Peršokti į turinį

iMac ir iPad Pro - laukiu jūsų nuomonių


sacral

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Norėčiau sulaukti jūsų nuomonių, ar verta pirkti iMac kompiuterį darbui - šiuo metu turiu Macbook. Ir noriu sulaukti jūsų nuomonės, ar vertas variantas atsižvelgiant į tai, kad turiu macbook. Reikalingas papildomas kompiuteris darbui - esu visiškai Apple naudotojas.
 

Ar manote rinktis kitus variantus ? 
Pirksiu iMac naudota - kadangi man su naujais produktais sunkiai sekasi, nesenai pirkta iPhone 11 Pro Max sugebėjau subraižyti ir padaryti minimalų gilų įbrėžimą - nemoku prižiūrėti daiktų.

Kelintu metu rinktis - ar naujausias čia reiškia geriausias nes macbook atsinaujinų kasmet, o didelių pokyčių nejaučiu.

 

Dėl iPad, eskizams piešti - ar yra alternatyvų, kokie jūsų atsiliepimai nuomonės.

Norėčiau sulaukti atsiliepimų taip pat iš naudotojų - pažymėkite kad esate naudotojas. 

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Teisingas Personažas parašė:

Sveiki,

Norėčiau sulaukti jūsų nuomonių, ar verta pirkti iMac kompiuterį darbui - šiuo metu turiu Macbook. Ir noriu sulaukti jūsų nuomonės, ar vertas variantas atsižvelgiant į tai, kad turiu macbook. Reikalingas papildomas kompiuteris darbui - esu visiškai Apple naudotojas.
 

Ar manote rinktis kitus variantus ? 
Pirksiu iMac naudota - kadangi man su naujais produktais sunkiai sekasi, nesenai pirkta iPhone 11 Pro Max sugebėjau subraižyti ir padaryti minimalų gilų įbrėžimą - nemoku prižiūrėti daiktų.

Kelintu metu rinktis - ar naujausias čia reiškia geriausias nes macbook atsinaujinų kasmet, o didelių pokyčių nejaučiu.

 

Dėl iPad, eskizams piešti - ar yra alternatyvų, kokie jūsų atsiliepimai nuomonės.

Norėčiau sulaukti atsiliepimų taip pat iš naudotojų - pažymėkite kad esate naudotojas. 

asmeniskai siulau pirkti iMac kartu su wacom piesimo prietaisu. Pats pirksiu stacionaru kompiuteri ir dideli Wacom. Naujasnis iMac tures daugiau gelezies programu darbui palengvint. O ipad... Irgi gerai, bet vienintelis geras kainuos virs 3k. Su viskuom ko reikia

Pats esu mokykloje dirbes su Wacom plancete, labai lengva ir patogu.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 10 valandas(-ų), Jovani1688 parašė:

asmeniskai siulau pirkti iMac kartu su wacom piesimo prietaisu. Pats pirksiu stacionaru kompiuteri ir dideli Wacom. Naujasnis iMac tures daugiau gelezies programu darbui palengvint. O ipad... Irgi gerai, bet vienintelis geras kainuos virs 3k. Su viskuom ko reikia

Pats esu mokykloje dirbes su Wacom plancete, labai lengva ir patogu.

Bet iPad yra ne tik piešimo įranga, bet ir stiprus kompiuteris, kuriame prijungus klaviatūra - taps kompiuteriu. Ir turi viską savyje. 

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Teisingas Personažas parašė:

Tai aš turiu macbooka, bet su iPad galima piešti. 

Nerekomenduoju iPad jei dirbsi su grafikos dizainu.

Yra specialios planciates su integruotais ekranais piesimui. Tos pacios Wacom, yra su ekranu ir be.

Be ekrano pasijungi fotoshopa ar illustrator per kompiuteri ir piesi ziuredamas i ekrana.

Naujasis iPad pro dar nera kompiuterio lygio. Ziurek linustechtips jei manim nepasitiki.

Arba pirk, bandyk ir gailekis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1382 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...