Meowboi

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  N/A
 • Forumo eurai

  70 +Pervesti

Reputacijos taškai

4 Bus matyti ko vertas

Apie Meowboi

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. https://discord.com/oauth2/authorize?client_id=735543155226706010&permissions=8&scope=bot
  nagi surenkam 20 grupių kur yra šitas botas pakviestas, taip man suteiksit daug motyvacijos ir norėsiu vis daugiau ir daugiau pridėt atnaujinimų. [Tik nepradėkit dėliot į grupes, kur yra 1 narys [jūs]] :D Norisi, jog bent jau keli nariai matytų šį robotą ir galėtų ką nors apie jį pasakyti esant reikalui.

  1. Adomas J.

   Adomas J.

   Turi padaryti rimtesnį botą norint sulaukti daugiau dėmesio, jeigu reikėtų taip atskirai pridėti kiekvieną bota kuris atlieka skirtingas funkcijas tai serveryje daugiau botų būtų nei narių.

  2. Meowboi

   Meowboi

   Tai, kad čia jau kasdienybė, matyt daugiau botų nei narių, todėl aš tokį ir išleidau botą.
   Norėjau daryt all inclusive botą su gana ilgai užtrukusia muzikos sistema advanced, auto rolėm, daug komandų ir t.t. bet poto pamaniau, kad toks didelis botas sunkiai laikysis ant pigesnio hosto ir, kad neverta tokio daryt nes yra daug geresnių botų, kaip mee6 ir t.t.

  3. Adomas J.

   Adomas J.

   Tų hostų Discord botams nemokamų yra pilnai, sg Discordo botas yra irgi ant nemokamo hosto , ten tik resetinti laiką reikia ir tiek , toliau kuo puikiausiai telpa jis.

 2. Meowboi

  Klausimas del FiveM donate politikos bei refund.

  žino jau jis tą, paaiškinau
 3. Take Two baudelę gražią įšaus šitiem fanam ir pasibaigs, jeigu jau net video spėjo nustrikint jie
 4. Meowboi

  Klausimas del FiveM donate politikos bei refund.

  Nereikia Man vienas malonumas tokius serverius nunešinėt nuo rinkos ARBA jų reputaciją gadint, kur 0 pačių darbo, sugeba tik iš rėmėjų pinigų pirkt scriptus ir t.t.
 5. Meowboi

  Klausimas del FiveM donate politikos bei refund.

  Jeigu jie pavyzdžiui moka per mėnesį 50 eur už tuos 128 slotus [spėju crackintą raktą pasiėmę, tai gal 10 eur :D], už hostą dar kokie 150 eur ir jeigu jie gauna donate iš žmonių kaip tu per mėnesį virš tos sumos, iškarto gaunasi profitas, YPAČ, kai per paypalą priima tai yra prieš ToS. Nes profitus GALIMA gaut, bet TIK priimant mokėjimus per tebex platformą.
 6. Meowboi

  Klausimas del FiveM donate politikos bei refund.

  Jeigu jie gavo profitą nors 1 dolerio, tai yra prieš FiveM tos ir pilnai gali reportint jų serverį, daug metų su fivemu pisaus kol galų galiausiai šoviau į ragemp.
 7. Įspėju. Tai yra paprastas robotas, kuriuo nenoriu siekti pelno, populiarumo ar kitų dalykų, tai tik pačio įdomumui ir tie kurie kritikuos robotą, kritikuokite išsamiai, argumentuotai, o ne ,,useless botas" ir panašiai. Noriu tik rimtų, pilnų atsiliepimų, klaidų pranešimų ir t.t. Kas tai per robotas? Iš pavadinimo turbūt aišku, jog tai robotas kuris skaičiuoja narius jūsų grupėje. Taip taip, jų jau yra begalė, tačiau šis niekuo neblogesnis už kitus, ypač dėl to jog: - Veikia 24/7h be jokių trikdžių. - Galima pasirinkti atskirai rodyti ir narių ir robotų skaičių grupėje. - Lietuviškas, I mean kam nors gali tai nepatikt, bet kam nepatinka kai viskas surašyta lietuviškai, o ne užsienio kalba? - Pilnai customizinamas kanalo pavadinimas, su narių sąrašu. Jis gali būti net toks: 100 Narių grupėje arba Narių grupėje: 100 - VISIŠKAI NEMOKAMAS, nėra jokių ,,Premium" ar kitokių narysčių, viskas nemokama. Greitu metu bus įdėta, tai labai paprasta bet šiuo metu nėra prioriteto šioms funkcijoms: - Kanalų aprašymai su narių skaičiumi, robotų arba bendru grupės narių ir robotų skaičiumi. - Narių skaičius kurie turi kokią nors rolę, nustatomą per /roles ar kokią nors kitą komandą, skaičius keistųsi iškarto kam nors pridėjus rolę. Roboto pakvietimas: https://discord.com/oauth2/authorize?client_id=735543155226706010&permissions=8&scope=bot MINI ATNAUJINIMAS Įdėtas bendro narių, botų skaičiaus grupėje rodiklio kanalas. Savo norimų rolių pridėjimas prie roboto valdytojų, t.y su kokiomis rolėmis galima valdyti robotą, iš pradžių buvo tik rolėms su administratoriaus teisėmis bei grupės savininkui. Ai ir dar, smarkiai optimizuotas kodas ir boto performance turėtų būti šiek tiek geresnis.
 8. arba ragemp, po 1.1 ten ledas o ne platforma
 9. https://discord.com/oauth2/authorize?client_id=735543155226706010&permissions=8&scope=bot nežinau pirmas ar ne pirmas public botas, bet sukūrė žmogus reikia reklamos, pridėkit į savo grupę, gal patiks, gal ne. Jei bijot dėl to, kad sugadins grupę, net nedėkit :DD

  1. Adomas J.

   Adomas J.

   Tai kam tada reklamuoji jį jeigu sugadins serverį?

  2. Meowboi

   Meowboi

   nes obviously sarkazmas, kai kurie pabijo pridėt botą nes galvoja, jog jis sugadins grupę.

 10. Meowboi

  [DISCORD BOTAI] Įvairiausios CUSTOM sistemos.

  ką naudoji? C# ar JS ar kokią kitą?