Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Klausimas del FiveM donate politikos bei refund.


ganjamanasx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kas zinot kas ne, pries pora sav sukuriau tema apie distinctive.lt projekta ir kad darysiu refunda, nes likau apgautas. However revolut atsisako ji suteikt, nes moketa per PayPala, o PayPale mokejau kaip svecias. Tai dabar klausimas, ar galiu reportuot ju serveri del ToS nusizengimo? Yra visi screenshotai, kad pirkau importus t.t. Taip pat svarstau paduoti juos i policija.

 

Klausimas ar apsimoka ir ar laimesiu kazka is to? Gal yra zmoniu kurie puikiai susipazine su FiveM ToS? Uz naudinga info esu pasiruoses sumoket :)

Tie 100 euru man menkniekis, tiesiog principo reikalas, jie man pasiko noriu ir as jiem pasikt :)

Redaguota , nario Kristalinis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

12 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Jeigu viršija vieną MGL(~40e), gali kreiptis į policiją, e-policija patogiau šioje situacijoje, ar imsis kažką daryti jie, abejoju, bet jeigu bent susisieks su pinigų gavėju, garantuoju, kad jis išsigandęs grąžins

domėjaus aš ta e-policija, ten prašo duomenų savininkų kurių aš nežinau, yra gal koks puslapis kur išmeta domeno savininkų duomenys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Kristalinis parašė:

domėjaus aš ta e-policija, ten prašo duomenų savininkų kurių aš nežinau, yra gal koks puslapis kur išmeta domeno savininkų duomenys?

Kad į epolicija užpildysi, nieko gero neįvyks. Galų gale gausi kvietimą į artimiausią komisariatą su pasirinkimu ar nori pildyti pareiškimą ar ne ir tik tada gal gal prasidės kažkoks tyrimas, jei bus tinkamas kiekis duomenų ir įrodymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Kristalinis parašė:

domėjaus aš ta e-policija, ten prašo duomenų savininkų kurių aš nežinau, yra gal koks puslapis kur išmeta domeno savininkų duomenys?

ePolicija turi galimybę iš hostingo paslaugų tiekėjo gauti užsakovo duomenis, jeigu jie užsiema nusikalstama veikla, tai vien IP turėtų pakakt. Ieškant pagal domeną per WHOIS, tai didžiausia tikimybė, kad tiekėjo duomenys bus. Realiai dar siūlyčiau pasidomėti ir VVTAT, jie irgi su nekokybiškom ar neatliktom paslaugom dirba.

 

Citata

Prieš pateikdamas prašymą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, vartotojas pirmiausia privalo raštu kreiptis į pardavėją ar paslaugos teikėją, nurodydamas savo reikalavimą. Jei per 14 kalendorinių dienų nuo raštiško kreipimosi į pardavėją ar paslaugų teikėją vartotojui nėra pateikiamas atsakymas, arba pardavėjas/paslaugos teikėjas atsisako vykdyti vartotojo reikalavimą, vartotojas turi teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 1 valandą, Meowboi parašė:

Jeigu jie gavo profitą nors 1 dolerio, tai yra prieš FiveM tos ir pilnai gali reportint jų serverį, daug metų su fivemu pisaus kol galų galiausiai šoviau į ragemp.

Del profito nemanau kad iseis prisikabint, nekarta siuliau custom importa pirkt, klausiau ar priimtu ne paypalu, atsakymas buvo ne, tai manau del to neprisikabinsi. Man idomu butu rast, jei zaidejas paremia serveri ir jam uz tai suteikia serverio valiutos/turto ar be priezasties galima zaidejui nuiimt tai, jei paremimo tikslas ir tebuvo gaut ta turta/valiuta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Kristalinis parašė:

Del profito nemanau kad iseis prisikabint, nekarta siuliau custom importa pirkt, klausiau ar priimtu ne paypalu, atsakymas buvo ne, tai manau del to neprisikabinsi. Man idomu butu rast, jei zaidejas paremia serveri ir jam uz tai suteikia serverio valiutos/turto ar be priezasties galima zaidejui nuiimt tai, jei paremimo tikslas ir tebuvo gaut ta turta/valiuta. 

