Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Pilnai paruoštą CS 1.6 serverį (WEB+SERVERIS)


D0vis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1420 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodamas pilnai paruošto veikimui CS 1.6 projekto failai. Į komplektą įeina:

  • Public admin pack (paruoštas)
  • JailBreak admin pack (nepilnai paruoštas)
  • WEB failai. Paruošti ips 4.4. Dizainas, monitorius. 

Pilnam veikimui reikia tik susitvarkyti amxbans pagal savo mysql adresus ir viskas. Kaina sutartinė.

Nuotraukos tik rimtai susidomėjus. 

Susisiekti discord: Dofkė#0813

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, PreFix parašė:
  1. Nėra kainos
  2. Nėra aprašyta kas yra unikalaus (O galbūt viską sumetei iš interneto ir perpardavinėji ne savo darbą?)
  3. Forumas - koks dizainas? Platintas? Unikalus?
  4. Kiek pinigų investavai į savo darbą? Kiek laiko skyrei programavimui?

Labai geri klausimai.

1. Kaina sutartinė, parašiau viską iš karto savo pradiniame pranešime.

2. Keli pluginai yra daryti būtent pagal mano pageidavimą kaip man reikia, todėl jų nerasi internete.

3. Dizainas yra pieštas man, todėl jis nėra platintas ir yra unikalus. 

4. Kiek investavau pasilaikysiu sau šitą klausimą. Bet kalba eina apie šimtus. Aš neprogramuotojas, todėl samdžiausi žmonės, kurie išmano apie pluginų kūrimą. 

Tikiuos atsakiau viską, jeigu ne, prašau klausk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

20 minutes prieš, D0vis parašė:

Dizainas yra pieštas man, todėl jis nėra platintas ir yra unikalus. 

... kalba eina apie šimtus. Aš neprogramuotojas, todėl samdžiausi žmonės, kurie išmano apie pluginų kūrimą. 

...

Prašau įdėk screenshot to savo unikalaus tinklapio. Aš, kaip dirbantis šioje srityje, už žaidimo web kūrimą nesu matęs dar tokių kainų. Čia turėtų būti rimtas projektas už tokias investicijas. Toks rimtas, kad pvž. kaip kad, nueini į parduotuvę ir pasakai "duok duonos", "kokios duonos ir už kiek" - pardavėjas nežino, taip ir čia - tik tekstas ir daugiau nieko

Redaguota , nario taki
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, taki parašė:

Prašau įdėk screenshot to savo unikalaus tinklapio. Aš, kaip dirbantis šioje srityje, už žaidimo web kūrimą nesu matęs dar tokių kainų. Čia turėtų būti rimtas projektas už tokias investicijas. Toks rimtas, kad pvž. kaip kad, nueini į parduotuvę ir pasakai "duok duonos", kokios duonos ir už kiek - pardavėjas nežino, taip ir čia - tik tekstas ir daugiau nieko

O kažkur minėjau, kad tai yra unikalus tinklapis? Tai tiesiog yra sukoduotas dizainas ips 4.4 platformai. Kainą, kurią parašiau viršuje, sudarė išlaikymo mokesčiai tam tikrą laiką, dizaino piešimas, kodavimas, serverio pluginų kelių kūrimas. Tai galėjo kainuot ir šimtą ir devynis šimtus eurų, kainos nenoriu atskleist. Manau ieškai galų ne ten. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 3 valandas(-ų), D0vis parašė:

O kažkur minėjau, kad tai yra unikalus tinklapis? Tai tiesiog yra sukoduotas dizainas ips 4.4 platformai. Kainą, kurią parašiau viršuje, sudarė išlaikymo mokesčiai tam tikrą laiką, dizaino piešimas, kodavimas, serverio pluginų kelių kūrimas. Tai galėjo kainuot ir šimtą ir devynis šimtus eurų, kainos nenoriu atskleist. Manau ieškai galų ne ten. 

 

prieš 4 valandas(-ų), D0vis parašė:

Labai geri klausimai.

1. Kaina sutartinė, parašiau viską iš karto savo pradiniame pranešime.

2. Keli pluginai yra daryti būtent pagal mano pageidavimą kaip man reikia, todėl jų nerasi internete.

3. Dizainas yra pieštas man, todėl jis nėra platintas ir yra unikalus. 

4. Kiek investavau pasilaikysiu sau šitą klausimą. Bet kalba eina apie šimtus. Aš neprogramuotojas, todėl samdžiausi žmonės, kurie išmano apie pluginų kūrimą. 

Tikiuos atsakiau viską, jeigu ne, prašau klausk.

 

prieš 4 valandas(-ų), D0vis parašė:

Parduodamas pilnai paruošto veikimui CS 1.6 projekto failai. Į komplektą įeina:

  • Public admin pack (paruoštas)
  • JailBreak admin pack (nepilnai paruoštas)
  • WEB failai. Paruošti ips 4.4. Dizainas, monitorius. 

Pilnam veikimui reikia tik susitvarkyti amxbans pagal savo mysql adresus ir viskas. Kaina sutartinė.

Nuotraukos tik rimtai susidomėjus. 

Susisiekti discord: Dofkė#0813

Trumpai tariant čia yra scam arba nuripinta viskas iš kažkur ir žmogus tikisi "tai" parduoti už gerą kainą. Tokių scamų pilni forumai. Jeigu aš pardavinėčiau kažkokį konkretų projektą, aš parašyčiau ir adresą forumo ar tinklapio, ir sudėčiau visus screenshots. Tokia vaikiška tema ir tiek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, taki parašė:

 

 

Trumpai tariant čia yra scam arba nuripinta viskas iš kažkur ir žmogus tikisi "tai" parduoti už gerą kainą. Tokių scamų pilni forumai. Jeigu aš pardavinėčiau kažkokį konkretų projektą, aš parašyčiau ir adresą forumo ar tinklapio, ir sudėčiau visus screenshots. Tokia vaikiška tema ir tiek. 

Visų pirmą, atsakyta buvo į kito žmogaus klausimus. Antra, tu užsipuolei su savo tezėm, kad tinklapis ,,unikalus" ,,parodyk unikalų tinklapį". Taki, kur tokie žodžiai buvo iš mano pusės? Apie kokį tu čia scam šneki? Kokie nuripinimai? Buri iš tirščių tiesiog ir tiek. Žmogus susidomės, parašys ir atsiųsiu visą informaciją su nuotraukom. Jeigu tave domina tai prašau, parašyk, mielai atrašysiu, bet jeigu ne - nematau tikslo mėtytis kaltinimais kai absoliučiai nieko nežinai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1420 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...