Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gal yra kas dar žaidžiate originalų mu-online.lt?


deiwas9

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1339 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Adomas J. pakeitė pavadinimą į Gal yra kas dar žaidžiate originalų mu-online.lt?

Aš šneku apie originalų mu, kad pridėta tai jo, bet visko reikia išmokt gi . O originaliam tai ten lygis labai sunkiai kyla tai kol pasikelsi iki 1000 spėsi ne tik išmokt ;D

2020-08-22 20:19, Kulevafjal parašė:

Mu-Hobby.lt lošiu. Nesenai pradėjau.

O mu-hobby tai atgyvenęs yra, ten kaip jau ir kažkas rašė išlikę tik tie kur su +15 setais laksto doneiteriai. :D P.S. vaikas kai buvau dar kai buvo tie laikai, kad skambint reikdavo trumpu numeriu, kad kreditų gaut nepamenu ar mu-kaimas ar mu-hobby adminas yra mane apgavęs gal ant 100 litų buvau priskambinęs ir negavau nei kiek kreditų tai va tokios patirtys ;DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), deiwas9 parašė:

Aš šneku apie originalų mu, kad pridėta tai jo, bet visko reikia išmokt gi . O originaliam tai ten lygis labai sunkiai kyla tai kol pasikelsi iki 1000 spėsi ne tik išmokt ;D

O mu-hobby tai atgyvenęs yra, ten kaip jau ir kažkas rašė išlikę tik tie kur su +15 setais laksto doneiteriai. :D P.S. vaikas kai buvau dar kai buvo tie laikai, kad skambint reikdavo trumpu numeriu, kad kreditų gaut nepamenu ar mu-kaimas ar mu-hobby adminas yra mane apgavęs gal ant 100 litų buvau priskambinęs ir negavau nei kiek kreditų tai va tokios patirtys ;DD

Nelabai tikiu, kad Mu-Hobby.lt apgavo. Nes kreditus pirkti reikėjo sms siūst arba banku.. Bei lošia ne tik doneiteriai kaip minėjai. Investavau 0, bet sdž su +15 :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-08-26 23:23, Eddy parašė:

Atgyveno tas Mu jau Lietuvoje... Kiek žmonių bandė kažką padaryti, bet nieko nesigavo.. Aš pats už senąsias versijas. 97d+99i geriausia.  :) Galėčiau labai greitai pastatyti serverį, bet nemanau kad verta.

Nu aš pats dabar mu-online globalą lošiu. Iki 100 lygio pasikėliau, pažiūrėjau, kad 1200 ar daugiau lygių ten jau yra ir pamačiau koks grindinimas tai gal nebeapsimoka jau galvoju :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1339 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...