Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ekskomisarai, inkasatoriai, apsaugos darbuotojai


Bananarama

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1360 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, baigus 12kl. niekaip nežinau ką veikti, tačiau dabar sudomino tokia... profesija? i guess. Pradėjau domėtis Inkasatoriais, Ekskomisarų darbuotojais ir t.t. Aišku čia du gan skirtingi dalykai, tačiau, kaip suprantu, reikia pradėti nuo apsaugos darbuotojo darbo patirties norint pasiekti inkasatorius. Aišku kilo daug klausimų ir labai tikiuosi, jog gausiu bent kelis atsakymus. Ar verta išvis rinktis tokį kelią? Kokio apytiksliai atlyginimo galima galima tikėtis aukščiausiose pozicijose? Ar dirbant tokį darbą įmanoma būtų pasiekti patogų gyvenimo būdą? Tiesiog ieškau žmonių, galbūt dirbusių ar nusimanančių šituo reikalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas. Turiu pazistamu, cia labai priklauso ar tave tenkina toks darbas. Turejau ir drauga, kuris MRU teise ir policijos veikla studijavo, antram kurse nutrauke studijas. Kodel? Nes baigus studijas turi dirbt 5m. pareigunu uz 750e. Isivaizduoji kaip nefainai, kai tavo gyvenimas 5 m i prieki kazkieno nusprestas ir kai uz toki atsakinga, pavojinga darba, besitasydamas su pijokais, visais kitais nuskureliais tu gausi varganus 750.:D

 

Jei griztant prie temos, tai manau, visiskai nesamoningas darbas, o ju algos taip pat iki 700e tesiekia, nes darbas daugmaz visur pamaininis sioj srity, o tai labai aisku pasidaro pavarcius cvmarket ar kitus darbo skelbimu puslapius. Plius toks darbas taip pat ner malonus del situ niuansu, tad mano nuomone - neverta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats dirbu apsaugos įmonėje jau apie 2 metus galiu išsilaikyti inkasatoriaus pažymėjimą plius turiu darbinį ginklą + asmeninį, darbas pavojingas , nes nežinai kada debiliukai gali ateiti išsitraukti kastetą , peilį ar pnš. Alga ne kosmosas , bet man užtenka kiek gaunu, kiekvienam savo pašaukimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
14 minutes prieš, tarantula~ parašė:

Sveikas. Turiu pazistamu, cia labai priklauso ar tave tenkina toks darbas. Turejau ir drauga, kuris MRU teise ir policijos veikla studijavo, antram kurse nutrauke studijas. Kodel? Nes baigus studijas turi dirbt 5m. pareigunu uz 750e. Isivaizduoji kaip nefainai, kai tavo gyvenimas 5 m i prieki kazkieno nusprestas ir kai uz toki atsakinga, pavojinga darba, besitasydamas su pijokais, visais kitais nuskureliais tu gausi varganus 750.:D

 

Jei griztant prie temos, tai manau, visiskai nesamoningas darbas, o ju algos taip pat iki 700e tesiekia, nes darbas daugmaz visur pamaininis sioj srity, o tai labai aisku pasidaro pavarcius cvmarket ar kitus darbo skelbimu puslapius. Plius toks darbas taip pat ner malonus del situ niuansu, tad mano nuomone - neverta. 

Hmm, to ir baiminausi, visgi norėtusi uždirbti daugiau jeigu darbo pobūdis traukiantis, dėkui už komentarą.

 

6 minutes prieš, Pablas parašė:

Pats dirbu apsaugos įmonėje jau apie 2 metus galiu išsilaikyti inkasatoriaus pažymėjimą plius turiu darbinį ginklą + asmeninį, darbas pavojingas , nes nežinai kada debiliukai gali ateiti išsitraukti kastetą , peilį ar pnš. Alga ne kosmosas , bet man užtenka kiek gaunu, kiekvienam savo pašaukimas.

O dirbant apsaugos darbuotoju pasitaiko pavojingos/nemalonios situacijos? Statistiškai, kiek maždaug kartų teko spręsti tokias situacijas per tuos 2 metus? Jeigu nesunku, norėčiau sužinoti, kaip maždaug veikia tas pats įsidarbinimas, nes šiuo metu žinau tik tiek, kad visur reikia tos, pačios paprasčiausios apsaugos darbuotojo kvalifikacijos, bet pats darbinimasis rimtesnėje firmoje man yra mistika.

Redaguota , nario Bananarama
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na apsauga toks darbas, sakyčiau nėra labai malonus. :D Aišku priklauso nuo pozicijos kur pradėsi dirbt, pavojaus nesakyčiau ar daug yra. Jai esi fiziškai pasirenges, tai kaip ir neturėti kilti bėdu. Pats asmeniškai, objektu saugojime dirbęs tai atlyginimas buvo 700 - 800 į rankas, pasitaikė įvairiu situacija bet sakau jai fiziškai pasirenges problemu neturėti kilti. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 7 valandas(-ų), Bananarama parašė:

Hmm, to ir baiminausi, visgi norėtusi uždirbti daugiau jeigu darbo pobūdis traukiantis, dėkui už komentarą.

 

O dirbant apsaugos darbuotoju pasitaiko pavojingos/nemalonios situacijos? Statistiškai, kiek maždaug kartų teko spręsti tokias situacijas per tuos 2 metus? Jeigu nesunku, norėčiau sužinoti, kaip maždaug veikia tas pats įsidarbinimas, nes šiuo metu žinau tik tiek, kad visur reikia tos, pačios paprasčiausios apsaugos darbuotojo kvalifikacijos, bet pats darbinimasis rimtesnėje firmoje man yra mistika.

Papaišyk į dc galėsiu labiau apie tai papasakot detaliau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ekskomisarai, EUROCASH1, GRIFS AG dirbes esu. Esu dirbes GRIFS AG as is karto sakau firma apgaudineja kaip reikalas su papildomais darbais, taip pat su valandom per ta men 10 zmones isejo, Ekskomisarai daugiau moka nei EUROCASH1, gaudavau daugiau nuo 700-800 eur nes dirbdavau be perstotojo siaip iprastai 3 ant 3 dirbi tai 680 eur. Is patirties isidarbint i apsaugos darba bus tu dienu kai pirma diena bijosi kazko paprasyt kad parodytu tases, arba sulaikyti asmeni, ar aiskintis konfliktus tu cia igausi gera patirti ateiti. Apie apsaugos pazymejimas kam skirta ir kodel gerai issilaikyt reik? Tu kaip stazuotojas (mokinys) tu gali gauti leidima rastistika is vyr.policijos komisiriato (jei tu is Vilniaus) ir tu su tuo leidimu gali dirbti 6 men, paskiau turesi issilaikyt kursus apsaugos, kuris kainuoja kursai 90 eur, islaikes kursus nuvaziuoji i policija, atsiimti apsaugos pazymejima, turesi pateikt apsaugos pazymejimo diploma ir medicinos knygele (f. 048/a) arba (f. 047/a) policija patikrina ar neesi irasytas i iskaita ar uz kokias nuobaudas gaves ar pns, su ja galesi naudoti spec. priemones kaip (duju balionelius, ir antrankius) o stazuotojas - ne. Nu zodziu bus tau visokiu situaciju ir konfliktu ir neregetu, ir del vagysciu ir panasiai, yra visokiausiu zmoniu pasaulyje. As patirties pasokoju, buvau kadaise ir pats stazuotojas, dar nebe as jau pats apsaugos darbuotojas, turiu pazymejima. Jei reiks kreipkis i zinute jei kokiu klausimus pameginsiu atsakyt ar padet

prieš 7 valandas(-ų), Pablas parašė:

Pats dirbu apsaugos įmonėje jau apie 2 metus galiu išsilaikyti inkasatoriaus pažymėjimą plius turiu darbinį ginklą + asmeninį, darbas pavojingas , nes nežinai kada debiliukai gali ateiti išsitraukti kastetą , peilį ar pnš. Alga ne kosmosas , bet man užtenka kiek gaunu, kiekvienam savo pašaukimas.

Papildau jei apsaugos darbuotojas turi 2 metu staza gali isidarbinti inkasatorium, ir be ginklu saugot pinigus mikriuke, nereik ten jokiu B kategoriju. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1360 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...