Tony_Good

Reikia pagalbos su PC

Recommended Posts

d4841ebebee0e4c28fb7bc004bd2e212419.jpg

Sveiki kas ─Źia gal─Śtu b┼źti pirma karta ─Źia taip man nesuprantu net. ­čśÉ­čÖä

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»
10 minutes prie┼í, cCheerSs para┼í─Ś:

Nu tai skaityk kas parašyta. Atsijunk nuo paskyros ir prisijunk iš naujo.

Kaip? nes a┼í nesuprantu kas ─Źia gal─Śjo susivaryti buvo viskas ok ir mano acountas be paswordo.┬á

01b7e7ecbbfd89b8a33a8b2fe137e2f2523.jpg

Vistiek nieko gero. 

Redaguota , nario Tony_Good

Man taip niekad n─Śra buv─Ö, tai a┼í tau galiu pasakyt tik tai k─ů a┼í pats tokiu atveju dary─Źiau.

Sign Out rei┼íkia atsijungti, spaus─Źiau ten, tuomet ─»lind─Ös ─» nustatymus bandy─Źiau prisijungti atgal. Bet ko gero kad pirmu atveju tiesiog pasigooglin─Źiau, kad neprisidaryt daugiau b─Śd┼│.

Ir kadangi tu angli┼íkai supranti tiek pat kiek a┼í marsieti┼íkai, si┼źly─Źiau Windows'┼│ kalb─ů ─» lietuvi┼│ pasikeist, bent ai┼íku tau bus k─ů ekrane rodo.┬á

O kad ka┼żkas ka┼żkur savaime "susivaro", tai nieko keisto i┼í Win10 pus─Śs. Pas mane daug problem┼│ irgi yra buve ir pats Microsoft support'as man rekomendavo perinstaliuot Windows'us, kadangi tos mano problemos buvo "nepataisomos". Win10 yra gan─Śtinai kaprizinga sistema.

Redaguota , nario cCheerSs

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele