Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas PS4 turetojams


Valcyber

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mažai kas iš draugų rato turi PS4, tai čia paklausiu.

Žinau, kad žmonės kurie turi XBOX One ir yra nusipirkę XBOX GOLD kas mėnesį gauna po 2 žaidimus kurie lieka žaidimų "bibliotekoje" ir galima juos žaisti net ir pasibaigus xbox goldui nors ir po 1 metų ir pnš.

 

Ar taip pat veikia ir su playstation plus? Jeigu ne, gal galit papasakot kaip veikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gi naudoju daug metu... :) 
Tai va nusipirkus bet kokiam laikui prenumerata PS'e tu gali kiekviena mėnesį pasiimti nemokamus "Mėnesio žaidimus" Ir įsidėti į savo biblioteka ir turėti juos visam laikui :)  - Taip jei tu neteksi prenumeratos tu negalėsi žaisti jų ( online režimu ) bet galėsi offline'u ir lan'u žaisti ( jei žinoma tokia galimybe yra žaidime ) . Jei ko neatsakiau klausk :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, iVron parašė:

Tai gi naudoju daug metu... :) 
Tai va nusipirkus bet kokiam laikui prenumerata PS'e tu gali kiekviena mėnesį pasiimti nemokamus "Mėnesio žaidimus" Ir įsidėti į savo biblioteka ir turėti juos visam laikui :)  - Taip jei tu neteksi prenumeratos tu negalėsi žaisti jų ( online režimu ) bet galėsi offline'u ir lan'u žaisti ( jei žinoma tokia galimybe yra žaidime ) . Jei ko neatsakiau klausk :) 

Turbut tie 2 zaidimai kiekvienam useriui yra vienodi? Jeigu taip, gal yra kokia svetaine kur tarkim paskutiniu 2 metu visi menesiu zaidimai surasyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

31 minutes prieš, iVron parašė:

Tai gi naudoju daug metu... :) 
Tai va nusipirkus bet kokiam laikui prenumerata PS'e tu gali kiekviena mėnesį pasiimti nemokamus "Mėnesio žaidimus" Ir įsidėti į savo biblioteka ir turėti juos visam laikui :)  - Taip jei tu neteksi prenumeratos tu negalėsi žaisti jų ( online režimu ) bet galėsi offline'u ir lan'u žaisti ( jei žinoma tokia galimybe yra žaidime ) . Jei ko neatsakiau klausk :) 

Tai kad jeigu baigesi tavo PS+ narystė ir mėgini žaisti tuos pačius žaidimus, kuriuos free pasiėmei - nebeįmanoma be narystės. Ne vieno pardavėjo esu klauses ir tą patį pasakė.

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/playstation-plus/playstation-plus/what-happens-when-your-playstation-plus-membership-is-cancelled/

10 minutes prieš, Valcyber parašė:

Turbut tie 2 zaidimai kiekvienam useriui yra vienodi? Jeigu taip, gal yra kokia svetaine kur tarkim paskutiniu 2 metu visi menesiu zaidimai surasyti?

Visiem content duodamas yra vienodas, gali pasižiūrėt kokie jie buvo per google, sudeda į savo webus žmonės, tačiau negalėsi praėjusių mėnesių games pasiimt. Be narystės nebegalėsi jų žaist, ką ten per komentarą šovė tai nežinau, bet pats domėjausi, tai gaunasi kad juos nuomuojiesi ir tiek, tai geriau palaukiu grynai free žaidimų arba nusiperku US regione per akcijas ir nesuku galvos, online vistiek nežaidžiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

27 minutes prieš, Kefyras parašė:

Siūlau pirkti PS NOW, šiuos game galėsi žaisti su šia prenumerata: https://www.playstation.com/en-us/explore/playstation-now/games/

Virš 800+ game.

Bandžiau pasiemiau trial bet grafikos maksimaliai šūdinos ir delay yra kuris vėžį varo.

59 minutes prieš, BaubasPoLova parašė:

Tai kad jeigu baigesi tavo PS+ narystė ir mėgini žaisti tuos pačius žaidimus, kuriuos free pasiėmei - nebeįmanoma be narystės. Ne vieno pardavėjo esu klauses ir tą patį pasakė.

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/playstation-plus/playstation-plus/what-happens-when-your-playstation-plus-membership-is-cancelled/

Visiem content duodamas yra vienodas, gali pasižiūrėt kokie jie buvo per google, sudeda į savo webus žmonės, tačiau negalėsi praėjusių mėnesių games pasiimt. Be narystės nebegalėsi jų žaist, ką ten per komentarą šovė tai nežinau, bet pats domėjausi, tai gaunasi kad juos nuomuojiesi ir tiek, tai geriau palaukiu grynai free žaidimų arba nusiperku US regione per akcijas ir nesuku galvos, online vistiek nežaidžiu.

Supratau. O kokį rekomenduotumėt pasiimt regioną? Nes kiek žinau Lietuvos nėra, kokį visi dažniausiai ima? Nes įtariu nuo regiono žaidimų kainos gali skirtis, tai koks geriausias?:D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Valcyber parašė:

Bandžiau pasiemiau trial bet grafikos maksimaliai šūdinos ir delay yra kuris vėžį varo.

