Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[NEW]-=SWAT.LT Counter-Strike 1.6 serveriai=-


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

123-1.png

Swat.LT counter-strike 1.6 projektas susikūrė 2020.07.01 dieną. 

Mūsų tikslas, suburti stiprią counter-strike 1.6 žaidėjų bendruomenę, kurioje visada būtu smagu pasibūti su kitais CS žaidėjais.

Kviečiame užsukti į mūsų kol kas vienintelį, bet ne paskutinį counter-strike 1.6 serverį adresu: 

Radinis IP: cs.swat.lt:27015

IP: 91.225.104.199:27015

Tinklapis: http://www.swat.lt

Šiai dienai mums labai svarbus jūsų kaip žaidėjų palaikymas !

SWAT.LT serveris yra pilnai paruoštas ir pasirengęs priimti žaidėjus ! 

Linkime gero žaidimo !

SWAT.LT 

( PS komentatoriams ne į temą, taip serveriai niekuo neišsiskiriantis, plagijuoti, kaip ir visur ir visi iš visų kopijuoja )  ( su tekstai "ilgai neišbūsim, ir kitomis nesamonėmis, neberašykit, neidomu skaityti ) - kiek reikės tiek ir būsim ;)

Redaguota , nario SWATLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Projektukas visai neblogas, smagu matyti, kad cs bendruomene pleciasi. Serveriai kaip ir tvarkingi, tinklapis su forumu ne mano skonio, bet jau matyt priklausomas nuo ipb ir ips as :D. Tik va butinai susitvarkykit spraga su priziuretojais, nes nezinau ar priziuretoju pas jus yra, bet aktyvumas serveriuose yra ir tikrai atsiranda zaideju, kurie nori pasukciauti, o per ta laika kiek zaidziau neuzmaciau nei vieno admino. Didziausios sekmes su projektu, tikekimes, kad gyvuosit ilgai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Greičiausiai užsakymu @RomasTR  darytas projektėlis, nes ir garsai, vipmenu, baneriai ant sienų - jo projekto stilius, o ir forumas ne koks ipb ar ips, ką dažniausiai visi žaidimų projektai renkasi, o procs projekto stiliaus. Vien jau chat pokalbiai tokie patys įkišti. Arba tai jo pačio antras kloninis projektas. Bet šiaip viskas tvarkinga, serveriai tvarkingi, forume prie kontaktų dar tekstas nepakeistas, žaidėjų kol boostinamas yra, liux ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Msa13x parašė:

Greičiausiai užsakymu @RomasTR  darytas projektėlis, nes ir garsai, vipmenu, baneriai ant sienų - jo projekto stilius, o ir forumas ne koks ipb ar ips, ką dažniausiai visi žaidimų projektai renkasi, o procs projekto stiliaus. Vien jau chat pokalbiai tokie patys įkišti. Arba tai jo pačio antras kloninis projektas. Bet šiaip viskas tvarkinga, serveriai tvarkingi, forume prie kontaktų dar tekstas nepakeistas, žaidėjų kol boostinamas yra, liux ?

