Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2095 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki. Ar įmanoma pasidaryti laptopo įjungimą naudojant išorinę klaviatūrą? Kiek googlinau, radau atsakymus, kad galima, naudojant integruotą klaviatūrą, bet dėl išorinės - nieko. Naudoju laptopą kaip sisteminį bloką, noriu atsikratyti manipuliacijų su ekrano atidarymu. Ar gal yra kokių sprendimų kaip būtų galima įjungti laptopą neatverčiant ekrano?

Redaguota , nario ES.^
(redaguota)
prieš 19 valandas(-ų), Kukme1steris. parašė:

Per BIOS neina kažko panašau pasidaryti?

 

 

Kiek googlinau, supratau, kad su išorine klaviatūra taip padaryti neįmanoma, tik su integruota.
P.S: Aišku dar variantas laikyti laptopą miego režime, bet jis man nelabai patinka.

Redaguota , nario ES.^
  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Kiek pavyko išgooglint, galima įjungti su išorine klaviatūra kol kompiuteris hibernacijos ar miego režime. Dar iš variantų:

  1. handmade'int įjungimo mygtuką, pasidaryti išorinį arba vidinį (su herkonu);
  2. WOL;
  3. padaryti įjungimą nuo pakrovėjo.

Pasidariau nuo pakrovėjo, atrodo paprasčiausias ir patogiausias būdas. Ištraukei - įkišai - įsijungė. Aktyvacija per BIOS.

Redaguota , nario ES.^
  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2095 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...