Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Jailas.lt projekto situacija


IXdesigns

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1357 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kviečiu paskaityti apie senbūvio projekto Jailas.LT esamą situaciją. Tikiuosi nesate tokio pat požiūrio, kaip ir jie.

 

LAIŠKO KOPIJA

 

Mieli žaidėjai ir administratoriai,

Rašau temą todėl, nes iš administratorių gavau block'ą šaukykloje dėl taisyklės, kuri neegzsituoja ir buvo netinkama. Pagal juos aš "spaminau", bet taip nebuvo. Aš parašiau laišką šaukykloje, nes tikėjausi, kad viskas greitai bus išspręsta ir nekils jokių nesklandumų, tačiau aš klydau. Forumo narys *DEAD* Myliu Gargali pažeidė taisyklę (teigiamos/neigiamos reputacijos dėjimas be jokios priežasties) taip pat įžeidinėjo. Manau toks administratorių elgesys kelia nepasitikėjimą iš žaidėjų pusės.

Viskas prasidėjo nuo jo vienos žinutės, o aš, žinoma, gyniausi.

*DEAD* Myliu Gargali: @evoX tu girdi nebeahujielink verksni

Prižiūrėtojas Abra darė savo darbą ir stabdė priešiškumus. Tuomet galiausiai kitas prižiūrėtojas zed mane išprovokavo parašyti gan ilgą laišką, nes "nemokėjau sutalptinti 24 žodžių į vieną eilutę". Po to aš parašiau šią ilgą žinutę.

evoX: Parašiau žinutę, bet ji buvo per ilga, tai suskirsčiau į dalis. Gerai. Kodėl mane užsipuolė prižiūrėtojai. Pradėkim nuo to, ką aš padariau. Aš parašiau tam "Myliu gargali" už ką jis man -rep sumetė ir verksniu išvadino. Visą tai jis padarė be jokio realaus argumento. Aš tuo tarpu pareiškiau faktą, kad jis tik tai ir tesugeba padaryti, o ir jo elgesys koks serveriuose. Pastoviai banus renkasi dėl savo keiksmažodžių, free banų, kickų, t.t. Tuo tarpu aš, absoliučiai nieko blogo nepadaręs, sulaukiu prižiūrėtojų užsipuolimo už tai, kad aš kažką rašau šaukykloje, nors KUR DAUGIAU RAŠYTI. Temoje? Kad praeitų valandų valandos? Ir aplamai, kokioje temoje turėčiau rašyti, off-topic? Be to, ką galiu oridėti. Vis vien jūs nusispjautumėte į tai, nes tipo AŠ UŽSIPUOLIAU JĮ. Pasirodo nesvarbu kiek žmogus besistengų remti serverį - į jį vis tiek žiūrės kaip į asmenį, kuris teršia "aplinką".

Taip aš baigiau savo pirmąją žinutė ir žaidėjas *DEAD* Myliu Gargali pasakė nefloodink ir pridėjau, kad aš rašysio tol, kol šis žaidėjas bus užblokuotas iš šio forumo. Net pridėjau punktą iš taisyklių.

evoX: Punktas 1.4. Draudžiama dėti teigiamą ar neigiamą reputacijos tašką be priežasties susijusios su pranešimo turiniu. / Čia priežastis? T.y. pranešimas administratoriams už žaidėjų, besilaikančių taisyklių, žaidimo kokybės gadinimo? Ką aš blogo padariau parašydamas tai?

Po šios žinutės paklausiau prižiūrėtojo zed ar tokia žinutė jį tenkina. Atsakymo iki šiol nesulaukiau. Pareiškiau, kad administracija užblokuotų "Myliu Gargali", nes pagal jo elgesį, jis yra molis. Ir dabar yra tas momentas, kurio visiškai nesitikėjau. Pats ADMINISTRATORIUS Aironas parašė...

???????: Baigėt abu verkt?

Atleisk, bet kaip suprast verkt? Ar šiais laikais pažeidimo ir lygybės ieškojimas reiškia verkimą? Alio, žmogus daro tai, ką nori, o tau nusispjauti? Puiku.

