Meowboi

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  111 +Pervesti

Reputacijos taškai

6 Bus matyti ko vertas

Apie Meowboi

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  ką nebent radai su tuo ,,nereikia tikroviškumo" tai tiksliau ,,nereikia PER DAUG tikroviškumo", jaust reikia kur yra RP ir GRP. Bus ir unikalumo, dar tiesiog kaip ir buvo parašyta visos sistemos tik pradinėj stadijoj. įdomaus nieko nėra sakai? o tai kodėl žiemos metu būdavo 400+ on LMG ar sarge?
 2. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  pačioj dc grupėj, kanalas yra galerija
 3. https://discord.io/fivesa RageMP GRP stiliaus serveris, atkurtas realiai LMG/SARG ir dar keleta kitų.

 4. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  ant starto
 5. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  daug geresnis, bent jau combato tai kaip naktis ir diena su 0.3.7 palyginus. tai, kad wtf juk mergino 1.1 į pagrindinį branchą, kodėl nesimatys nu nebent kažko nedaskaičiau
 6. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  nebe geresnis jau syncas, toks pat, nu gal alto kažkiek geresnis kai kuriose srityse, pas mane 1.1 servas ir ne, ne ant alt:v kūriau, ant fivemo.
 7. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  ant rage neilgai, iš pradžių sufailinau ir kitoj platformoj kūriau, tai nemažai darbo šuniui ant uodegos nuėjo, iki šiol labai rėtai dirbau, buvau aptingęs, motyvacijos nebuvo tokios paleto bay, harmony, sandy shores ir dar vienas prie sandy shores kažkur, basically blaine county po tuos miestus bus dauguma išmėtyta dalykų, bazės darbų, pastatai kitokie ir t.t.
 8. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  nebus importų, numeriai lietuviški, aukščiau pascrollink galerijoj ten pamatysi su juoda supra nuotrauka numeriai lietuviški.
 9. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  ai tai ten tik tekstūros, tie tai bus
 10. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  nebus, pagalvojau užtenka vanilla mašinų, jų pilna panašių į tikras, tai tuo labiau ir šiaip kam bereikalo apkrovinėt žaidėjų kompiuterius ir vietą eikvot.
 11. Meowboi

  ragemp FiveSA.LT - RageMP GRP stiliaus projektas

  yra keleta fotkių galerijoj ankstyvų, bent tiek galima pamatyt kolkas
 12. Per daug prie aprašymo nesiknisiu forume, viskas discorde. GRP serveris, LMG/SARG ir kitų SA-MP servų atkartojimas RageMP platformoje. Trumpa ištraukėlė: Kas tai per projektas? Tai RageMP projektas, kuriamas vieno žmogaus, įskaitant dizainą, kodą, tekstūravimą ir kt., GRP stiliaus iš populiariojo ir visų žinomo SA-MP. Grįžti į senus laikus kada žaisdavote ,,Real Life" serverius SA-MP platformoje, galėsite mūsų serveryje per GTA 5! Kurdami mes rėmėmės keliais SA-MP lietuviškais Real Life serveriais, kaip LMG, SARG, RLS, be abejo siūlome užeiti į šiuos tris projektus, jei žaidžiate SA-MP, kurie kadaise, arba dar iki šiol yra vieni geriausių serverių SA-MP platformoje! Kuo skiriasi šis serverio tipas nuo įprasto RP tipo? Tai yra RolePlay mimika, kur galite daryti deathmatchus miesteliuose, važinėti bet kaip, tačiau būti nubausti už šiuos pažeidimus ieškomumo žvaigždutėmis nuo policijos pareigūnų. Surinkus daugiau nei 15 ieškomumo žvaigždučių jūs nebegalėsite susimokėti baudos, tad sėsite į kalėjimą! Baudos dydis priklausys nuo ieškomumo žvaigždučių kiekio, taip pat kaip ir sėdėjimo kalėjime laikas. Kada šis serveris atsidarys? Tiksli atsidarymo data nėra nustatyta, bet numatoma jog serveris bus atidarytas iki Lapkričio mėnesio vidurio! Nebent atsirastų kokių nesklandumų, dėl kurių datą tektų nukelti, arba atvirkščiai, kaip tik atidarymo datą tektų atkelti, jei darbų nebebūtų likę tiek daug ir būtume pilnai įsitikinę, jog serveris gali atsidaryti jau greitai! https://discord.io/fivesa
 13. Meowboi

  Projektas "PyShell"

  nieko ypatingo, not that I have made anything better, bet džiugu, kad yra lietuvoj kas stengiasi nors kažką daryt
 14. Meowboi

  Iš kur gauti nemokamą host?

  gali pabandyt Heroku jeigu nori, nemažai galima hostint dalykų ant jo.
 15. Parduodamas didelis kiekis Discord Nitro 3 mėnesių [9.99$ vertės mėnesiui variantas] po 6€ už vnt., kodėl verta pirkti už manęs, dėl to, jog skirtingai nuo kitų, perkant mano nitro, nereikia kortelės jį atsiimant, o pas kitus reikia.
  Discord: Tadeh#0069

  1. ➦Dovydas.

   ➦Dovydas.

   biznis nuo 1e :funny: