Peršokti į turinį

Zaidimu kompiuteris ~600 eur


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1392 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi. Pries pora menesiu jus padejot man issirinkti labai gera kompiuteri kuriuo esu labai patenkintas. Pazystamas irgi uzsinorejo naujo taigi vel prasau zmoniu kurie tai geriau ismano pagalbos.

Biudzetas ~ 600 euru ir ~150-200 monitoriui. Pagrinde zaidzia gta 5 (fivem) csgo rust rocket league ir ets 2.butu gerai jei dalys siuo metu butu skyteche nes jis jo noretu greitai. Ypac butu gerai jei padetu @darrel ir @Tautedorus. Aciu uz pagalba :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krepšelis iš Skytech'o:im1zmGp.png

Šiaip, siūlyčiau paklausti Skytech'o, kada maždaug planuoja gauti AMD Ryzen 3 3300X, nes jį žymiai labiau apsimoka pirkti. Taip pat, jeigu pagrinde bus žaidžiamas Counter-Strike (ar kiti competitive shooter'iai) arba planuojama ateity įsidėti galingesnę vaizdo plokštę, siūlyčiau paimti brangesnį Asus TUF Gaming VG249Q arba panašios kainos AOC C24G1. Su AOC gali būti problemų su burn-in, tad nelabai rekomenduoju.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2020-07-07 16:12, Tautedorus parašė:

Krepšelis iš Skytech'o:im1zmGp.png

Šiaip, siūlyčiau paklausti Skytech'o, kada maždaug planuoja gauti AMD Ryzen 3 3300X, nes jį žymiai labiau apsimoka pirkti. Taip pat, jeigu pagrinde bus žaidžiamas Counter-Strike (ar kiti competitive shooter'iai) arba planuojama ateity įsidėti galingesnę vaizdo plokštę, siūlyčiau paimti brangesnį Asus TUF Gaming VG249Q arba panašios kainos AOC C24G1. Su AOC gali būti problemų su burn-in, tad nelabai rekomenduoju.

Na jau ne. SSD  ieko gero, kaip ir PSU, tokiam biudžete pilnai galima 144hz ispraust, o kas liečia korpusa, tai jis geras tik tada, jei esi siauresniam biudžete ir esi įgudęs su laidais(mano darbas nuotraukoje). Šiaip, jei posto autorius nori naudoto, aš tuoj pasiūlysiu: https://m.skelbiu.lt/skelbimai/ryzen-7-zaidimu-ir-darbo-kompiuteris-49177921.html

IMG_20200517_133655.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

46 minutes prieš, Zagurskis parašė:

Na jau ne. SSD  ieko gero, kaip ir PSU, tokiam biudžete pilnai galima 144hz ispraust, o kas liečia korpusa, tai jis geras tik tada, jei esi siauresniam biudžete ir esi įgudęs su laidais(mano darbas nuotraukoje). Šiaip, jei posto autorius nori naudoto, aš tuoj pasiūlysiu: https://m.skelbiu.lt/skelbimai/ryzen-7-zaidimu-ir-darbo-kompiuteris-49177921.html

IMG_20200517_133655.jpg

Pasakei, naujieną -- galima už tą pačią kainą nusipirkti žymiai galingesnį naudotą kompiuterį! Aišku, kad galima, bet by default žmonės prefer'ina pirkti naujus komponentus. Kitu atveju, temos autorius tai pasako arba jei turi mažą biudžetą ir didelius poreikius, bandom perkalbėti, kad naujų dalių nepirktų.

Kaip ir kitoje temoje, sakai, kad SSD nieko gero, bet pats, kur temos autoriaus didesnis biudžetas, siūlai Crucial BX500 be DRAM kešo, kas main drive'ui yra labai svarbu. Kai pagrįsi, kuo šitas drive'as yra blogas, bus galima tęsti diskusiją.

Taip, maitinimo blokas nėra geras, bet dėl COVID-19, nebuvo pirkti kažko gero nei iš Xilence, nei iš be quiet!, nei, galiausiai, iš SilentiumPC, kurie pasiūlo geras prekes tokiam biudžetui. Bet mano pasiūlytas Deepcool yra good enough ir problemų su juo būti neturėtų.

Dėl korpuso, cable management didelės įtakos temperatūrai neturi. Be to, Skytech'as praktiškai tokį cable managment'ą ir padaro net ir tokiuose pigiuose korpusuose.