Žinučių istorijos nebedėsiu, tačiau pradėjau provokuoti administratorius sakydamas "Jūs greičiau užblokuosit mane, o ne jį, nors aš nieko nepadariau". Galiausiai mane užmutino dėl nieko. Tuomet atėjo mano pažįstami, kurie mane ginti pradėjo. Administratoriai ir Gargalus iš karto sako "fake acc", "gina save". Atleiskit, gal galite IPus patikrinti? Ačiū.

 

Nusivyliau šimtu procentu šiuo projektu ir savo atlaidžiu požiūriu. Greičiausiai renkasi pinigus sau į kišenes ir tiek. Pats parėmiau serverį nusipirkdamas paslaugą, o ko sulaukiau?

 

evoX.

Jei spėsite, gal dar bus likusios žinutės šaukykloje.

Galėsiu grįžes namo ir screenshotus sumesti :)

 

Atnaujinimas: Šiame projekte parašytoje temoje pakomentavo prižiūrėtojas Abra prikabinęs ekrano kopiją:

image.thumb.png.05e325ef8e95d99edb911762cf9eaca4.png

 

Tačiau žinoma, šaukykla turi savo limitų ir negalėjau visko parašyti vienoje eilutėje ir dėl to net atsiprašiau pirmoje žinutėje. Visų pirma reikėjo atlikti savo pareigą ir atsižvelgti į nario pažeidimus, tada gal nebūtų tekę tiek visko rašyti. Visų antra, tai ne pirmas atvejis, kai administracija pasielgia būtent taip (nekaltus žmones pradeda šalinti ir palieka savo "pastovų" community, kuris ir susidaro iš tokių žaidėjų).

 

Atnaujinimas 2: Palieku šią temą, nes nusibodo ginčytis ir kalbėtis. Tegul šis projektas pasilieka sau savo community, o aš einu savo keliais :) Sėkmės.

Redaguota , nario IXdesigns
Atnaujinimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vien pažvelgus į šaukyklos įprastą rodymą (kur matomi 3 pranešimai) ir nario virš 10 iš eilės šaukyklos pranešimų, elementariai galima dėti laikiną mute šaukykloje. Kur šiuo atžvilgiu matai problemą? :) 
Tai kad prirašai daug teksto atskirais pranešimais nereiškia, kad nariai tiek scrollins ir skaitys ;D

Tuo labiau, šaukykla nėra skirta skundams (kaip suprantu, norėjai pasiskųsti dėl kito nario nusižengimo (piktnaudžiavimo rep sistema)) ir nėra pastoviai sekama prižiūrėtojų/administratorių. Konkrečiu atveju galėjai sukurti temą arba pranešti administratoriams į PM/skp/discord (kur tau patogiau) apie tą įvykį.

O dėl rėmimo, gana įdomiai interpretuoji šitą dalyką. Pagal tave, prižiūrėtojai bausdami forumo pažeidėjus turėtų taikyti išimtis serveryje turintiems vip/admin? Tai apie kokią dar lygybę rašai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
15 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Vien pažvelgus į šaukyklos įprastą rodymą (kur matomi 3 pranešimai) ir nario virš 10 iš eilės šaukyklos pranešimų, elementariai galima dėti laikiną mute šaukykloje. Kur šiuo atžvilgiu matai problemą? :) 
Tai kad prirašai daug teksto atskirais pranešimais nereiškia, kad nariai tiek scrollins ir skaitys ;D

Tuo labiau, šaukykla nėra skirta skundams (kaip suprantu, norėjai pasiskųsti dėl kito nario nusižengimo (piktnaudžiavimo rep sistema)) ir nėra pastoviai sekama prižiūrėtojų/administratorių. Konkrečiu atveju galėjai sukurti temą arba pranešti administratoriams į PM/skp/discord (kur tau patogiau) apie tą įvykį.

O dėl rėmimo, gana įdomiai interpretuoji šitą dalyką. Pagal tave, prižiūrėtojai bausdami forumo pažeidėjus turėtų taikyti išimtis serveryje turintiems vip/admin? Tai apie kokią dar lygybę rašai?

