Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

c++ VBE


Hoodis - Developer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

     Sveiki, man kilo tokia idėja. Gal atsirastų abiturientų, kurie laiko Informatikos Egzaminą ir norėtų kartų mokytis, vienas kitam padėti, jei atsirastų daugiau žmonių, kurie norėtų, tai sukurčiau grupę. Jei kas komentuokit, rašykit į A.Ž. manau kartu lengviau išmoktume ir paaiškintume ko nemokame. Pats turiu kontaktų kas padėtų iš universiteto studentų, bet norisi žmogaus, žmonių su kuriais kartu galėtume mokytis ir manau taip įdomiau būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Zero Two parašė:

kiek patirtis sako, kad jei nesimokinai is pradziu, laivas jau pusiau paskendes. Sunkiai per pora menesiu imusti programavima taip, kad is nieko taptum vierhas.

Labai priklauso nuo pačio imlumo, išmokau 11-12kl kursą per savaite-dvi prieš egzą, 80+ gavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

24 minutes prieš, LaurynasJ parašė:

Labai priklauso nuo pačio imlumo, išmokau 11-12kl kursą per savaite-dvi prieš egzą, 80+ gavau

Na wordas su exceliu ir teorija sudaro didele dali balo. Kas be ko priklauso nuo imlumo, nes pas mane mokykloje zmones yra tokie kurie labai stengiasi del mokslu, bet kad ir kiek stengiasi, jie iki siol dar neikirto to programavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 9 valandas(-ų), Zero Two parašė:

Na wordas su exceliu ir teorija sudaro didele dali balo. Kas be ko priklauso nuo imlumo, nes pas mane mokykloje zmones yra tokie kurie labai stengiasi del mokslu, bet kad ir kiek stengiasi, jie iki siol dar neikirto to programavimo.

Ne visi gali būti programuotojais. Jei įdeda daug darbo ir vistiek nieko nesigauna, gal tai ne jiems.

prieš 9 valandas(-ų), Zero Two parašė:

kiek patirtis sako, kad jei nesimokinai is pradziu, laivas jau pusiau paskendes. Sunkiai per pora menesiu imusti programavima taip, kad is nieko taptum vierhas.

Gerai pasirodyti IT VBE nereikia būti, kaip išsireiškei, vierhu. Čia lygiai tas pats kaip su kitais egzais - turi pagauti sistemą, išsispręsti praėjusių metų egzaminų užduotis ir tiesiog iškalti kaip jos sprendžiamos. Visų metų egzaminai panašūs, visada yra kažkoks pattern, pasikartojimai nuo buvusių užduočių. Žinoma logika, šaltas protas ir žinios labai praverčia kritinėse ir stresinėse situacijose, bet "vierchu" būti tikrai nėra būtina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 22 valandas(-ų), Zero Two parašė:

kiek patirtis sako, kad jei nesimokinai is pradziu, laivas jau pusiau paskendes. Sunkiai per pora menesiu imusti programavima taip, kad is nieko taptum vierhas.

Tas tai jo, nesakau kad nieko nemoku, mokinuosi ir darau po biški praeitų metų VBE IT. Turiu omeny aš jei kas ko nesupranta, ar aš ko nesuprasčiau vienas kitam padėtume, nes kartais kyla klausimų, kuriuos susirasti įmanoma, bet sunku, išsiverčiu dėl šio dalyko. Bet, mano nuomone, patogiau ir smagiau būtų tiek man, tiek kitiems žmonėms mokintis (ruoštis) VBE kartu.

prieš 12 valandas(-ų), MartynasK parašė:

Ne visi gali būti programuotojais. Jei įdeda daug darbo ir vistiek nieko nesigauna, gal tai ne jiems.

Gerai pasirodyti IT VBE nereikia būti, kaip išsireiškei, vierhu. Čia lygiai tas pats kaip su kitais egzais - turi pagauti sistemą, išsispręsti praėjusių metų egzaminų užduotis ir tiesiog iškalti kaip jos sprendžiamos. Visų metų egzaminai panašūs, visada yra kažkoks pattern, pasikartojimai nuo buvusių užduočių. Žinoma logika, šaltas protas ir žinios labai praverčia kritinėse ir stresinėse situacijose, bet "vierchu" būti tikrai nėra būtina.

Ties šiuo dalyku pritariu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1436 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...