steam ir detaliau paaiškinti. Tuo gali užsiimti visiškai bet kas. Ir visada visada bus profit. tereikia turėti Steam Mobile Guard, Paypal ir šiek tiek Steam Wallet'e.

Per šį mėnesį aš išleidau apie 7 Eur. gavau į Steam Wallet apie 47-50 Eur. mano grynas pelnas dar mėnesiui nepraėjus jau yra 40-43 Eur. Kalbant apie patį laiką, tai truko maksimum apie 2-3 valandas viso mėnesio metu. Ar tai daug / ar mažai, manau paliksiu spręsti kitiems.

Be abejo tu gali užsidirbti ir 100 ar net 1000 Eur per savaitę, bet tam reiktų investuoti žymiai daugiau ir laiko, ir pinigų. 

Jeigu domina tai, galiu paaiškinti ir detaliau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 11 valandas(-ų), orinis banas nuo ALFRED ;D parašė:

Kas dėl cs: go skin'ų, aš jais nelabai domiuosi, bet galiu pasidalinti tuo, kaip gaunu nuolatines pajamas / nuolatinį pelną iš Steam, investuodamas labai nedaug savo laiko.:

Tai yra investavimas į patį Steam, t.y. backgrounds, badges, cards, booster packs. Imsiu šio mėnesio (Spalio 1 - 24) ir šių metų nuo sausio 1 iki šios dienos statistiką. Per savaitę drąsiai galima pasidaryti 10-15 Eur investuojant minimaliai. Per mėnesį ~ 50-60 Eur. Per metus apie 600-700 Eur. T.y. Steam Wallet pinigai, grynas pelnas, ir šiuos pinigus galima leisti įvairiai: pirkti žaidimus, minėtus cs; go skin'us, tf2 raktus ir panašiai.

Manau, iš cs; go skin'ų galima pasidaryti žymiai didesnį pelną, bet kadangi aš cs; go skin'ais nesidomiu, tai galiu sukurti atskirą temą apie šią investiciją į Steam ir detaliau paaiškinti. Tuo gali užsiimti visiškai bet kas. Ir visada visada bus profit. tereikia turėti Steam Mobile Guard, Paypal ir šiek tiek Steam Wallet'e.

Per šį mėnesį aš išleidau apie 7 Eur. gavau į Steam Wallet apie 47-50 Eur. mano grynas pelnas dar mėnesiui nepraėjus jau yra 40-43 Eur. Kalbant apie patį laiką, tai truko maksimum apie 2-3 valandas viso mėnesio metu. Ar tai daug / ar mažai, manau paliksiu spręsti kitiems.

Be abejo tu gali užsidirbti ir 100 ar net 1000 Eur per savaitę, bet tam reiktų investuoti žymiai daugiau ir laiko, ir pinigų. 

Jeigu domina tai, galiu paaiškinti ir detaliau.

 

Domintų ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...