Sveikas Soundai,

Malonu, kad vis dėlto atkreipei dėmesį į tai kas buvo rašoma. Taip, šaukykla nebuvo pati geriausia vieta išreikšti savo nepasitenkinimą, bet manau viską būtų buvę galimą išspręsti tiesiog pažvelgus nario istoriją ir išklausius manęs, kadangi tai jau nebuvo pirmas kartas, kaip narys šią taisyklę ignoravo. Repas ne repas, bet man jie nerūpi, stengiausi užtikrinti projekto gerovę apie tai pranešdamas.

Prisipažinsiu, dabar pats žiūrėdamas galiu pasakyti, kad ne kaip šaukykloje atrodo tokio ilgio nusiskundimas. Tačiau iš mano perspektyvos nusiskundimas lieka nusiskundimu. Bausmę gavo ne pažeidėjas (*DEAD* Myliu Gargali), o aš. Kaip ir minėjai „elementariai galima dėti laikiną mute šaukykloje“, bet tavo žodis „laikinas“ nėra apibrėžtas. Tai yra niekur nėra parašyta, kiek laiko tai turi trukti.

Su rėmimu aš ne taip interpretavau ir galiu pasitaisyti. Taip, aš parėmiau šį projektą nusipirkdamas paslaugą, bet aš rėmiau projektą būdamas jo bendruomenės nariu. Jau pirmomis dienomis žaidėjai mane pamėgo ir pats jaučiausi gerai. Žinoma, viskas nebuvo taip ir gerai, nes kiekvienas žmogus skiriasi. Tačiau kas man asmeniškai yra keisčiausia, kad jūs paliekate visą kenkėjišką bendruomenę savo projekte. Kartais net per daug ryškiai matosi kitų žaidėjų elgesys, bet jūs nieko nekeičiate ir tas labai trikdo bei, spėju, atbaido naujus veidus.

Redaguota , nario IXdesigns
Klaida
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, IXdesigns parašė:

Sveikas Soundai,

Malonu, kad vis dėlto atkreipei dėmesį į tai kas buvo rašoma. Taip, šaukykla nebuvo pati geriausia vieta išreikšti savo nepasitenkinimą, bet manau viską būtų buvę galimą išspręsti tiesiog pažvelgus nario istoriją ir išklausius manęs, kadangi tai jau nebuvo pirmas kartas, kaip narys šią taisyklę ignoravo. Repas ne repas, bet man jie nerūpi, stengiausi užtikrinti projekto gerovę apie tai pranešdamas.

Prisipažinsiu, dabar pats žiūrėdamas galiu pasakyti, kad ne kaip šaukykloje atrodo tokio ilgio nusiskundimas. Tačiau iš mano perspektyvos nusiskundimas lieka nusiskundimu. Bausmę gavo ne pažeidėjas (*DEAD* Myliu Gargali), o aš. Kaip ir minėjai „elementariai galima dėti laikiną mute šaukykloje“, bet tavo žodis „laikinas“ nėra apibrėžtas. Tai yra niekur nėra parašyta, kiek laiko tai turi trukti.

Su rėmimu aš ne taip interpretavau ir galiu pasitaisyti. Taip, aš parėmiau šį projektą nusipirkdamas paslaugą, bet aš jį rėmiau šį projektą būdamas bendruomenės nariu. Jau pirmomis dienomis žaidėjai mane pamėgo ir pats jaučiausi gerai. Žinoma, viskas nebuvo taip ir gerai, nes kiekvienas žmogus skiriasi. Tačiau kas man asmeniškai yra keisčiausia, kad jūs paliekate visą kenkėjišką bendruomenę savo projekte. Kartais net per daug ryškiai matosi kitų žaidėjų elgesys, bet jūs nieko nekeičiate ir tas labai trikdo bei, spėju, atbaido naujus veidus.

Sunku sekti pranešimus apie nusižengimus kai tai pateikiama šaukykloje/serveryje į chatą. Skundai vienaip ar kitaip yra praktiškai projektų kasdienybė, todėl efektyviau juos tikrinti kai yra konkreti tema forume.