aham, esi teisus. Bet tai ne kloninis projektas, ne mano ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atėjo laikas ir vėl man pasirodyti temoje, tik šį sykį projektą vertinu iš neigiamos pusės ?. Kaip ir minėjau, prieš tai didžiausia problema buvo, kad visiškai nebuvo prižiūrėtojų, tačiau atsiradus prižiūrėtojams - atsirado ir dar didesnė betvarkė. Nežinau per kur rinkti buvo prižiūrėtojai, bet tikrai ne per forumą, nes prie jo yra neįmanoma prisiregistruoti, o ir skiltys yra visiškai tuščios. Mano nuomone čia tiesiog kiemo draugelių projektas ir visiškai niekas jame neturi absoliučiai jokios patirties. Tokia ir situacija kai bent jau didžioji dalis serverio prižiūrėtojų net nežino kas per išmislas yra wargod'as ar steam platforma (patys tai non'ai). Per šiandien skenavau 2 kartus ir pirmąjį kartą nesupratę praleido vien todėl, jog numečiau savo steam profilį, o antrą kartą užblokavo nespėjus padaryti wargod'o, nors pats pasisiūliau mielu noru jį padaryti. Prižiūrėtojai realiai pačiame serveryje yra apkeikiami ir jiems yra visiškai nusispjaut, kas žiauriai pasunkina situaciją. Toks įvaizdis, kad viskas yra daroma taip, jog patys jie galėtų išlaikyti /top vietas, o kiti, kurie patį žaidimą yra žaidę šiek tiek rimčiau ir sugeba surinkti 50-4 rezultatą, sėdi užblokuoti. Nebūčiau kėlęs šurmulio ir t.t., bet tiesiog yra tragedija, jog būni užblokuotas, o prisijungti prie forumo galimybių nėra. Ieškant kontaktų atradau įkūrėjo steam profilį, tačiau jis mane visiškai ignoruoja ir neįgali mano užklausos priimti (jau 2-3d). Linkėjau ilgai gyvuoti, bet jeigu nepasitaisys situacija, tai visai norėčiau atsiimti savo žodžius. Sėkmės su projektu, 10 valandų eisiu pašaudyt kažkur kitur ?.

Capture.thumb.PNG.45736f7f0a66c5e68ceda29f3b95170a.PNG

Tingiu prisegti demo ar wargod'ą dėl to 10h ban'o, wargod'ą ir taip galit susirasti per oficialią svetainę įvedę mano slapyvardį/steam id, o ten realiai visą informaciją rodys (kur ir kada padaryta, kad defaultinis cs ir t.t.).

EDIT:

administratoriai patys žaidė ir net nepagalvojo manęs stebėti. gavę nusiskundimą, kad keistai žaidžiu, akimirksniu sugalvojo atsidaryti amxmodmenu. visgi, nebuvo padaryti nei ss, nei prašyta demo, nei pačio wargod'o, kas įrodo, kad pas žmones visiškai 0 patirties ir supratimo.

EDITV2:

Capture.thumb.PNG.16483050ebc5f4ac0707be6a996c373c.PNG

Capture.thumb.PNG.e9a856ea4268b4adad2d2ca910f79682.PNG

štai kaip savininkas atsako į mano papeikimą... vietoje to, kad priimti klaidas, tai lengviausias variantas užblokuoti mane per sistemą :D. To ce prižiūrėtojo draugelis bando užstoti jį ir grindžia, teigdamas, kad, užblokuotas buvau teisingai, nes ce yra 30 metų, todėl jis turi daugiau patirties nei bet kuris kitas, o savininkas būdamas serveryje realiai nekreipia dėmesio į visą diskusiją ir viską galiausiai užbaigia užblokuodamas mane per sistemą. chaosas, o ne projektas.

@RomasTR , kiek suprantu jiems kūrei visą šį projektą, tai jeigu gali pasakyk kokiu pavadinimu serveris išsaugo demo, nes nematau nieko nei lockdown.lt, nei swat.lt, nei map'o pavadinimu (jeigu apskritai serveris išsaugo jį). Mielai įkelčiau kas per cirkas šitas serveris yra :D.

Redaguota , nario or1onas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-08-06 23:47, or1onas parašė:

@or1onas

@RomasTR , kiek suprantu jiems kūrei visą šį projektą, tai jeigu gali pasakyk kokiu pavadinimu serveris išsaugo demo, nes nematau nieko nei lockdown.lt, nei swat.lt, nei map'o pavadinimu (jeigu apskritai serveris išsaugo jį). Mielai įkelčiau kas per cirkas šitas serveris yra :D.

 

auto_demo.dem regis, toks tūrėtu būti :)

Dėl viso kito, ne mano projektas, tai nežinau, kas ten darosi dabar ar desis vėliau :) 

ps.. šiaip ten bana gavai nuo serverio apsaugų ( automatinis banas ) taip galėjo nutikti dėl neleistinu cfg, arba PING ( šaudant jeigu tau lagina, apsaugos pamano, jog loši su čytais, nes taikinukas juda būtent taip, kaip judėtu šaudant su jais :)

 

Redaguota , nario RomasTR
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1327 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...