Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gap year


Hanna0800

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki planuoju imti gap year koks jusu manymu sprendimas butu geriausias ir optimaliausias

1.likti lietuvoje dirbti kokioje maximoje ar statybose

2.isvaziuoti dirbti i uzsieni

3.stoti i profke

ka patys darytumet jeigu vel butumet abiturientais? dabar 19m labai bijau prarasti laika veltui kad po to nebuciau senas mokytis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D Na per senu mokytis būsi tik tada, kai sulauksi 35-40 metų. :D Pavyzdžiui, pas mane grupiokų yra įvairaus amžiaus, viena yra net apie 26 metų. 

Na o gap year yra puikus pasirinkimas, jeigu nežinai, ką daryti ateityje. Aš tikrai imčiau gap year, jeigu staiga grįžčiau į praeitį, kai tik baigiau mokyklą. O dabar tenka studijuot tai, kas man nepatinka. 

Iš pradžių būtų puikus variantas dirbti Lietuvoje ir nebūtinai Maximoje ar statybose. Jeigu užeisi į www.ldb.lt, pamatysi, kad yra pilna darbo užklausų, nereikalaujančių kvalifikacijos ar išsilavinimo. Tokiu atveju pajusi, ką reiškia tikras darbas ir kas yra suaugusiojo gyvenimas. (Jeigu esi ištvermingas ir fiziškai pasirengęs, siūlau eiti į „Ekskomisarų biurą“ ar kitą apsaugos firmą. Pats ten dirbau, bet išėjau, nes ne man toks darbas. Net kariuomenėje man lengviau. :D)

Taip pat gali pabandyti stoti į KASP, išbandysi savo jėgas. + sužinosi ko tikrai nori gyvenime, gal net patiks tau kariuomenėje ir galėsi profesiškai tarnauti ten. Minėjau, kad pats tarnauju kariuomenėje, JKVM programoje, ir labai džiaugiuosi šiuo pasirinkimu (even though per karantiną nebuvo pratybų.. bet iki tol buvo ką veikti, tikrai. :))

O išbandžius šitas galimybes, kurias išvardijau, jau galėsi nuspręsti ar skrist „in Londę / Norgę“, ar pasirinkti profesinius mokslus, per kuriuos gausi neblogą kvalifikaciją.

Sėkmės ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodel būtent maximoje dirbti ? Yra puikiu galimybių ir Lietuvoje ieškok ties geras įmones ir ne fizinį darbą o toliau kelsies galimybes savo su patirtimi. 
 

Kalbant apie užsienį - kodel gi ne ? Nuvažiuoti pasikaupti balanso ir pradėti kažką savo unikalaus? 
 

Apie profke? Mano manymu butų pats blogiausias tavo sprendimas, viena profesija vien kad profesinį baigi daugiau galimybių nėra, o apie profesija ? Atleidimas iš darbo, patentas? 400 eur ? Nea.

 

Pasiimk gap year, pakeliauk, padirbk užsienį ir planuok savo ateitį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

11 minutes prieš, Teisingas Personažas parašė:

Kodel būtent maximoje dirbti ? Yra puikiu galimybių ir Lietuvoje ieškok ties geras įmones ir ne fizinį darbą o toliau kelsies galimybes savo su patirtimi. 
 

Kalbant apie užsienį - kodel gi ne ? Nuvažiuoti pasikaupti balanso ir pradėti kažką savo unikalaus? 
 

Apie profke? Mano manymu butų pats blogiausias tavo sprendimas, viena profesija vien kad profesinį baigi daugiau galimybių nėra, o apie profesija ? Atleidimas iš darbo, patentas? 400 eur ? Nea.

 

Pasiimk gap year, pakeliauk, padirbk užsienį ir planuok savo ateitį.

kodel po profkes perspektyvu nera? irgi gi gali i univera ar kolegija po to stoti o jeigu dar i susijusia spec stosi tai isvis puiku jau sioki toki ziniu bagaza turesi + girdejau profesines mokyklos balu prideda prie konkursinio

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėčiau galimybę atsukt laiką atgal (kadangi pirmam kurse mokslus mečiau ir perstojau, tai vieni metai kaip ir riperoni), tikriausiai eičiau į profkę - įgyčiau specialybę, išmokčiau kažko įdomaus, pvz. paramediko / elektriko / automechaniko ar kažkokią nors sritį, kuri man praverstų visam gyvenimui - ar turėčiau galimybę betkada gauti darbą pagal specialybę ne už minimiumą, ar dėl bendro išprusimo turėt žinių, kurios padės gyvenime. Kžn, why not.

Kažkas užjojo ant maximos, tai nelabai suprantu kodėl, kadangi savo normalesnę darbo karjerą pradėjau toj pačioj maximoj ir aš, kai po 12kl. su draugu išvažiavau į Palangą vasarą praleist, maxima pasiūlė nemokamą apgyvendinimą ir dar 4dienį grafiką - keturias dienas ilsėtis Palangoj buvo žiauriai gerai. Geriausia vasara. Toj pačioj maximoj, tik jau Vilniui, padariau šiokią tokią karjerą, prisijungiau prie parduotuvės administracijos gretų ir praleidau ten apie metus - būnant 19mečiu man uždirbti bent 700e į rankas buvo tikrai neblogai - taip, maximoj galima irgi užsidirbt. O be dabar esančio maximos vadybininko užrašo ant CV, nebūčiau gavęs savo dabartinio darbo, kurį labai myliu ir dar gaunu neblogus pinigus, ypač kai dar neturiu aukštojo diplomo ir vos po trijų savaičių švesiu 21ąjį gimtadienį.

Jei nesi apsisprendęs ar nori mokytis aukštojo - neskubėk, nedaryk klaidos (nors pats padaręs klaidą, kad ir perstojęs, įgyjau daug žinių apie tą studentlaifą, gal ir perdedu su tuo gailėjimusi), tačiau kažką veik - ar važiuok į užsienį, užsidirbk mašinai, butui (paskolai ar bent pvz. nuomai turėti metus į priekį), apsishopink, pasilepink pats, ar pradėk gamintis gyvenimą Lietuvoj, ar išmok kažko naujo profesinėj. Svarbiausia nevoliot *Myliu SuperGames.lt* lovoj ir metus išleisti naudingai.

Redaguota , nario Ridas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

as tai irgi uz profke + savonaryste kazkokia kazkur atlikinek ir svarbiausia negailek saves per tuos metus ir kuo daugiau visokiausiu ideju isbandyk o del uzsienio tai dar nezinia kaip su korona bus europoje rudeni tai nepatariu o su univeru ypac jeigu nezinai kokia profesija tau patinka nestok nes tik metus isvaistysi o siaip patariu issikraustyk is tevu namu isnuomok buta ir pagyvenk vienas neks taip nepadeda suprasti save ir ka nori veikti kaip atsedimas ant savo subines ir fizinis sunkus darbas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1397 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...