Jeigu jie pavyzdžiui moka per mėnesį 50 eur už tuos 128 slotus [spėju crackintą raktą pasiėmę, tai gal 10 eur :D], už hostą dar kokie 150 eur ir jeigu jie gauna donate iš žmonių kaip tu per mėnesį virš tos sumos, iškarto gaunasi profitas, YPAČ, kai per paypalą priima tai yra prieš ToS. Nes profitus GALIMA gaut, bet TIK priimant mokėjimus per tebex platformą.

Redaguota , nario Meowboi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Meowboi parašė:

Jeigu jie pavyzdžiui moka per mėnesį 50 eur už tuos 128 slotus [spėju crackintą raktą pasiėmę, tai gal 10 eur :D], už hostą dar kokie 150 eur ir jeigu jie gauna donate iš žmonių kaip tu per mėnesį virš tos sumos, iškarto gaunasi profitas, YPAČ, kai per paypalą priima tai yra prieš ToS. Nes profitus GALIMA gaut, bet TIK priimant mokėjimus per tebex platformą.

Supratau :) jo, per nepilna menesi as jiem sudonatinau apie 350eur vien per paypala, neskaitant patreonai, discord boostai ir t.t, bet ten jau manau neipaisysi I ta suma. Susisiek su manim per PM, matau gaudais, atsidekosiu uz sugaista laika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Kristalinis parašė:

Supratau :) jo, per nepilna menesi as jiem sudonatinau apie 350eur vien per paypala, neskaitant patreonai, discord boostai ir t.t, bet ten jau manau neipaisysi I ta suma. Susisiek su manim per PM, matau gaudais, atsidekosiu uz sugaista laika :)

Nereikia :D Man vienas malonumas tokius serverius nunešinėt nuo rinkos ARBA jų reputaciją gadint, kur 0 pačių darbo, sugeba tik iš rėmėjų pinigų pirkt scriptus ir t.t.

Redaguota , nario Meowboi
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), Kristalinis parašė:

Sveiki, kas zinot kas ne, pries pora sav sukuriau tema apie distinctive.lt projekta ir kad darysiu refunda, nes likau apgautas. However revolut atsisako ji suteikt, nes moketa per PayPala, o PayPale mokejau kaip svecias. Tai dabar klausimas, ar galiu reportuot ju serveri del ToS nusizengimo? Yra visi screenshotai, kad pirkau importus t.t. Taip pat svarstau paduoti juos i policija.

 

Klausimas ar apsimoka ir ar laimesiu kazka is to? Gal yra zmoniu kurie puikiai susipazine su FiveM ToS? Uz naudinga info esu pasiruoses sumoket :)

Tie 100 euru man menkniekis, tiesiog principo reikalas, jie man pasiko noriu ir as jiem pasikt :)

Sveikas kiek zinau jie negali gauti didesnes sumos nei isleidzia per menesi ant serverio islaidu a.k.a. turetu sustabdyti donates/importu pirkimus gave tam tikra suma taciau jei turi irodymus kad jie profitinasi manau pilnai gali susisiekti su Fivem Support jie turetu kazko imtis jei turi irodymus kad jie profitinasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

25 minutes prieš, VisaTiesaApieBaudinisRP parašė:

Sveikas kiek zinau jie negali gauti didesnes sumos nei isleidzia per menesi ant serverio islaidu a.k.a. turetu sustabdyti donates/importu pirkimus gave tam tikra suma taciau jei turi irodymus kad jie profitinasi manau pilnai gali susisiekti su Fivem Support jie turetu kazko imtis jei turi irodymus kad jie profitinasi

žino jau jis tą, paaiškinau :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1341 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...