Nors rekomendavau viršuj siųsti į pm, geresnis sprendimas būtų sukurti temą. Kažkoks konkretus vienas prižiūrėtojas atėjęs į forumą negali tikrinti 'visko iš eilės', ir tikrinti nusižengimų iš kitų nusižengimų (kaip šiuo atveju baudžiant už šaukyklos floodą gilintis į to floodo detales). Jeigu jis pamatė tavo nusižengimą - tave ir nubaudė...
Tikrinti nario profilius (tai ne visada daroma vien pagal IP beje) ir visus 'įtartinus' tų profilių rep'us netrunka 1min., kartais reikia pasitarti su kitais prižiūrėtojais/administratoriais (kurie ne vien pagal IP sutikrins), pasitikslinti pačio nario (kuris praneša apie nusižengimą) kurie rep'ai jam atrodo įtartini ir pan..


Kitaip tariant, galiu tik dar kartą pasakyti, kad chat'ai (serverio chat/forumo chat(šaukykla)) nėra skirti skundams, todėl nereikia tikėtis kad prižiūrėtojai 24/7 ten viską analizuos ir tikrins ;D Tai jiems užtruktų daugiau laiko ir būtų gana nepatogu. Juk skundai nėra tikrinami per 5min, o šaukykloje po 5min tų chat'ų gali nebelikt (nes kiti nariai diskutuos/rašinės ir pan, beje, prižiūrėtojams dar reiktų atrinkinėt kur rašoma apie skundą o kur jau nebe)..

Redaguota , nario Soundas_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Soundas_ parašė:

Sunku sekti pranešimus apie nusižengimus kai tai pateikiama šaukykloje/serveryje į chatą. Skundai vienaip ar kitaip yra praktiškai projektų kasdienybė, todėl efektyviau juos tikrinti kai yra konkreti tema forume.

Nors rekomendavau viršuj siųsti į pm, geresnis sprendimas būtų sukurti temą. Kažkoks konkretus vienas prižiūrėtojas atėjęs į forumą negali tikrinti 'visko iš eilės', ir tikrinti nusižengimų iš kitų nusižengimų (kaip šiuo atveju baudžiant už šaukyklos floodą gilintis į to floodo detales). Jeigu jis pamatė tavo nusižengimą - tave ir nubaudė...
Tikrinti nario profilius (tai ne visada daroma vien pagal IP beje) ir visus 'įtartinus' tų profilių rep'us netrunka 1min., kartais reikia pasitarti su kitais prižiūrėtojais/administratoriais (kurie ne vien pagal IP sutikrins), pasitikslinti pačio nario (kuris praneša apie nusižengimą) kurie rep'ai jam atrodo įtartini ir pan..


Kitaip tariant, galiu tik dar kartą pasakyti, kad chat'ai (serverio chat/forumo chat(šaukykla)) nėra skirti skundams, todėl nereikia tikėtis kad prižiūrėtojai 24/7 ten viską analizuos ir tikrins ;D Tai jiems užtruktų daugiau laiko ir būtų gana nepatogu. Juk skundai nėra tikrinami per 5min, o šaukykloje po 5min tų chat'ų gali nebelikt (nes kiti nariai diskutuos/rašinės ir pan, beje, prižiūrėtojams dar reiktų atrinkinėt kur rašoma apie skundą o kur jau nebe)..

 

Išsiaiškinome, jog šaukykla nėra vieta skundams, nors mano skundas ir iki pat dabar ten yra (kuris buvo rašytas prieš maždaug keturias valandas). Tačiau nepaneigsi mano nuomonės, kol neįrodysi, kad nesate vienas iš tų išsilaikiusių projektų su likusia „Toxic“ bendruomene. Manau būtų tau laikas Soundai prisėsti prie savo paties projekto ir jį atnaujinti, pradedant nuo tikslesnių taisyklių aprašymo. Kaip tikiuosi ir supratai, omenyje turėjau, jog reikia parašyti šaukyklos taisykles, o ne palikti jas „nerašytinėmis“, jog nekiltų nesklandumų. Taip pat ko norėjau paprašyti, jei tu nieko prieš, galiausiai įvykdyti tai, dėl ko kovojau nuo pat pradžios. Kelis kartus buvau užsiminęs, bet taip ir niekas nepasikeitė kiek matau (kalbu apie taisyklių pažeidėją *DEAD* Myliu Gargali). Kai tai (bausmė) bus padaryta (ir turėtų būti padaryta), gal nuomonė apie jūsų projektą šiek tiek ir pasikeis.

