Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Įskiepių kūrimo paslaugos. (Spigot/Paper/Taco)


Dovias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nepešęs pranešu, kad teikiu Minecraft įskiepio (Spigot, NMS) kūrimo paslaugas.

Ką aš sugebu?

    Techniškai:

  • Minecraft serverio paketų manipuliavimas (Su protocollib, arba be jo).
  • Asinchroninis įskiepio darbas (async, kuris leidžia neblokuoti serverio įprasto darbo, jei įskiepio darbas yra sunkus bei apkrauną pagrindinį serverio darbą, a.k.a main thread'ą)
  • NMS (Native minecraft server) .jar failo metodų, duomenų manipuliavimas (NBT duomenims, bei kitiems dalykams kurių Spigot api nesuteikia).
  • Duomenų bazių MYSQL rišimas su įskiepio duomenimis, Saugojimo sistemos JSON, YAML formatu. Konfiguraciniai failai.
  • Įskiepio pritaikymas prie kito įskiepio (pvž. Kito įskiepio duomenų manipuliavimas, jo funkcijų keitimas). Pačio įskiepio redagavimas.
  • Serverio funkcijų bei įskiepių rišimas prie „Discord API“, „Discord“ platformos robotų (angl. bot) kūrimas.

    Praktiškai:

  • Komandų bei jų funkcijų kurimas.
  • Mini žaidimų (angl. minigames) žaidimų kūrimas.
  • Įvairių dalykų susijusiais su gyvūnais (angl. mobs) kūrimas.
  • Įskiepių bei serverių optimizavimas paruošiant serverį.
  • Įskiepių redagavimas bei jų manipuliavimas.
  • Įvairiausių serverio sistemų, kurių čia nepaminėjau - kūrimas.

Kokia yra šių paslaugų kaina?

  • Įskiepio kaina priklauso nuo kliento poreikių, bet esu gana kuklus žmogus bei tikrai neprašysiu didžiausių sumų už šiuos įskiepius nes aš juos darau, galima sakyti savo malonumui. Kadangi neturiu savo darbo pavyzdžių (neesu pardavęs nei vieno įskiepio) keletą darbų (aišku priklausys nuo jo sunkumo) padarysiu nemokamai! Jei jus tai domina susiekit mano nurodytais kontaktais žemiau :)

Kontaktai

  1. Discord: Dovias#0629 (Labiausiai tinkamiausias variantas, kadangi daugiausia laiko praleidžiu šioje platformoje)
  2. Forumo žinute (Prašau nerašykit: Labas, kiek kainuotų pluginas ir pnš, jei rašot. Rašykit tiesiai šviesiai, su įdėja, koncepcija, taip lengviau bus jums bei man)
Redaguota , nario Dovias
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1237 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...