Dėl monitoriaus, tokiame biudžete eina 144Hz modeliais su VA panele. Kodėl nesiūlau VA, konkrečiau AOC C24G1, jau argumentavau ankstesniame pranešime.

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-07-07 16:12, Tautedorus parašė:

Krepšelis iš Skytech'o:im1zmGp.png

Šiaip, siūlyčiau paklausti Skytech'o, kada maždaug planuoja gauti AMD Ryzen 3 3300X, nes jį žymiai labiau apsimoka pirkti. Taip pat, jeigu pagrinde bus žaidžiamas Counter-Strike (ar kiti competitive shooter'iai) arba planuojama ateity įsidėti galingesnę vaizdo plokštę, siūlyčiau paimti brangesnį Asus TUF Gaming VG249Q arba panašios kainos AOC C24G1. Su AOC gali būti problemų su burn-in, tad nelabai rekomenduoju.

Na jau ne. SSD  ieko gero, kaip ir PSU, tokiam biudžete pilnai galima 144hz ispraust, o kas liečia korpusa, tai jis geras tik tada, jei esi siauresniam biudžete ir esi įgudęs su laidais(mano darbas nuotraukoje). Šiaip, jei posto autorius nori naud

 

24 minutes prieš, Tautedorus parašė:

Pasakei, naujieną -- galima už tą pačią kainą nusipirkti žymiai galingesnį naudotą kompiuterį! Aišku, kad galima, bet by default žmonės prefer'ina pirkti naujus komponentus. Kitu atveju, temos autorius tai pasako arba jei turi mažą biudžetą ir didelius poreikius, bandom perkalbėti, kad naujų dalių nepirktų.

Kaip ir kitoje temoje, sakai, kad SSD nieko gero, bet pats, kur temos autoriaus didesnis biudžetas, siūlai Crucial BX500 be DRAM kešo, kas main drive'ui yra labai svarbu. Kai pagrįsi, kuo šitas drive'as yra blogas, bus galima tęsti diskusiją.

Taip, maitinimo blokas nėra geras, bet dėl COVID-19, nebuvo pirkti kažko gero nei iš Xilence, nei iš be quiet!, nei, galiausiai, iš SilentiumPC, kurie pasiūlo geras prekes tokiam biudžetui. Bet mano pasiūlytas Deepcool yra good enough ir problemų su juo būti neturėtų.

Dėl korpuso, cable management didelės įtakos temperatūrai neturi. Be to, Skytech'as praktiškai tokį cable managment'ą ir padaro net ir tokiuose pigiuose korpusuose.

Dėl monitoriaus, tokiame biudžete eina 144Hz modeliais su VA panele. Kodėl nesiūlau VA, konkrečiau AOC C24G1, jau argumentavau ankstesniame pranešime.

Tais laikais buvo tiek ELEMENTUM E2 450W, 550W, tiek Cooler Master MWE acabw eu unitai. "Deepcool.yra good enough ir problemų kilt neturėtų" kas ką tik kalbėjo, kad ne pagal brandą reiktų rinktis? DA yra prastesnė DN versija, kuri ir taip yra, kaip aš sakau, bare minimum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, Zagurskis parašė:

Tais laikais buvo tiek ELEMENTUM E2 450W, 550W, tiek Cooler Master MWE acabw eu unitai. "Deepcool.yra good enough ir problemų kilt neturėtų" kas ką tik kalbėjo, kad ne pagal brandą reiktų rinktis? DA yra prastesnė DN versija, kuri ir taip yra, kaip aš sakau, bare minimum.

DA-N serija yra kur kas geriau už DN seriją, nes DN blokai yra group regulated, o DA-N blokai turi DC-DC reguliavimą. SilentiumPC Elemetum E2 taip pat prastas unit'as, nes rail'ai irgi reguliuojami grupėje. Nežinau, iš kur trauki tokią informaciją, bet ji yra klaidinga. Be to aš sakiau, "mano pasiūlytas Deepcool yra good enough", o ne Deepcool apskirtai. Aš kalbu apie modelį, o ne brand'ą.

Cooler Master MWE White/Bronze V2 neblogas on paper -- turi DC-DC reguliavimą su LLC, bet testuose buvo pastebėtas aukštas ripple, dėl to jo ir nesiūliau (šaltinis: https://nl.hardware.info/artikel/9871/14/goedkope-voedingen-round-up-300-450w-vanaf-37-euro-ripple):

L4IibzM.png

Redaguota , nario Tautedorus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1392 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...