Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pluginų kūrimas


DomZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki! (Tikiuosi)

Turiu papildomo laiko, galėčiau apsiimti mažų-vidutinių apimties pluginų kūrimu.

Kainos:

Paprastas: 5€

Vidutinis: 10€

Pristatymo laikas(+-):

Paprastas: 2-24h

Vidutinis: 24-96h

Patirtis:

2+ metai Spigot API

Kontaktai:

Discord - DomyZ#0625

Email - [email protected]

------------------------

https://github.com/DomyZZ/plugins

Redaguota , nario DomZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

labai įdomu man, kaip čia taip su tiek daug patirties žmogus nelabai žino kaip naudotis git'u ? na gerai, nekreipkim dėmesio į tą, pažiūrėkim į pluginus kuriuos pateikei.

227dc7a41bf8c0f2afeff5ec0181bf1f.png

čia jei ką visas pluginas kurį nurodei. Beveik nieko neparodo, kad turi experience susikaupęs.

8515a309ac2e47fa01a47f8cca78c6e3.png

870d52cdcc3d6ce068ab3ea9128f55b7.png

 

čia jau kitas pluginas, kas čia vyksta? meti klaidą jei naudoja plugino komandą? :D prajuokinai

Redaguota , nario Zero Two
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, Zero Two parašė:

labai įdomu man, kaip čia taip su tiek daug patirties žmogus nelabai žino kaip naudotis git'u ? na gerai, nekreipkim dėmesio į tą, pažiūrėkim į pluginus kuriuos pateikei.

227dc7a41bf8c0f2afeff5ec0181bf1f.png

čia jei ką visas pluginas kurį nurodei. Beveik nieko neparodo, kad turi experience susikaupęs.

8515a309ac2e47fa01a47f8cca78c6e3.png

870d52cdcc3d6ce068ab3ea9128f55b7.png

 

čia jau kitas pluginas, kas čia vyksta? meti klaidą jei naudoja plugino komandą? :D prajuokinai

1. Naudojimasis git'u nieko bendro neturi su mano Java kalbos mokėjimu.

2. Mano pirmasis pluginas "GeneralExecute", kaip ir tu sakei tikrai neparodo jokių mano gebėjimų, bet tai yra tik vienas iš kelių mano rastų pluginų. (Daugelis kitų buvo prarasti dėl OS perrašymo).

3. Mano kitas pluginas "Jackpot" buvo klaidingai compiled dėl mano klaidos. (Jau sutvarkyta) Jis labiau atspindi mano programavimo gebėjimus.

Redaguota , nario DomZ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@Zero Two Klausyk, taigi visi nuo kažko pradeda. Tu gi kažkada žiūrėdamas į nupieštas moteris su kirviu rankoje irgi susimąstei, kad gali ne tik tampyt, bet ir daryt. Žmogus kažką daro, bent tiek.
Problemą aš matau čia kitur: 

prieš 9 valandas(-ų), DomZ parašė:

Patirtis:

4+ metai Spigot API

Šie metai neatitinka to, kas pas tave yra tame Jackpot įskiepyje. Peržiūrėjau kodą ir pamačiau, kad struktūros nėra, nereikalingai apsunkinti metodai ir nereikalingos operacijos. Mano asmenine nuomone tau reiktų dar truputį pasigilinti žinias tam pačiam Spigot ir pačios Javos galimybėse ir tik tada prašyti pinigų, nes šiuo metu nelabai galėtumei atsakyti už savo paties parduotą produktą. Note: Jei galvosi, kad esi pasaulio bamba ir tu gali viską padaryti savo gležnom rankutėm, tuomet daug laiko prarasi neišmokęs naujų dalykų, o pačiu baisiausiu atveju tapsi kaip tie mechanikai prie supuvusio garažo. Turėjo šansą gyvenime, norą, bet viską prarado per savimeilę, o naujesnės, nei golf'o 4 mašinos nėra taisę.

Redaguota , nario TerZer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1389 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...