Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2093 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

pirmas monitorius pajungtas per hdmi, antra monitoriu is pradziu bandziau jungt su vga kabeliu, bet jame rode no video input. nuejau nupirkt hdmi laida, pabandziau su hdmi laidu, no video input :D pajungus ta naujai pirkta hdmi su pirmu moniku, irgi no video input. bet laidas geras, nes prijungus prie laptopo vaizda rodo. help

 

(redaguota)
15 minutes prieš, sarah tonin parašė:

pirmas monitorius pajungtas per hdmi, antra monitoriu is pradziu bandziau jungt su vga kabeliu, bet jame rode no video input. nuejau nupirkt hdmi laida, pabandziau su hdmi laidu, no video input :D pajungus ta naujai pirkta hdmi su pirmu moniku, irgi no video input. bet laidas geras, nes prijungus prie laptopo vaizda rodo. help

tai gal ne ten kiši abu laidus, abu turi eit į vaidzo plokštę, o ne atskirai. o antrą moniką su pirmu laidu?

Redaguota , nario Vidmantas.
(redaguota)
prieš 1 valandą, Vidmantas. parašė:

tai gal ne ten kiši abu laidus, abu turi eit į vaidzo plokštę, o ne atskirai. o antrą moniką su pirmu laidu?

thx, tik tiek tereikejo - abu i vaizdo plokste :D reik adapteri pirkt, dezej dvi-d, kabelis dvi-i ;d aciu!

next question, turiu ir VGA, ir HDMI laidus, dar DVI-I adapteri, bet vaizdo plokstej yra tik DVI-D kistukas (jei teisingai matau). kiek dar suprantu - gelbes tik adapteris. jauciu, hdmi to dvi patogiau, nes vga labai masyvus ir uzima daugiau vietos. ar tiktu man toks variantas? http://www.skytech.lt/372503-manhattan-hdmi-dvi-cable-18m-black-hdmi-19pin-male-dvid-241-male-gold-pla-p-289368.html

 

dvi.png

Redaguota , nario sarah tonin

 

59 minutes prieš, sarah tonin parašė:

thx, tik tiek tereikejo - abu i vaizdo plokste :D reik adapteri pirkt, dezej dvi-d, kabelis dvi-i ;d aciu!

next question, turiu ir VGA, ir HDMI laidus, dar DVI-I adapteri, bet vaizdo plokstej yra tik DVI-D kistukas (jei teisingai matau). kiek dar suprantu - gelbes tik adapteris. jauciu, hdmi to dvi patogiau, nes vga labai masyvus ir uzima daugiau vietos. ar tiktu man toks variantas? http://www.skytech.lt/372503-manhattan-hdmi-dvi-cable-18m-black-hdmi-19pin-male-dvid-241-male-gold-pla-p-289368.html

 

dvi.png

o į monitoriu nesijungia display port?

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2093 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...