Lauksiu žinių, nes įdomu ar moki ne tik rašyti, bet ir atlikti savo, kaip Pagr. Administratoriaus pareigas ir ar bendrausime toliau :)

evoX

 

P.S. Nebent tau nusispjauti į naują bendruomenę ir nedarysi nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 4 valandas(-ų), IXdesigns parašė:

 

Išsiaiškinome, jog šaukykla nėra vieta skundams, nors mano skundas ir iki pat dabar ten yra (kuris buvo rašytas prieš maždaug keturias valandas). Tačiau nepaneigsi mano nuomonės, kol neįrodysi, kad nesate vienas iš tų išsilaikiusių projektų su likusia „Toxic“ bendruomene. Manau būtų tau laikas Soundai prisėsti prie savo paties projekto ir jį atnaujinti, pradedant nuo tikslesnių taisyklių aprašymo. Kaip tikiuosi ir supratai, omenyje turėjau, jog reikia parašyti šaukyklos taisykles, o ne palikti jas „nerašytinėmis“, jog nekiltų nesklandumų. Taip pat ko norėjau paprašyti, jei tu nieko prieš, galiausiai įvykdyti tai, dėl ko kovojau nuo pat pradžios. Kelis kartus buvau užsiminęs, bet taip ir niekas nepasikeitė kiek matau (kalbu apie taisyklių pažeidėją *DEAD* Myliu Gargali). Kai tai (bausmė) bus padaryta (ir turėtų būti padaryta), gal nuomonė apie jūsų projektą šiek tiek ir pasikeis.

Lauksiu žinių, nes įdomu ar moki ne tik rašyti, bet ir atlikti savo, kaip Pagr. Administratoriaus pareigas ir ar bendrausime toliau :)

evoX

 

P.S. Nebent tau nusispjauti į naują bendruomenę ir nedarysi nieko.

Priešingai nei unban anketos (kurioms skiriamas didesnis prioritetas, kad nepelnytai užbaninti žaidėjai greičiau gautų unban), skundai (priklausomai nuo skundo tipo) įprastai patikrinami per 24val., nes nėra kažkokio super didelio poreikio greičiau nubausti pažeidėjo. Taip ir šiuo atveju, 1min po pažeidimo ar 24val po pažeidimo, skundas bus patikrintas ir jeigu tikrai buvo piktnaudžiaujama rep sistema, pažeidėjas gaus įspėjimą ir neteks rep dėjimo galimybės ribotą laiką. Šnd tam neturėjau laiko, tad, pasistengsiu temą patikrinti rytoj (tikėtina iki 15-16:00), jeigu iki tol tas asmuo dar nebus nubaustas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 15 valandas(-ų), Kriaukslys parašė:

Dėl 1.6 cs'o dar yra kas prakaituoja?

Jau geriau nebutum rases sito briedo... Pats zaidi 11 metu zaidima ir mat reikia sugalvoti kazka parasyti, kad gautum reputacijos nuo tokiu paciu mausu kaip ir tu, nors galai kazkaip nesueina ir tema visiskai taves neliecia. Mat kai kalba eina apie kokius gta v fivem ar tavo zaidziama mc, tai viskas kaip ir ok, o lyg dabar situacija butu kitokia. Nesuprantu kartais zmoniu :D.

Pats baisiai nesigilinau i esama situacija, bet kaip suprantu yra taip, kad zmogus, kuris turejo buti nubaustas, liko visiskai nepaliestas, o vietoje jo nubaustas buvo kitas uz kazkoki saukyklos pazeidima, kuris net nera ivardintas. Realiai projektas yra didokas ir visko nesuziuresi, bet vietoje to, kad irodyti savo, jau geriau butu sutvarkyti esama situacija ir atsiprasyti neteisingai nubausto zaidejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1357 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...