Supratau. O kokį rekomenduotumėt pasiimt regioną? Nes kiek žinau Lietuvos nėra, kokį visi dažniausiai ima? Nes įtariu nuo regiono žaidimų kainos gali skirtis, tai koks geriausias?:D 

Lietuva priskiriama Suomijos regionui, ten LT kortelės veikia ir kaina eurais. Aš US/UK regionų paskyras turiu tai realiai US geriau man kainos atžvilgiu ir pildantis wallet kodais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, BaubasPoLova parašė:

Lietuva priskiriama Suomijos regionui, ten LT kortelės veikia ir kaina eurais. Aš US/UK regionų paskyras turiu tai realiai US geriau man kainos atžvilgiu ir pildantis wallet kodais.

@BaubasPoLova, Kainos žaidimų geresnės US, right? Bet principe aš galiu daug accountų susikurti ir žaisti su skirtingais accountais ant 1 PS4?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

8 minutes prieš, Valcyber parašė:

@BaubasPoLova, Kainos žaidimų geresnės US, right? Bet principe aš galiu daug accountų susikurti ir žaisti su skirtingais accountais ant 1 PS4?

Taip, US kainos geresnės. Žinoma prisidedi acc ir gali ant vieno žaist žaidimus iš kitų acc, tačiau jeigu galvoji pirkinėt acc visokius su daug game, baną gausi. Nematau tikslo kurtis daug acc, 1-2 per akis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Taip, US kainos geresnės. Žinoma prisidedi acc ir gali ant vieno žaist žaidimus iš kitų acc, tačiau jeigu galvoji pirkinėt acc visokius su daug game, baną gausi. Nematau tikslo kurtis daug acc, 1-2 per akis.

@BaubasPoLova, O dar yra US privalumų ar minusų? O žaidimus nesiunčia iš US serverių? O gal dar regionų yra kurie geriausi kainoms?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Valcyber parašė:

@BaubasPoLova, O dar yra US privalumų ar minusų? O žaidimus nesiunčia iš US serverių? O gal dar regionų yra kurie geriausi kainoms?

Minusas tai kad kreditinės savo nepridėsi. Daugiau nei nematau minusų. Siunčia normaliai pilnu greičiu. Kitų region kaip ir nežinau, gal Lenkija kokia. Žinau kad Rusijos regiono tai nieko pigiau ten nėra kaip steame pvz.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 20 valandas(-ų), Valcyber parašė:

Turbut tie 2 zaidimai kiekvienam useriui yra vienodi? Jeigu taip, gal yra kokia svetaine kur tarkim paskutiniu 2 metu visi menesiu zaidimai surasyti?

Dėl sąrašo net nežinau. Tiesiog į YT imesk kažką panašaus gal tau išmes. 
 

prieš 20 valandas(-ų), BaubasPoLova parašė:

Tai kad jeigu baigesi tavo PS+ narystė ir mėgini žaisti tuos pačius žaidimus, kuriuos free pasiėmei - nebeįmanoma be narystės. Ne vieno pardavėjo esu klauses ir tą patį pasakė.

https://www.playstation.com/en-gb/get-help/help-library/playstation-plus/playstation-plus/what-happens-when-your-playstation-plus-membership-is-cancelled/

Visiem content duodamas yra vienodas, gali pasižiūrėt kokie jie buvo per google, sudeda į savo webus žmonės, tačiau negalėsi praėjusių mėnesių games pasiimt. Be narystės nebegalėsi jų žaist, ką ten per komentarą šovė tai nežinau, bet pats domėjausi, tai gaunasi kad juos nuomuojiesi ir tiek, tai geriau palaukiu grynai free žaidimų arba nusiperku US regione per akcijas ir nesuku galvos, online vistiek nežaidžiu.

Tikrai jokio negatyvo ar dar kažko blogo? Tai dabar tu man pasakyk tai kuo mano acc' yra išskirtinis :D ? Jei aš galiu atsiisiusti žaidima :D ? Ir žaisti offline mod'e ( story line tarkime ) :DDD ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), iVron parašė:

Dėl sąrašo net nežinau. Tiesiog į YT imesk kažką panašaus gal tau išmes. 
 

Tikrai jokio negatyvo ar dar kažko blogo? Tai dabar tu man pasakyk tai kuo mano acc' yra išskirtinis :D ? Jei aš galiu atsiisiusti žaidima :D ? Ir žaisti offline mod'e ( story line tarkime ) :DDD ? 

Nežinau, bet postą numečiau pačio playstation. Jeigu turi ps+ tai faktas kad gali visus tuos gautus siųstis ir žaisti. Pats domėjausi, nes būčiau ėmęs ps+ ir rinkęs nemokamai žaidimus, būtų pigiau buvę nei pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 5 valandas(-ų), iVron parašė:

Dėl sąrašo net nežinau. Tiesiog į YT imesk kažką panašaus gal tau išmes. 
 

Tikrai jokio negatyvo ar dar kažko blogo? Tai dabar tu man pasakyk tai kuo mano acc' yra išskirtinis :D ? Jei aš galiu atsiisiusti žaidima :D ? Ir žaisti offline mod'e ( story line tarkime ) :DDD ? 

 

@iVron, tai nori pasakyti, kad tu nebeturi ps+, bet gali zaisti tuos senai gautus zaidimus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

26 minutes prieš, Valcyber parašė:

 

@iVron, tai nori pasakyti, kad tu nebeturi ps+, bet gali zaisti tuos senai gautus zaidimus?

Pats sony rašo, kad tai neįmanoma be ps+. Reddit pilna postų apie tai, jie lieka pas tave bet pasibaigus sub žaisti nebegali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1310 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...